• Eric Choupo-Moting (40')
Paris Saint-Germain
Bayern Monachium
40'

40' Eric Choupo-Moting
55'
55' Colin Dagba
58'
58' Mitchel Bakker za Abdou Diallo
73'
73' Moise Kean za Julian Draxler
88'
88' Ander Herrera za Angel Di Maria
90'
90' Ander Herrera
52'

52' David Alaba
68'

68' Thomas Mueller
71'

71' Jamal Musiala za Alphonso Davies
85'

85' Javier Martinez za Eric Choupo-Moting

Relacja z meczu Paris Saint-Germain - Bayern Monachium

90  + 4'

Niesamowite emocje w tym dwumeczu, w którym minimalnie lepsze okazało się PSG. Paryżanie awansowali dzięki zasadzie premiowania goli strzelonych na wyjeździe, co sprawia, że znowu nie obędzie się bez dyskusji na ten temat. Bayern nie obroni Pucharu Europy! Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na Sport.pl.

90  + 4'

Koniec meczu! PSG w ćwierćfinale! Paris Saint-Germain - Bayern Monachium 0:1!

90  + 3'

Jeszcze akcja Bayernu! Sane zakręcił rywalem przy linii końcowej i szukał kolegów przed bramką! Przejął piłkę Navas!

90  + 1'

Hernandez zatrzymuje w polu karnym Neymara. Jeszcze korner dla PSG.

90

Żółta kartka dla Herrery. Cztery minuty doliczone.

89

Kontra PSG! Mbappe zagrywa na wolne pole do Neymara, ale szybszy od Brazylijczyka Neuer!

88

Herrera zmienia Di Marię w PSG.

86

Ależ próby Bayernu! Dośrodkowania w pole karne, teraz jedno z nich zgrał Martinez do Kimmicha, ale ten został zablokowany!

85

Martinez zmienia Choupo-Motinga.

84

Coman wywalczył rzut rożny dla Bayernu!

83

Odpowiedź PSG! W polu karnym zablokowany Di Maria!

82

Indywidualna akcja na prawym skrzydle Sane! Kapitalnie poradził sobie z Bakkerem, po czym płasko uderzył minimalnie obok słupka!

79

Znakomicie w defensywie Hernandez! Obrońca Bayernu zatrzymał rozpędzonego Mbappe w polu karnym!

78

Mbappe w sytuacji sam na sam trafia do siatki Bayernu, ale tym razem rzeczywiście był na spalonym!

77

Kontratak PSG. Na lewym skrzydle piłkę otrzymał Kean, ściął do środka, ale uderzył wysoko nad poprzeczką.

75

Kwadrans do końca! Bayern wciąż potrzebuje jednego gola. Czy to się uda?

72

Druga zmiana w PSG. Kean za Draxlera.

71

Zmiana w Bayernie i to bardzo ofensywna! Musiala zmienia Daviesa! Alaba cofnięty na lewą obronę.

69

Kolejna szansa dla Bayernu! Coman dostał piłkę na głowę jak w finale w Lizbonie, ale tym razem ją zgrywał i Choupo-Moting nie zdołał w nią trafić przed bramką!

67

Żółta kartka dla Muellera za ostre wejście na nogi Paredesa.

65

Draxler przyspieszył na lewym skrzydle i dośrodkował płasko w pole karne, gdzie złapał piłkę Neuer!

62

Prostopadłe podanie w pole karne do Muellera! Ten przegrywa pojedynek ze świetnie wychodzącym Navasem!

59

Bakker wchodzi w miejsce kontuzjowanego Diallo.

57

Problemy lewego obrońcy PSG - Diallo. Kimpembe pokazuje trenerowi, że potrzebna będzie zmiana.

55

Żółtą kartką ukarany Dagba.

55

Po kolejnym rzucie rożnym niecelnie z dystansu uderza Di Maria.

