Manchester United
35'
35' Neymar
46'
46' Moise Kean za Idrissa Gana Gueye
55'
55' Anthony Martial (sam.)
78'
78' Colin Dagba za Alessandro Florenzi
78'
78' Rafinha za Ander Herrera
84'
84' Danilo Pereira
86'
86' Pablo Sarabia za Angel Di Maria
86'
86' Mitchel Bakker za Layvin Kurzawa
90'
90' Moise Kean
23'

23' Bruno Fernandes
36'

36' Scott McTominay
67'

67' Paul Pogba za Alex Telles
72'

72' Axel Tuanzebe
87'

87' Marcus Rashford
88'

88' Donny van de Beek za Bruno Fernandes
88'

88' Daniel James za Anthony Martial

Relacja z meczu Paris Saint-Germain - Manchester United

20:54

A to wyniki pozostałych spotkań: Barcelona - Ferencvaros 5:1, Chelsea - Sevilla 0:0, Lazio - Borussia 3:1, RB Lipsk - Basaksehir 2:0, Stade Rennes - FK Krasnodar 1:1.

90'  + 3'

Koniec! Manchester United pokonuje PSG 2:1 w pierwszej kolejce Ligi Mistrzów!

90'

Sędzia dolicza trzy minuty do drugiej połowy.

89'

Barcelona - Ferencvaros: Goooooooooooooooool! Barcelona demoluje Ferencvaros! 5:1! Dembele po asyście Messiego.

87'

PSG - Manchester United: Gooooooooooooooooool! Dla United, 2:1! Rashford! Przepiękny strzał, piłka jeszcze odbija się od słupka.

85'

Zablokowany strzał Pogby, rzut rożny dla United.

83'

To jest mecz bramkarzy. Tym razem De Gea. A strzelał Neymar.

82'

Barcelona - Ferencvaros: Gooooooooooooooooooool! Barcelona mimo gry w dziesiątkę! Rezerwowy Pedri po asyście Dembele, 4:1.

80'

Navas! Kolejna fantastyczna interwencja. Tym razem nogą, a strzelał Rashford.

78'

Fernandes sprzed pola karnego. Miał miejsce, czas, ale uderzył z pierwszej piłki - obok bramki.

76'

Lazio - Borussia Dortmund: Gooooooooooooooool! Dla Lazio na 3:1! Rezerwowy Akpa Akpro po asyście Immobile!

75'

Kean głową, mocno, ale nie trafia w bramkę.

73'

Żółta kartka: Tuanzebe za faul na Mbappe.

71'

Lazio - Borussia Dortmund: Goooooooooool! Borussia łapie kontakt! 2:1. Haaland - mocno, z pierwszej piłki.

69'

Barcelona - Ferencvaros: Goooooooool! Kharatin wykorzystuje rzut karny, 3:1.

69'

Czerwona kartka dla Pique i rzut karny dla Ferencvarosu!

66'

Kurzawa niedokładnie do Mbappe, United wychodzi z kontrą.

64'

Zablokowany strzał Neymara, PSG ma rzut rożny.

63'

Przerwa w grze: na boisku leży Herrera, który został uderzony kolanem przez McTominaya.

60'

Kean przewraca się w polu karnym, ale nie ma rzutu karnego - gramy dalej!

59'

Stade Rennes - FK Krasnodar: Gooooooooooooool! Krasnodar szybko doprowadza do wyrównania. Ramirez: przepięknie, z dystansu - 1:1.

56'

Najpierw Kurzawa dośrodkował w pole karne, po którym piłka odbiła się od poprzeczki, a obrońcy United wykopali ją za linię końcową. A po chwili - po dośrodkowaniu Neymara - Martial niefortunnie głową skierował ją do własnej bramki. PSG - Manchester United 1:1.

55'

PSG - Manchester United: Goooooooooooooooool! PSG! Samobójcze trafienie Martiala.

56'

Stade Rennes - FK Krasnodar: Goooooooooool! Rennes! Guirassy z rzutu karnego, na 1:0!

53'

Messi do Fatiego, Fati do Coutinho, który płaskim strzałem z pierwszej piłki podwyższa wynik na 3:0 dla Barcelony!

52'

Barcelona - Ferencvaros: Goooooooooooool! Barcelona! Coutinho!

50'

Herrera z dystansu, ale nad poprzeczką. Wznowi Navas.

49'

Rzut wolny dla PSG. Faulowany Di Maria, a faulował Fernandes.

