15' Dayot Upamecano
25'
25' Ibrahima Konate
42'
42' Christopher Nkunku
57'
57' Emil Forsberg
64'
64' Yussuf Poulsen za Daniel Olmo
64'
64' Benjamin Henrichs za Nordi Mukiele
76'
76' Tyler Adams za Amadou Haidara
76'
76' Justin Kluivert za Emil Forsberg
90'
90' Kevin Kampl za Marcel Sabitzer
6'

6' Angel Di Maria
16'

16' Angel Di Maria
19'

19' Presnel Kimpembe
37'

37' Idrissa Gana Gueye
68'

68' Layvin Kurzawa
69'

69' Idrissa Gana Gueye
73'

73' Mitchel Bakker za Layvin Kurzawa
73'

73' Thilo Kehrer za Pablo Sarabia
84'

84' Rafinha za Alessandro Florenzi
90'

90' Presnel Kimpembe

Relacja z meczu RB Lipsk - Paris Saint-Germain

22:00

Dziękujemy za udział w relacji!

21:59

Wszystkie wyniki: RB Lipsk - PSG 2:1, Barcelona - Dynamo Kijów 2:1, Chelsea - Stade Rennes 3:0, Club Brugge - Borussia Dortmund 0:3, Ferencvaros - Juventus 1:4, Sevilla - Krasnodar 3:2.

90'

Koniec meczu RB Lipsk z PSG! 2:1 dla gospodarzy!

90'

Koniec kolejnych spotkań: Club Brugge - Borussia Dortmund 0:3. Ferencvaros - Juventus 1:4.

90'

RB Lipsk - PSG 2:1. Kolejna czerwona kartka! Kimpembe z drugą żółtą kartką i opuszcza boisko!

90'

Ferencvaros - Juventus 0:4. GOOOOOL! Honorowe trafienie Boly'ego!

89'

Barcelona - Dynamo Kijów 2:1. Koniec meczu!

80'

Ferencvaros - Juventus 0:4. Kolejny gol Włochów! Gol samobójczy Dvaliego!

80'

RB Lipsk - PSG 2:1. Dwie świetne sytuacje dla gospodarzy, ale bez trafienia Poulsen i Nkunku!

75'

Sevilla - Krasnodar 3:2. GOOOOL! Ależ kilka minut Sevilli i En Neysriego! Od 1:2 do 3:2!

74'

Ferencvaros - Juventus 0:3. GOOOOOL! Juventus dokłada trzecią bramkę na Węgrzech! Strzelił Paulo Dybala!

74'

Sevilla - Krasnodar 2:2. GOOOOL! En Neysri strzela i Sevilla wyrównuje pomimo gry w "10"!

74'

Barcelona - Dynamo Kijów 2:1. GOOOOOL! Trafia Tsygankow! Czy Dynamo Kijów jeszcze ma szansę na remis?

71'

Czerwona kartka dla Gueye pokazana przez Marcianiaka. Zawodnik paryżan zobaczył ją po drugiej żółtej kartce, wyraźny i głupi faul. Sytuacja PSG robi się dramatyczna - przegrywają i tracą zawodnika!

66'

RB Lipsk - PSG 2:1. Kłótnia Haidary i Keana! Zawodnik Lipska wybił piłkę przed rzutem wolnym, czym zirytował Włocha. Starcie bez konsekwencji dla obu zawodników.

59'

Barcelona - Dynamo Kijów 2:0. GOOOOOOL! Druga bramka także BarcelonyTrafia Pique po asyście Fatiego!

59'

Ferencvaros - Juventus 0:2. GOOOOL! Juventus podwyższa prowadzenie! Drugi gol Moraty!

56'

RB Lipsk - PSG 2:1. GOOOOL! Forsberg trafia z rzutu karnego!

56'

RB Lipsk - PSG 1:1. Analiza VAR po odbiciu piłki ręką Kimpembe! Sędzia Marciniak dyktuje rzut karny!

