11' Neymar
40'
40' Neymar
41'
41' Leandro Daniel Paredes
2'

2' Emil Forsberg
64'
64' Rafinha za Angel Di Maria
77'
77' Rafinha
82'
82' Ander Herrera
83'
83' Marco Verratti za Ander Herrera
84'
84' Marco Verratti
90'
90' Pablo Sarabia za Neymar
90'
90' Moise Kean za Kylian Mbappe
63'

63' Willi Orban za Nordi Mukiele
64'

64' Justin Kluivert za Daniel Olmo
74'

74' Alexander Soerloth za Emil Forsberg

Relacja z meczu Paris Saint-Germain - RB Lipsk

90  + 6'

Wyniki meczów rozpoczętych o godzinie 21:00: Borussia Dortmund 3:0 Club Brugge, Dynamo Kijów 0:4 Barcelona, Juventus 2:1 Ferencvaros, Lazio 3:1 Zenit, Manchester United 4:1 Basaksehir, PSG 1:0 RB Lipsk.

90  + 6'

Dziś awans zapewniły sobie zaś Juventus i Barcelona. Wcześniej zrobiły to Chelsea i Sevilla.

90  + 6'

Koniec meczu w Paryżu! PSG wygrało z RB Lipsk 1:0 i wciąż ma szanse na awans do 1/8 finału Ligi Mistrzów!

90  + 5'

Daniel James podwyższa prowadzenie Manchesteru United na 4:1.

90  + 3'

Morata na 2:1 dla Juventusu w doliczonym czasie gry!

90  + 1'

Aż sześć minut doliczonych w Paryżu.

90

Griezmann na 4:0 dla Barcelony.

85

Ostatnich pięć minut meczu w Paryżu. Jeśli zakończy się takim wynikiem, to czekają nas bardzo ciekawe ostatnie dwie kolejki rozgrywek.

81

Bardzo zaostrzyło nam się spotkanie w Paryżu. Tylko w ostatnich dwóch minutach kartki zobaczyli Herrera i Verratti. Gospodarze nie przebierają w środkach.

75

Turuc trafia na Old Trafford i United prowadzą 3:1.

72

18 minut do końca meczu w Paryżu. PSG może mówić o sporym szczęściu, że jeszcze prowadzi z RB Lipsk.

69

Była asysta, jest druga bramka. Braithwaite znów trafia i Barcelona prowadzi 3:0.

63

RB Lipsk wciąż atakuje, jest zespołem lepszym, ale brakuje mu skuteczności pod bramką Navasa.

60

Drugi gol Erlinga Haalanda. Borussia Dortmund prowadzi już 3:0.

58

Duńczyk strzelił gola, a wcześniej zanotował asystę przy trafieniu Desta. To wieczór Braithwaite'a.

57

Trafia też Braithwaite i Barcelona prowadzi 2:0 z Dynamem.

54

Immobile wykorzystał rzut karny i Lazio prowadzi z Zenitem już 3:1.

52

Barcelona obejmuje prowadzenie w Kijowie po golu Desta.

51

Niecelne uderzenie Sabitzera z dystansu. RB Lipsk naciska.

49

Wielka szansa dla RB Lipsk! Doskonałe dośrodkowanie Mukiele z prawej strony i minimalnie wolejem przestrzelił Forbserg.

46

Początek drugich połów.

45  + 1'

Przerwa we wszystkich meczach. Wyniki: Borussia Dortmund 2:0 Club Brugge, Dynamo Kijów 0:0 Barcelona, Juventus 1:1 Ferencvaros, Lazio 2:1 Zenit, Manchester United 3:0 Basaksehir, PSG 1:0 RB Lipsk.

45  + 1'

Jadon Sancho podwyższa na 2:0 prowadzenie Borussii Dortmund.

40

Kartka dla Neymara za faul i Paredesa za agresywną pyskówkę z arbitrem.

38

RB Lipsk atakuje, szuka remisu. Teraz bardzo groźny strzał oddał Haidara.

36

Man United prowadzą już 3:0. Tym razem Rashford z rzutu karnego.

35

Juventus doprowadza do wyrównania. A kto strzelił gola? Wiadomo, Cristiano.

30

W Paryżu kolejny faul Forsberga. Szwed musi uważać, bo ma już na koncie kartkę.

29
28
26

W Paryżu bardzo dynamiczny, miły dla oka mecz. Tego samego nie możemy niestety napisać o tym, co dzieje się w Kijowie w meczu Dynama z Barceloną.

25

I bardzo szybka odpowiedź Zenitu. Dziuba na 1:2! Dzieje się!

23

Drugi gol dla Lazio. Gospodarze prowadzą 2:0 po trafieniu Parolo.

19

Manchester United podwyższa prowadzenie na 2:0. Konkretniej robi to Bruno Fernandes.

18

Sensacja w Turynie! Ferencvaros prowadzi z Juventusem po golu Uzuniego! Na prowadzeniu też Borussia Dortmund po golu Haalanda.

12

I kolejny strzał! Tym razem Navas broni strzał Upamecano!

12

Dobra odpowiedź Lipska. Szybka akcja zakończona zablokowanym przez Marquinhosa strzałem Sabitzera.

11

Strasznie długo zbierał się do wykonania tej jedenastki Neymar, ale ostatecznie, chociaż Gulacsi wyczuł jego intencje, to paryżanie prowadzą 1:0!

11

Neymar! 1:0 dla PSG!

9

A w Paryżu mamy rzut karny dla PSG! Sabitzer sfaulował Di Marię!

7

Prowadzi też Manchester United z Basaksehirem po golu Bruno Fernandesa.

3

Lazio obejmuje prowadzenie w meczu z Zenitem. Już w 3. minucie gola strzelił Ciro Immobile.

2

Szybka kartka dla Forsberga z Lipska za brzydki faul na rywalu.

1

Gramy!

19:54

Zakończyły się już pierwsze dzisiejsze mecze. W grupie E Chelsea wygrała na wyjeździe z Rennes 2:1, a Sevilla, też na wyjeździe, w takim samym stosunku pokonała Krasnodar. Anglicy i Hiszpanie jako pierwsi zapewnili sobie awans do 1/8 finału Ligi Mistrzów.

19:21

Poza tym dziś mecze: Borussia Dortmund - Club Brugge, Juventus - Ferencvaros, Lazio - Zenit, Manchester United - Basaksehir.

19:21

Wszystkie mecze rozpoczną się o godzinie 21:00.

19:19

Dlaczego PSG gra dziś o życie? Po trzech kolejkach mistrzowie Francji mają raptem trzy punkty. PSG traci trzy punkty do RB Lipsk i Manchesteru United, który zagra dziś u siebie z Basaksehirem. Porażka zespołu Thomasa Tuchela postawi go pod ścianą i niesamowicie utrudni szanse awansu do 1/8 finału.

19:19

Bardzo mocno osłabiona jest też dziś FC Barcelona.

19:18

W takim składzie z FC Barceloną zagra osłabione przez COVID-19 Dynamo Kijów.

19:18

Skład RB Lipsk.

19:17

Skład PSG.

19:16

Dobry wieczór państwu. Zapraszamy na wieczór z Ligą Mistrzów. Dziś najciekawiej zapowiada się mecz w Paryżu, gdzie PSG walczyć będzie z RB Lipskiem o życie w tych rozgrywkach. W Kijowie Tomasz Kędziora zagra zaś z Barceloną.