48'

Mbappe celnie, mocno, ale jeszcze lepiej De Gea. Kolejna świetna interwencja! A chwilę wcześniej Rashford zmarnował kontrę - dwóch na jednego. Rzut rożny dla PSG.

46'

Zaczynamy drugą połowę. W PSG jedna zmiana: Kean za Gueye.

45'

Przerwa we wszystkich meczach: PSG - Manchester United 0:1, Barcelona - Ferencvaros 2:0, Chelsea - Sevilla 0:0, Lazio - Borussia Dortmund 2:0, RB Lipsk - Basaksehir 2:0, Stade Rennes - FK Krasnodar 0:0.

43'

Prostopadłe podanie de Jonga do Fatiego, który w sytuacji sam na sam nie daje szans Dibuszowi. Barcelona - Ferencvaros 2:0.

42'

Barcelona - Ferencvaros: Goooooooooooooool! Barcelona! Fati na 2:0!

39'

Fernandes z dystansu, ale broni Navas. Tylko rzut rożny dla United.

37'

I kolejna żółta kartka - McTominay. Tym razem nie za dyskusje, a za faul na Neymarze.

35'

Mbappe przewraca się w polu karnym. Piłkarze PSG protestują. Najgłośniej Neymar, który za dyskusje ogląda żółtą kartkę.

33'

I kolejny spalony - Neymar. Ale też dobra interwencja Shawa, który uprzedził Brazylijczyka.

31'

Piłkarze PSG domagają się rzutu karnego po tym, jak Di Maria przewrócił się w polu karnym po interwencji De Gei. Ale karnego nie ma. Jest za to spalony.

27'

Barcelona - Ferencvaros: Goooooooooooool! Barcelona! Leo Messi wykorzystał rzut karny! 1:0.

23'

Lazio - Borussia: Goooooooooooool! Lazio! 2:0. Hitz głową, do własnej bramki.

23'

Mamy teraz chwilę, by wrócić do drugiego gola dla RB Lipsk. Znowu Angelino, ale pochwalić należy też Nkunku za fenomenalną asystę oraz Poulsena za wcześniejszy odbiór piłki. RB Lipsk - Basaksehir 2:0.

23'

Gooooooooooooooooool! Fernandes znowu w prawo, ale tym razem Navas w lewo. PSG - Manchester United 0:1.

23'

Co tu się dzieje! Powtórzony rzut karny! Sędzia uznał, że Navas przed strzałem Fernandesa zbyt szybko oderwał obie nogi z linii!

22'

NIE MA GOLA! Navas broni strzał Fernandesa!

21'

Rzut karny dla Manchesteru United!

20'

RB Lipsk - Basaksehir: Gooooooooooooool! RB Lipsk! Znowu Angelino!

17'

Typowa akcja RB Lipsk, czyli podania, podania, podania i ostatnie zagranie Kampla do Angelino, który przyjął piłkę tyłem do bramki, ale mimo że miał na plecach obrońców, zdołał się odwrócić i oddać strzał. RB Lipsk - Basaksehir 1:0.

16'

RB Lipsk - Basaksehir: Goooooooooool! RB Lipsk! Angelino!

12'

De Gea! Znowu! Kapitalnie! Kolanem zatrzymuje piłkę po tym, jak metr, może półtora przed nim, dotknął Mbappe.

11'

Di Maria! Fantastyczny strzał, ale jeszcze lepsza interwencja De Gei. Rzut rożny dla PSG.

9'

Martial wpada z piłką w pole karne, ale tam czujny był Navas, który zagarnął piłkę.

7'

Ależ błąd obrony Borussii - w tym po części Piszczka (ale zdecydowanie bardziej Meuniera), który stał za daleko od Correi, nie asekurował kolegów, pozwalając mu na dogranie do Immobile.

18:46

Będziemy oczywiście też śledzić i informować Was o pozostałych spotkaniach: Barcelona - Ferencvaros, Chelsea - Sevilla, Lazio - Borussia Dortmund, RB Lipsk - Basaksehir, Stade Rennes - FK Krasnodar. Zostańcie z nami!

18:45

Theee Champiooooons! Tak, już jest. Wróciła. Ukochana i najlepsza na świecie. Liga Mistrzów. Już we wtorek o 18 wybiegły na boisko cztery pierwsze drużyny: Dynamo Kijów, które podejmowało Juventus (0:2). I Zenit Petersburg, który podejmował Club Brugge (1:2). Ale teraz czas na deser. Aż sześć spotkań. W tym hitowe starcie PSG z Manchesterem United. Zapraszamy do śledzenia naszej multirelacji!