54'

RB Lipsk - PSG 1:1. Kean ograł Orbana, ale uderzył ponad bramką!

53'

Chelsea - Stade Rennes 3:0. GOOOOL! Kolejna bramka Chelsea, tym razem nie Werner, a Abraham!

52'

RB Lipsk - PSG 1:1. Forsberg uderza ponad poprzeczką! Dobra okazja dla RB Lipsk!

46'

Koniec przerw we wszystkich spotkaniach. Wyniki do tej pory: RB Lipsk - PSG 1:1, Barcelona - Dynamo Kijów 1:0, Chelsea - Stade Rennes 2:0, Club Brugge - Borussia Dortmund 0:3, Ferencvaros - Juventus 0:1, Sevilla - Krasnodar 1:2.

46'

Ruszyły drugie połowy spotkań w Barcelonie i Lipsku!

21:00

Rekord w meczu Borussii Dortmund! Haaland strzelił swojego 13. i 14. gola w Lidze Mistrzów. Rekord LM pobił już pierwszą bramką w tym spotkaniu: nikt przed nim nie strzelił 13 goli w pierwszych 11 występach w LM!

45'

Przerwa na wszystkich stadionach, wszędzie co najmniej jeden gol. Komplet wyników: RB Lipsk - PSG 1:1. Barcelona - Dynamo Kijów 1:0. Chelsea - Stade Rennes 2:0. Club Brugge - Borussia Dortmund 0:3. Ferencvaros - Juventus 0:1. Sevilla - Krasnodar 1:2.

45'  + 6'

Sevilla - Krasnodar 1:2. Czerwona kartka dla Jesusa Navasa! I koniec pierwszej połowy.

45'

RB Lipsk - PSG 1:1. Koniec pierwszej połowy w Lipsku! Początek dla PSG, ale w końcówce lepiej grali zawodnicy z Lipska.

44'

RB Lipsk - PSG 1:1. Gospodarze chcieli pójść za ciosem! Dani Olmo uderzył technicznie, ale ponad bramką!

42'

Chelsea - Stade Rennes 2:0. GOOOOL! Rzut karny wykorzystuje Timo Werner!

41'

Chelsea - Stade Rennes 1:0. Rzut karny dla Chelsea! Druga żółta i czerwona kartka dla Dalberta!

41'

Sevilla - Krasnodar 1:2. GOOOOL! Sevilla zaczyna odrabiać straty! Trafia Ivan Rakitić!

41'

RB Lipsk - PSG 1:1. GOOOOL! Ależ piękny strzał po ziemi Nkunku i wyrównanie w Lipsku!

40'

RB Lipsk - PSG 0:1. I jeszcze jeden gol Francuzów ze spalonego. Tym razem przed obrońcami Sarabia, którego strzał dobijał Kean.

37'

RB Lipsk - PSG 0:1. Gol Di Marii ze spalonego. Argentyńczyk przebiegł połowę boiska, przelobował Gulasciego, a sędzia Marciniak długo czekał z decyzją i gwizdnął dopiero, gdy padła bramka.

34'

Barcelona - Dynamo Kijów 1:0. Blisko bramki dla Ukraińców. Dobre zagranie Tomasza Kędziory, ale sytuację zmarnował Bujaliskij.

32'

Club Brugge - Borussia Dortmund 0:3. GOOOOL! Dublet Haalanda po dograniu od Meuniera!

31'

RB Lipsk - PSG 0:1. Zupełnie niecelny strzał Sabitzera.

29'

RB Lipsk - PSG 0:1. Dużo ryzykował przed momentem Upamecano. Źle wyprowadzał piłkę i mało brakowało, a straciłby ją na rzecz Sarabii. Ostatecznie trafił go w rękę.

25'

Barcelona - Dynamo Kijów 1:0. Gol Leo Messiego na 1:0 był jego najszybszym golem z rzutu karnego w karierze i najszybszym trafieniem z rzutu karnego zawodnika Barcelony w historii Ligi Mistrzów - informuje Opta.

