13' Karim Benzema
28'
28' Toni Kroos
43'
43' Alvaro Odriozola za Lucas Vazquez
23'

23' Pedri
26'

26' Ronald Araujo
61'
61' Marco Asensio za Federico Valverde
69'
69' Nacho Fernandez
72'
72' Mariano Diaz za Karim Benzema
72'
72' Isco za Toni Kroos
72'
72' Marcelo za Vinicius Junior
89'
89' Casemiro
90'
90' Casemiro
46'

46' Antoine Griezmann za Sergino Dest
60'

60' Oscar Mingueza
64'

64' Sergi Roberto za Sergio Busquets
72'

72' Ilaix Moriba za Ronald Araujo
81'

81' Martin Braithwaite za Ousmane Dembele
81'

81' Trincao za Pedri
84'

84' Jordi Alba

Relacja z meczu Real Madryt - FC Barcelona

90  + 3'

Koniec!

90  + 3'

Moriba trafia w poprzeczkę!

90  + 3'

Szansa Realu! Marcelo! Ależ stracił głupio piłkę...

88

Real się głęboko cofnął. Pytanie: czy za to nie zapłaci?

86

Ależ będą emocje w końcówce

83

Cortuis wznowi od bramki! Nie ma karnego!

82

Sędzia czeka na sygnał

81

Martin Braithwaite pada w polu karnym! Twierdzi, że faulował go Mendy!

78

W tym miejscu miał być opis jakiejś akcji, ale jej nie było. Piłka nie opuszcza środkowej strefy

74

Świetna, miękka wrzutka Messiego, jednak Ilaix Moriba główkował niecelnie

73

Barcelona ładnie klepie, ale nic z tego nie wynika. Real wciąż prowadzi

70

Messi strzelił z rzutu wolnego prosto w mur...

65

No i kontra! Vinicius podał do Benzemy, ale zrobił to zbyt lekko. To powinna być bramka. Błąd Brazylijczyka

65

Real zamknięty na własnej połowie. Ale to nic nie znaczy, bo Królewscy kochają kontrataki

62

Musieliśmy poczekać na powtórki, ale to jednak prawda: Toni Kroos niecelnie dośrodkował. Tak, niecelnie!

58

Griezmann przepuszcza piłkę między nogami, a Óscar Mingueza koślawym strzałem pokonał bramkarza Realu!

47

Messi znowu zablokowany. Który to już raz?

46

Ruszyła druga połowa

20:44

Koniec pierwszej połowy! Real okazał się zabójczo skuteczny i prowadzi 2:0. Czy Leo Messi i spółka dadzą radę odmienić losy spotkania?

45

Kolejny rożny dla Barcy

44

Rzut rożny dla Barcy! I co? Słupek ratuje Real!

41

Piłka nie opuszcza środkowej strefy boiska. Ostatnie minuty to głównie walka w środku pola

33

Mendy zagrał na wolne pole do Modricia, ale umówmy się: Chorwat to nie jest Usain Bolt

31

Kolejna szarża Viniciusa! Tym razem stracił piłkę Brazylijczyk

30

Kolejna strata Dembele

28

Toni Kroos! Rykoszet! GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Barcelona w tarapatach!

26

Co za rajd Viniciusa! Brazylijczyk przebiegł z piłką całą połową, minął trzech rywali i wywalczył rzut wolny z 17. metra.

23

Fatalna próba Benzemy. Kapitan Królewskich posłał piłkę na trybuny

21

Rzut wolny dla Realu z niebezpiecznej pozycji (około 25. metr od bramki)

21
19

Kolejna wrzutka Messiego w pole karne! Jeden z piłkarzy Barcy przewrócił się, ale sędzia nakazuje grać dalej. Nie ma karnego

17

Groźne dośrodkowanie Messiego, ale nikt go nie zamknął

15

Ciekawe, jak zareaguje Barcelona

14

GOOOOOOOOOOOOL! ZAGRANIE WDŁUŻ BRAMKI! KARIM BENZEMA POPISAŁ SIĘ CUDOWNYM STRZAŁEM PIĘTKĄ!

11

Jesteśmy pod bramką Barcelony, ale stoperzy gości oddalają zagrożenie po rzucie rożnym

3

A teraz pressing ze strony gości. Minęły trzy minuty, a już czuć, że będzie gorąco. Że obie ekipy są naładowane pozytywną energią

19:57

Piłkarze obydwu zespołów wychodzą na murawę.

19:56

W związku z sytuacją w tabeli, dzisiejsze El Clasico ma dodatkowe znaczenie. Przegrany niemal na pewno odpada z walki o tytuł mistrza Hiszpanii.

19:49

Dzisiejsze El Clasico nie odbędzie się na Santiago Bernabeu, a na znacznie mniejszym stadionie Alfredo di Stefano, znajdującym się w ośrodku treningowym Valdebebas.

19:31

Poprzednie El Clasico miało miejsce w październiku 2020 roku. Wtedy Real Madryt pokonał FC Barcelonę na Camp Nou 3:1, a gole w tym meczu strzelali Federcio Valverde, Sergio Ramos i Luka Modrić. Dla Katalończyków bramkę zdobył Ansu Fati.

19:30

Nikt nie przypuszczał, że prowadzące w tabeli Atletico Madryt w ciągu kilku tygodni straci przewagę wielu punktów, co daje szanse na mistrzostwo także dwóm pozostałym zespołom z podium. Już o godz. 21:00 Real Madryt podejmie Barcelonę.