Lech Poznań
11'
11' Fran Tudor
29'
29' Kamil Piątkowski
56'
56' Marcin Cebula
69'
69' Daniel Szelągowski za Marcin Cebula
69'
69' Vladislavs Gutkovskis za Jakub Arak
69'
69' Ivi Lopez za Mateusz Wdowiak
79'
79' Petr Schwarz za Ben Lederman
85'
85' Wiktor Długosz za Fran Tudor
46'

46' Michał Skóraś za Jesper Karlstroem
46'

46' Aron Johannsson za Dani Ramirez
46'

46' Jan Sykora za Alan Czerwiński
49'

49' Mikael Ishak

Relacja z meczu Raków Częstochowa - Lech Poznań

90

Koniec meczu! Marcin Cebula Show! Raków pokonał Lecha 3:1. Nieudany powrót Skorży

78

Gutkovskis zmarnował doskonałą okazję. Trafił w bramkarza w sytuacji jeden na jednego

55

WOW! CUDOWNY GOL MARCIN CEBULI! ALEŻ PRZEWROTKA!

53

Nieudany drybling Cebuli. Strata piłki

52

Arak odebrał piłkę Johanssonowi, ale po chwili sam ją stracił

49

GOOOOOOL! GOL KONTAKTOWY! WRZUTKA W POLE KARNE! ISHAK CELNYM STRZAŁEM GŁOWĄ POKONUJE BRAMKARZA!

37

Niezłe uderzenie Salamona z dystansu, ale dobrze, czujnie interweniował Holec.

33

Mogło, a nawet powinno być 3:0! Arak znalazł się w sytuacji sam na sam z van der Hartem, jednak Holender odbił uderzenie z ostrego kąta, a piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki!

30

Dośrodkowanie Cebuli z rzutu wolnego, a Piątkowski uderzeniem głową nie dał najmniejszych szans van der Hartowi.

29

2:0 DLA RAKOWA!

25

Dwa rzuty rożne bez powodzenia dla gości. Przy drugim Salamon faulował Arsenicia.

21

Jeszcze szansa dla Rakowa, jednak uderzenie Sapały zostało zablokowane.

20

Lech wreszcie opanował sytuację na boisku i zaczyna zagrażać gospodarzom.

17

Świetne uderzenie Kwekweskiriego, ale piłka odbiła się od spojenia słupka z poprzeczką!

16

Faul Piątkowskiego na Puchaczu. Rzut wolny dla Lecha i dobra okazja do bezpośredniego uderzenia na bramkę Holeca.

14

Kolejna szansa dla Rakowa! Z prawej strony zagrywał Tudor, a z piłką minimalnie minął się Arak!

11

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, piłka przeleciała przez pole karne przy biernej postawie obrońców Lecha i strzałem głową bramkę zdobył Tudor!

10

GOL DLA RAKOWA CZĘSTOCHOWA!

5

Dośrodkowanie Cebuli z rzutu wolnego wprost w ręce van der Harta.

4

Spokojny początek z obu stron. Na razie to Raków częściej jest przy piłce, ale nic z tego nie wynika.

1

Gramy!

16:28

Obie drużyny już na boisku. Za kilka chwil początek spotkania.

16:20
16:20
16:19
16:18
16:17

Po 24 meczach Raków ma 40 punktów na koncie i zajmuje 3. miejsce w tabeli. Lech zgromadził o 10 punktów mniej, co daje mu dopiero 11. pozycję w tabeli.

16:16

Skorża trenerem Lecha ogłoszony został przed tygodniem, jednak zespół objął od poniedziałku, po niedzielnym meczu z Legią Warszawa (0:0).

16:15

Dzień dobry, państwu! Zapraszamy na mecz 25. kolejki ekstraklasy. W Bełchatowie Raków podejmie Lecha Poznań, którego po długiej przerwie poprowadzi Maciej Skorża.