23'

RB Lipsk - PSG 0:1. Brutalny faul Konate na Herrerze i żółta kartka! Wcześniej swoje dostali już Upamecano (RB Lipsk) i Kimpembe (PSG).

22'

RB Lipsk - PSG 0:1. Rzut karny wykonywany przez Di Marię był jego piątym w karierze. Argentyńczyk trafił tylko raz. Aż dwukrotnie przestrzelił już w barwach PSG.

21'

Sevilla - Krasnodar 0:2. GOOOOOL! Ależ tu się szykuje sensacja! Krasnodar prowadzi już dwoma bramkami z Sevillą! Gol Berga z rzutu karnego!

18'

Club Brugge - Borussia Dortmund 0:2. I Borussia podwyższa prowadzenie! Gol Erlinga Haalanda!

17'

RB Lipsk - PSG 0:1. Przypomnijmy, że spotkanie sędziuje Szymon Marciniak i to on podjął decyzję o rzucie karnym. Wygląda na to, że była słuszna.

17'

Sevilla - Krasnodar 0:1. GOOOOOL! Krasnodar na prowadzeniu! Sulejmanow!

16'

RB Lipsk - PSG 0:1. Di Maria nie trafia "jedenastki"! Piłka wybita przez graczy z Lipska!

16'

RB Lipsk - PSG 0:1. Rzut karny dla PSG! Faul na Moise Keanie!

14'

Club Brugge - Borussia Dortmund 0:1. GOOOOL! Thorgan Hazard trafia dla Borussii!

12'

Zatem bez goli już tylko w meczach Club Brugge - Borussia Dortmund i Sevilla - Krasnodar.

11'

Chelsea - Stade Rennes 1:0. GOOOOL! Chelsea prowadzi po rzucie karnym wykorzystanym przez Timo Wernera!

10'

RB Lipsk - PSG 0:1. I kolejna szansa dla paryżan. Strzał Di Marii zablokowany.

8'

RB Lipsk - PSG 0:1. Odpowiedź Niemców, uderzenie Haidary broni Navas, a szansę na gola po dobitce marnuje Angelino.

7'

Ferencvaros - Juventus. 0:1. Kolejny GOOOOL! Alvaro Morata daje prowadzenie Juventusowi! W końcu bez anulowanej bramki u Hiszpana!

6'

RB Lipsk - PSG. 0:1. Do Di Marii dograł Moise Kean, a Argentyńczyk świetnym strzałem pokonał Gulasciego!

6'

RB Lipsk - PSG 0:1. GOOOOOOOL! Angel Di Maria!

5'

Barcelona - Dynamo Kijów 1:0. GOOOOOL! Lionel Messi trafia po rzucie karnym!

4'

RB Lipsk - PSG. 0:0. Pierwsza sytuacja dla Lipska, ale odgwizdany spalony!

20:09

Pierwszy gwizdek za nami!

20:09

Piłkarze wysłuchali już hymnu Ligi Mistrzów, za chwilę początek spotkania!

20:08

Głównym spotkaniem w relacji będzie RB Lipsk - PSG. Czas na rewanż za półfinał zeszłego sezonu LM!

19:45

Koniec pierwszych spotkań. Wyniki bez zmian, Basaksehir sensacyjnie pokonuje Manchester United 2:1, a Zenit zremisował z Lazio 1:1!

19:37

W pierwszych meczach w środę zapowiada się na dwie niespodzianki. Manchester United przegrywa 1:2 z Basaksehirem, a Zenit remisuje z Lazio 1:1.

19:35

We wtorek wygrał m.in. Real Madryt.

19:32

Witamy w relacji z kolejnego dnia rozgrywek Ligi Mistrzów! O 20:55 rozpoczną się mecze: RB Lipsk - PSG, Barcelona - Dynamo Kijów, Chelsea - Stade Rennes, Club Brugge - Borussia Dortmund, Ferencvaros - Juventus, Sevilla - Krasnodar.