13' Roman Prochazka
17'

17' Erik Janza
63'
63' Sebastian Kowalczyk
65'
65' Kacper Kozłowski
70'
70' Kacper Smoliński za Kacper Kozłowski
70'
70' Tomas Podstawski za Luka Zahović
78'
78' Kamil Drygas za Rafał Kurzawa
89'
89' Adam Frączczak za Sebastian Kowalczyk
54'

54' Piotr Krawczyk za Richmond Boakye
61'

61' Krzysztof Kubica za Roman Prochazka
79'

79' Bartosz Nowak
79'

79' Alex Sobczyk za Daniel Ściślak
79'

79' Michał Rostkowski za Dariusz Pawłowski
80'

80' Alex Sobczyk
82'

82' Aleksander Paluszek

Relacja z meczu Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze

19:01

To tyle, jeśli chodzi o mecze w Szczecinie i Grodzisku Wielkopolskim. Ale nie żegnamy się jeszcze! Przed nami kolejne mecze Ekstraklasy. Już teraz zapraszamy na kolejną relację na żywo!

90  + 2'

Warta 0:2 Raków Przy linii końcowej w polu karnym z piłką znalazł się zawodnik Warty. Wycofanie na jedenasty metr, a tam jest Żurawski, który w dogodnej sytuacji strzela na wiwat.

90

Pogoń 1:0 Górnik Kontra Pogoni. Podstawski strzela zza pola karnego technicznie i niecelnie.

90

Warta 0:2 Raków Trzy minuty doliczone do meczu. Warta walczy o gola kontaktowego.

89

Pogoń 1:0 Górnik Jeszcze zmiana w Pogoni. Frączczak za Kowalczyka.

88

Warta 0:2 Raków Szansa Warty. Jeden z piłkarzy Warty uderzył po rożnym w kierunku dalszego słupka. Tam nabiegał Kuzimski, który starał się zmienić tor lotu piłki, ale nie zdążył. Aut bramkowy.

83

Pogoń 1:0 Górnik Żółta kartka dla Paluszka za faul taktyczny.

81

Pogoń 1:0 Górnik Żółta kartka dla Nowaka i chwilę później dla Sobczyka

78

Pogoń 1:0 Górnik Drygas wszedł na boisko i w pierwszym kontakcie mógł strzelić bramkę. Piłka po strzale głową mija jednak bramkę.

18:31

Warta 0:2 Raków Dodajmy, że Arak pojawił się na boisku w przerwie za Gutkovskisa. Na boisku jest też Kun, który zmienił Wdowiaka.

70

Warta 0:2 Raków Wrzutka z głębi boiska w pole karne do Araka, przeciąć chce to Kiełb, ale tak kontruje piłkę, że pokonuje własnego bramkarza.

70

Warta 0:2 Raków [b]NIEBYWAŁE! SAMOBÓJ KIEŁBA! RAKÓW PROWADZI 2:0![/b]

68

Pogoń 1:0 Górnik Rzut rożny dla Górnika. Z dystansu z woleja uderza Janża, ale został zablokowany. Piłkarze Górnika domagają się karnego po zagraniu ręką.

67

Pogoń 1:0 Górnik Kartka dla Kozłowskiego za faul.

67

Warta - Raków 0:1 Zmiana w Rakowie. Lederman za Poletanovicia.

18:23

Warta nie wykorzystała w tym meczu dwóch rzutów karnych i jest to rzadki wyczyn. Ostatni raz taka sytuacja miała miejsce w Ekstraklasie w 1998 roku.

62

Pogoń 1:0 Górnik Zmiana w Górniku. Kubica za Prochazkę. Tym samym Górnik ma na boisku pięciu młodzieżowców.

60

Warta 0:1 Raków Zmiana w Rakowie. Cebula za Szelągowskiego

57

Warta 0:1 Raków Czyżycki znalazł się w polu karnym Rakowa i oddaje mocny strzał w prawej strony pola karnego. Świetnie interweniuje Holec, odbijając ten mocny strzał z niemal narożnika pola bramkowego.

53

Pogoń 1:0 Górnik Zmiana w Górniku. Krawczyk za Boakyego

51

Warta 0:1 Raków Szansa dla Rakowa. Po dośrodkowaniu z prawej strony głową strzela Jach, piłkę odbija Lis. Po drodze piłka odbiła się od obrońcy Warty. Jach domaga się karnego po zagraniu ręką, po krótkiej przerwie sędzia orzeka, że nic nie było. Minutę później znowu Jach próbuje głową, ale tym razem łapie piłkę Lis.

47

Pogoń 1:0 Górnik Górnik w polu karnym Pogoni, Nowak zagrywa do Jimeneza, a ten próbuje przyjąć/strzelić (niepotrzebne skreślić) w ekwilibrystyczny sposób, ale piłka ląduje w rękach Stipicy.

46

Pogoń 1:0 Górnik Warta 0:1 Raków [b]Obie drużyny wróciły do gry[/b]

17:49

Pierwszy gol Rafała Kurzawy po powrocie do Ekstraklasy, przełamanie Gutkovskisa i dwa niewykorzystane rzuty karne Warty Poznań. Naprawdę ktoś potrzebuje Superligi?

17:47

Warta 0:1 Raków Tyle się działo, że jesteśmy jeszcze winni opis tego, jak padł gol dla Rakowa. Prostopadła piłka w pole karne Warty i wydawało się, że nic złego gospodarzom się nie stanie, bo Gutkovskisa pilnował Ławniczak. Obrońca jednak "obciął się", a konkretniej przewrócił się nie będąc faulowanym i Łotysz wyszedł sam na sam z Lisem i pokonał go precyzyjnym strzałem pod poprzeczkę.

