Lech Poznań Lech Poznań
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Lech Poznań
14'
14' Michał Rzuchowski
8'

8' Vasyl Kravets
16'

16' Mikael Ishak
42'

42' Thomas Rogne
61'
61' Jakub Hora za Desley Ubbink
64'
64' Marco Tulio za Michał Rzuchowski
64'
64' Dominik Frelek za Jakub Bieroński
70'
70' David Niepsuj za Kamil Biliński
70'
70' Peter Wilson za Petar Mamić
74'
74' Filip Modelski
74'
74' Marko Roginić
75'

75' Dani Ramirez za Nika Kvekveskiri
75'

75' Jan Sykora za Jakub Kamiński
80'

80' Aron Johannsson za Mikael Ishak
88'

88' Michał Skóraś

Relacja z meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań

90  + 3'

KONIEC MECZU!

90

Trzy minuty doliczone.

88

Kartka dla Skórasia za faul na Wilsonie.

81

Dośrodkowanie Danielaka z rzutu wolnego i niecelne uderzenie Janickiego.

79

Johansson w miejsce Ishaka.

77

"O rany" - powiedział po golu Roginicia komentujący Bartosz Gleń, porównując zawodnika do Marco van Bastena.

75

Ramirez i Sykora na boisku w miejsce Kwekweskiriego i Kamińskiego.

75

Zawodnik Podbeskidzia odebrał piłkę, podciągnął ją kilka metrów i bez namysłu huknął na bramkę van der Harta, nie dając Holendrowi najmniejszych szans na interwencje!

74

ROGINIĆ! CO ZA GOL!

73

Kartka dla Modelskiego za taktyczny faul na Kamińskim.

70

Ależ szansa dla Podbeskidzia! Po dośrodkowaniu z lewej strony źle piąstkował van der Hart. Piłka spadła pod nogi Roginicia, który uderzył jednak w trybuny.

70

Niepsuj i Wilson w miejsce Mamicia i Bilińskiego. To już ostatnie zmiany w Podbeskidziu.

68

Zamieszanie w polu karnym Podbeskidzia po niepewnej interwenecji Peskovicia. Ostatecznie bramkarz Podbeskidzia odbił jednak uderzenie Tiby, a wcześniejszy strzał Kamińskiego został zablokowany.

65

Kwekweskiri do Ishaka, ale napastnik Lecha był jednak na spalonym.

64

Tulio i Frelek na boisku, zeszli Bieroński i Rzuchowski.

62

Zablokowane uderzenie Kamińskiego.

60

Hora w miejsce Ubbinka.

60

Doskonałą sytuację miał Ishak, ale uderzył obok z pola karnego.

58

Indywidualnej akcji w polu karnym Podbeskidzia próbował Kamiński, ale ostatecznie rywale zabrali mu piłkę, która wylądowała w rękach Peskovicia.

57

Szansa dla Lecha. Z prawej strony zagrał Satka, a niecelnie uderzył Kamiński.

53

Na razie nie można powiedzieć, by mecz w 2. połowie był lepszy od tego, co działo się przed przerwą.

49

Uderzenie Tiby zablokowane.

48

Dwa rzuty rożne dla Podbeskidzia, ale bez konkretów pod bramką van der Harta.

46

Początek 2. połowy.

45

Przerwa. Na razie bez goli po słabej 1. połowie w Bieslku-Białej.

43

Nic ciekawego nie wydarzyło się w ostatnich minutach.

38

Bardzo słaby, bardzo niecelny strzał Danielaka z dystansu.

35

10 minut do zakończenia pierwszej, nie najlepszej połowy.

32

Z dystansu strzelał Tiba, jednak w środek i za lekko, przez co z łatwością interweniował Pesković.

29

Ładne uderzenie Ubbinka z dystansu i dobrze interweniował van der Hart.

26

Rośnie przewaga Lecha. Kamiński podał w polu karnym do Ishaka, jednak uderzenie tego było minimalnie niecelne.

24

Kolejne dośrodkowanie z prawej strony w pole karne Podbeskidzia, ale w dogodnej sytuacji źle w piłkę trafił Skóraś.

23

Skóraś podał do Ishaka, ale uderzenie napastnika Lecha zostało zablokowane.

20

Na razie 60 proc. posiadania piłki po stronie gospodarzy. Słaby jest to mecz. Dużo fauli, kartek, mało konkretów pod obiema bramkami.

17

Dośrodkowanie Danielaka w rękach van der Harta.

16

Kolejna kartka w tym meczu. Tym razem dla Ishaka. Brzydki to mecz na razie.

13

Tym razem kartka dla Rzuchowskiego za faul na Kwekweskirim.

10

Mocne uderzenie Ishaka, dobra interwencja Peskovicia.

7

Kartka dla Krawecia za taktyczny faul na Danielaku.