• Thomas Rogne (82')
Pogoń Szczecin
Lech Poznań
21'
21' Srdjan Spiridonovic
35'
35' Zvonimir Kozulj
74'
74' Santeri Hostikka za Marcin Listkowski
86'
86' Igor Łasicki za Zvonimir Kozulj
90'
90' Kacper Kozłowski za Srdjan Spiridonovic
90'
90' David Stec
44'

44' Robert Gumny
48'

48' Kamil Jóźwiak
66'

66' Darko Jevtić za Jakub Moder
73'

73' Thomas Rogne
78'

78' Paweł Tomczyk za Karlo Muhar
82'

82' Thomas Rogne
86'

86' Jakub Kamiński za Tymoteusz Puchacz

Relacja z meczu Pogoń Szczecin - Lech Poznań

90'  + 4'

Koniec meczu w Szczecinie! Pogoń remisuje z Lechem 1:1, a to oznacza, że liderem ekstraklasy wciąż jest Cracovia.

90'

Sędzia doliczył cztery minuty do drugiej połowy.

86'

Lech idzie za ciosem. Tiba uderzył z dystansu, ale nie trafił w bramkę.

83'

I goooool! Jevtić dośrodkował piłkę wprost na głowę Thomasa Rogne, a Norweg wyrównał stan rywalizacji na 1:1.

82'

Jeszcze jedna kapitalna interwencja chorwackiego bramkarza! Rzut rożny dla Lecha.

81'

Świetna, przebojowa akcja Jóźwiaka. Skrzydłowy Lecha wbiegł w pole karne, uderzył, a jego strzał odbił Dante Stipica.

78'

Druga zmiana w Lechu Poznań. Paweł Tomczyk zmienił Karlo Muhara.

72'

Wrzutka do Gytkjaera, ale Duńczyk główkuje nad bramką Stipicy.

68'

Spiridonović chciał powtórzyć swój fenomenalny strzał z pierwszej połowy, ale tym razem nie trafił w bramkę.

65'

Zmiana w Lechu Poznań. Jevtić za Modera.

58'

Ładna akcja Pogoni. Listkowski i Kożulji wymienili między sobą piłkę, ale całą akcję przerwał Satka.

52'

Ale Pogoń z każdą kolejną minutą wygląda coraz lepiej. Lech ma duże problemy.

48'

Lech dobrze wszedł w drugą połowę. Tiba uderzył z dystansu, Stipica odbił piłkę.

46'

Czas na drugą połowę! Oba zespoły bez zmian.

45'
45'

Koniec pierwszej połowy w Szczecinie! Pogoń prowadzi po pięknym golu Spiridonovicia.

42'

Lech miał swoją okazję. Puchacz wbiegł w pole karne, wycofał piłkę, ale Zech zablokował strzał i uratował Pogoń przed utratą bramki.

39'

Pogoń Szczecin cały czas dominuje i jest bliżej drugiego gola niż Lech pierwszego. Przed momentem uderzał Kowalczyk, van der Hart złapał piłkę.

33'

Zvonimir Kozulj ukarany żółtą kartką.

28'

To dobry moment, żeby przypomnieć, że Lech Poznań przegrał dwa poprzednie mecze w ekstraklasie. Jeżeli nie odwrócić losów dzisiejszego, będzie hattrick.

21'

Co za gol! Srdan Spiridonović huknął z dystansu i trafił w samo okienko! Pogoń prowadzi z Lechem.

16'

Pogoń dominuje na Lechem Poznań. Zespół Dariusza Żurawia ma duże problemy.

12'

Szybka odpowiedź Pogoni! Strzał Frączczaka i broni Mickey van der Hart.

10'

I jeszcze jedna świetna interwencja chorwackiego bramkarza! Tym razem po strzale Tymoteusza Puchacza.

8'

Pedro Tiba zdecydował się na potężny strzał z dystansu, ale Dante Stipica złapał piłkę.

4'

Odważny początek w wykonaniu Pogoni. Lech zepchnięty na własną połowę.

1'

GRAMY!

18:57

Piłkarze wychodzą na murawę. Za chwilę pierwszy gwizdek.

18:57

A tak Pogoni Szczecin:

18:56

Tak prezentuje się skład Lecha Poznań:

18:55

Dobry wieczór! Witamy i zapraszamy na relację z meczu Pogoni Szczecin z Lechem Poznań.