45  + 1'

Pogoń 1:0 Górnik Warta 0:1 Raków [b]Koniec pierwszych połów w obu meczach[/b]

45  + 1'

Warta 0:1 Raków Holec jeszcze raz interweniuje po strzale z dystansu w wykonaniu Baku.

44

Warta 0:1 Raków [b]NIE MA! NIE MA GOLA! HOLEC BRONI STRZAŁ KUZIMSKIEGO![/b]

44

Warta 0:1 Raków CO SIĘ DZIEJE! DRUGI RZUT KARNY DLA WARTY! Ręką tym razem zagrywał Niewulis!

43

Warta 0:1 Raków GOOOOOOOOOOOOOL dla Rakowa! Vladislavs Gutkovskis!

36

Pogoń 1:0 Górnik Kontra Pogoni! Piłka za linię obrony Górnika i sam na sam wychodził już piłkarz Pogoni, ale daleko od bramki wyszedł Martin Chudy i świetnie interweniuje.

35

Pogoń 1:0 Górnik Tymczasem odgryzł się Górnik. Wycofanie piłki w polu karnym Pogoni i w czystej sytuacji na bramkę strzela Ściślak, ale nogę zostawił rzucający się w drugą stronę Stipica i odbił piłkę. To była najlepsza sytuacja Górnika.

35

Warta 0:0 Raków Tymczasem w drugim meczu brakuje klarownych sytuacji bramkowych. Aż do teraz, kiedy dobrze rozegrany rzut rożny kończy się strzałem Niewulisa z woleja, ale dobrze kąt skrócił Adrian Lis.

33

Pogoń 1:0 Górnik Jimenez znalazł się w polu karnym Pogoni z piłką, ale dobrze interweniuje obrońca.

29

Pogoń 1:0 Górnik Pogoń odzyskała rytm i to ona jest częściej przy piłce. Górnicy teraz nie potrafią zagrozić rywalowi.

22

Warta 0:0 Raków Tymczasem w drugim meczu do odnotowania żółta kartka dla Wdowiaka za nieostrożny wślizg w 22. minucie.

22

Pogoń 1:0 Górnik Przejęcie piłki na połowie Górnika, popędził prawą stroną Michał Kucharczyk i posłał piłkę w pole karne, na około 15. metr przed bramką. Tam nabiegał Kurzawa, który lewą nogą świetnie skontrował piłkę i mocnym strzałem posłał ją do bramki.

21

Pogoń 1:0 Górnik [b]GOOOOOOOOOOOOL! Rafał Kurzawa wyprowadza Pogoń na prowadzenie![/b]

17

Pogoń 0:0 Górnik Janża z żółtą kartką. Nieostrożne wejście wślizgiem.

13

Pogoń 0:0 Górnik Świetna akcja Pogoni i w polu karnym znalazł się Kucharczyk, który miał hektar miejsca. Dośrodkowanie z lewej strony trafia do niego, ale piłka była trochę za wysoko i "Kuchy" strzelił tak, że piłka poszybowała leniwie ponad bramką.

13

Pogoń 0:0 Górnik Prochazka z żółtą kartką za faul taktyczny na Kowalczyku.

12

Pogoń 0:0 Górnik Górnik ma inicjatywę i częściej gościmy pod polem karnym Pogoni. Gospodarze na razie bez zagrożenia pod bramką gości.

10

Warta 0:0 Raków NIE MA BRAMKI! Mateusz Kupczak uderza w poprzeczkę! Piłka odbiła się od ziemi i wyszła w boisko. Kończy się to wszystko faulem na piłkarzu Rakowa.

9

Warta 0:0 Raków [b]Rzut karny dla Warty![/b] Po rzucie rożnym ręką zagrywał Ivi Lopez!

6

Pogoń 0:0 Górnik Pierwszy celny strzał w meczu. Nowak z około 30 metrów uderza mocno po ziemi, ale odbrze interweniuje Stipica, który łapie piłkę.

3

Pogoń 0:0 Górnik Ładna kombinacja zabrzan, ale Boakye podał niecelnie w kluczowym momencie pod polem karnym.

1

Pogoń Szczecin 0:0 Górnik Zabrze Warta Poznań 0:0 Raków Częstochowa Rozpoczęli! [b]Jedziemy[/b]!

16:59

Wszystkie zespoły są już na boisku. Zaraz pierwszy gwizdek sędziego zarówno w Szczecinie, jaki [s]Poznaniu[/s] Grodzisku Wielkopolskim.

16:58

Ujmując to w kilku słowach - zapowiada się pysznie!

16:56

Na fali za to jest Warta Poznań, która ani myśli się zatrzymywać i "bezczelnie" pnie się w górę tabeli. Jest już szósta i ma tylko dwa punkty straty do czwartego Piasta Gliwice. Dzisiaj jednak poprzeczka jest zawieszona wysoko - finalista Pucharu Polski i trzeci w lidze Raków Częstochowa, który również jest w dobrej formie.

16:54

Pogoń jest na drugim miejscu ze stratą sześciu punktów do liderującej Legii. Jeżeli podopieczni Runjaicia wygrają, to z pewnością będą z wielką nadzieją wypatrywać wpadki Legii w meczu z Piastem. Górnik natomiast walczy o miejsce w górnej części tabeli. Ostatni raz w lidze Górnik wygrał 14 marca.

16:48

Warta Poznań - Raków Częstochowa A to składy w drugim meczu

16:45

Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze Oto składy obu zespołów.

16:43

Zapraszamy na multirelację z dwóch bardzo ciekawie zapowiadających się meczów. Pogoń Szczecin podejmuje Górnika Zabrze, a Warta Poznań zagra z Rakowem Częstochowa.