47' Leon Balogun
51'
51' Connor Goldson
62'
62' Alfredo Morelos za Kemar Roofe
68'
68' Alfredo Morelos
69'
69' Joe Aribo za Ianis Hagi
81'
81' Ryan Jack za Scott Arfield
81'
81' Brandon Barker za Ryan Kent
16'

16' Mikael Ishak
75'

75' Jan Sykora za Michał Skóraś
82'

82' Mohammad Awwad za Filip Marchwiński
87'

87' Nika Kaczarawa za Dani Ramirez

Relacja z meczu Rangers - Lech Poznań

21:47

Lech zagrał dobrze, ale za styl punktów się nie przyznaje.

90'  + 3'

Koniec meczu!

90'  + 1'

Niecelna wrzutka Puchacza

89'

Jeśli Lech przegra, to po dwoch kolejkach będzie miał 0 punktów

87'

Schodzą Marchwiński i Ramirez, wchodzą Awwad oraz Kaczarawa

85'

Rogne ratuje Lecha przed niebezpieczeństwem. Na piłkę już czyhał Morales

82'

Lech zaczyna tracić paliwo. Tak to wygląda

80'

Marchwiński! Ależ wyskoczył! Świetnie strzelił głową! Niewiele brakowało

78'

Lech miał groźną akcję, ale Czerwiński podał nie w tempo

78'
75'

Schodzi Michał Skóraś, na boisku pojawia się Jan Sýkora

74'

Rośnie przewaga Rangersów

71'

Rok temu Legia, teraz Lech...

68'

A jednak, to było wejście smoka! Morelos wbiegł między obrońców Lecha i mocnym strzałem głową pokonał Bednarka! GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Rangersi prowadzą!

65'

Morelos wszedł i od razu strzelił na bramkę Bednarka, ale został zablokowany. Rzut rożny nie przyniósł zagrożenia

63'

Zmiana u gospodarzy. Schodzi Kemar Roofe, wchodzi Alfredo Morelos.

60'

Mocny, ale niecelny strzał Arfielda, który szukał szczęścia uderzeniem z około 25. metra

56'

Głeboka wrzutka Taverniera, ale stoper Lecha wybił piłkę

53'

Ramireza wrzuca w pole karne! Rogne główkuje! Minimalnie niecelnie

51'

Moder z rzutu wolnego uderzył w mur

49'

Żuraw złapał się głowę! To powinien być gol! Głęboka wrzutka w pole karne Rangersów miała zostać zamknięta przez Skórasia, ale choć piłkarz Lecha zrobił wślizg, to piłki nie sięgnął

47'

Wysoki pressing Rangersów, ale Lechici umiejętnie budują atak

46'

Zaczynamy drugą połowę

20:49
20:46
45'  + 2'

Koniec pierwszej połowy! Dobrej połowy w wykonaniu Lechitów

45'

Groźny strzał Modera z rzutu wolnego! Piłka poszybowała obok słupka

43'

Czerwiński zagrał do Ishaka, a ten kopnął z pierwszej piłki, ale skiksował

41'

Wrzutka z lewej flanki Barisicia, jednak Lechici zdołali się obronić

38'

Goli nie ma, klarownych sytuacji może też, ale emocji nie brakuje. Czuć napięcie

35'

Ishak do Marchwińskiego! Jednak obrońca gospodarzy uprzedził Polaka i zablokował mu dostęp do piłki

33'

Czerwiński wrzucił w pole karne! Ale piłka wyszła za linię, więc McGregor zacznie od bramki

30'

McGregor, bramkarz rywali, nie czuje się dobrze z piłką przy nodze. Napastnicy Lecha powinni go naciskać

28'

Piłka wycofana do Modera, ale świeżo upieczony reprezentant Polski kopnął niecelnie. Rangersi zaczynają się gubić

24'

Moder chciał dograć do Ishaka, ale stoper przejął piłkę

23'

Michał Skóraś niecelnie zagrywał w pole karne gospodarzy

21'
20'

Bednarek był dobrze ustawiony, więc bez kłopotu obronił strzał

19'

Satka wyprzedził Kenta! Kolejna świetna interwencja gracza Lecha

17'

Kamara przejął piłkę w środku pola, ale potem ją szybko stracił

15'

Za nami kwadrans. Rangersi mają lekką przewagę optyczną, ale Lech wygląda na drużynę, która nie boi się uznanego rywala

12'

Roofe sprytnie podał do Hagiego, ale ten skiksował

10'

Wysoki pressing Rangersów

9'

Ładny, przebojowy rajd Puchacza zakończony niecelnym zagraniem w kierunku Ishaka. Ale i tak należą mu się brawa!

8'

Kent zagrał wzdłuż pola karnego! Ale obrońca Lecha wybił na rzut rożny. Korner nie przyniósł zagrożenia

6'

Ramirez zdecydował się na strzał z dystansu! Decyzja dobra, wykonanie gorsze. McGregor wznowi grę z piątego metra

3'

Puchacz dośrodkował w pole karne wprost w bramkarza

2'

Rożny nie przyniósł zagrożenia

1'

Dośrodkowanie w pole karne Lecha! Rangersi od rzutu rożnego

1'

GRAMY!

19:53

Czas na hymn Ligi Europy!

19:38

W pierwszym spotkaniu Lecha Poznań w Lidze Europy kibice nie mogli narzekać na nudę. Mimo porażki 2:4 z Benficą, zespół wicemistrza Polski pokazał się z dobrej strony, a kibice oglądali niezłe widowisko. Rangers FC w pierwszej kolejce wygrało na wyjeździe z belgijskim Standard Liege 2:0.

19:37

Dariusz Żuraw, trener Kolejorza, miał spory problem z wyborem składu, bo nie mógł skorzystać z kilku ważnych piłkarzy. Zabraknie Pedro Tiby, Djordje Crnomarkovicia, Bohdana Butko i Jakuba Kamińskiego. W jakim składzie rozpocznie Lech?

19:36

Dobry wieczór! Już o godz. 21:00 Lech Poznań zagra na wyjeździe z Rangers FC w 2. kolejce fazy grupowej Ligi Europy.