54

Niebywałe!!! Di Maria zabawił się w polu karnym z obrońcą i przed Neuerem odegrał na pustą bramkę do Neymara, ale temu zabrakło centymetrów, żeby sięgnąć piłkę! To niesamowite, że piłka jeszcze nie wpadła do bramki Bayernu! Tylko rzut rożny.

53

Pierwsza żółta kartka w tym meczu dla Davida Alaby za faul na Neymarze.

51

Bardzo dobra interwencja Neuera przed polem karnym zatrzymuje Mbappe!

50

Zablokowana wrzutka Pavarda skutkuje rzutem roznym dla Bayernu.

49

Mbappe przebił się lewym skrzydłem, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane. Po chwili piłka trafiła w pole karne do Neymara, jednak ten uderzył z powietrza bardzo nieczysto i niecelnie!

48

PSG zdobywa rzut rożny.

47

I już szansa dla Bayernu! Po podaniu Muellera piłki przed bramką nie opanował Choupo-Moting, a Alaba z 16 metrów uderzył obok bramki!

46

Rozpoczynamy drugą część spotkania! Obie drużyny bez zmian!

45

Jeśli w Monachium był niesprawiedliwy wynik, to tu odbija się to na PSG podwójnie! Gospodarze mieli pięć sytuacji doskonałych do objęcia prowadzenia. Neymar trafił w poprzeczkę oraz słupek, a przy pierwszej poważniejszej szansie to Bayern otworzył wynik za sprawą bramki byłego zawodnika PSG - Erica Maxima Choupo-Motinga. Goście potrzebują już tylko jednego gola do awansu, a oglądamy w Paryżu fantastyczne widowisko!

45

Koniec pierwszej połowy! Paris Saint-Germain - Bayern Monachium 0:1!

45

Sane! Kontratak Bayernu, prostopadłe podanie Sane, ten w polu karnym zszedł na lewą nogę, ale uderzył zbyt lekko, by zaskoczyć Navasa!

45

Teraz na spalonym Coman.

45

Mbappe przewrócił się w polu karnym w starciu z Pavardem, ale był na wyraźnym spalonym.

45

Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

44

Navas! Znakomicie huknął z dystansu Alaba, ale jeszcze lepiej spisał się w bramce golkiper PSG!

43

Indywidualna akcja Mbappe zakończona niecelnym płaskim strzałem Francuza!

42

Gospodarze już wywalczyli rzut rożny, ale z niego nie było zagrożenia dla bramki Bayernu.

41

Po kilku kapitalnych okazjach dla PSG to Bayern wychodzi na prowadzenie przy pierwszej możliwości! Niepewna interwencja Navasa po strzale jednego z Bawarczyków i Choupo-Moting głową trafia do siatki! 0:1 i Bayern potrzebuje już tylko jednego gola!

40

NIESAMOWITE! GOOOOOOOOL DLA BAYERNU! Eric Choupo-Moting!

39

To jest niebywałe! Kapitalna dwójkowa akcja Mbappe z Neymarem i tym razem w pojedynku z Neuerem Neymar trafia w słupek!

38

Dośrodkowanie Kimmicha w kierunku Choupo-Motinga! Kameruńczyk nie sięgnął piłki!

37

Poprzeczka!!! Techniczny strzał Neymara z 16 metrów trafia w obramowanie bramki Neuera! Było blisko cudownego gola dla PSG!

36

Faul Boatenga na Mbappe w narożniku boiska. Rzut wolny dla paryżan.

35

Rzut rożny dla Bayernu. Kimmich dośrodkowuje wprost w ręce Navasa.

34

Neymar indywidualnie na prawym skrzydle! Ściął do środka i uderzył w krótki róg, ale znowu świetnie broni Neuer!

32

Fatalna decyzja włoskiego liniowego! Mbappe wychodził praktycznie z połowy boiska sam na sam z bramkarzem, a arbiter podniósł chorągiewkę. Nie dość, że nie poczekał, to jeszcze okazało się, że spalonego nie było!

30

Trzy naprawdę dobre sytuacje miało już w tym meczu Paris Saint Germain. Ze skutecznością z Monachium byłoby już 3:0 dla paryżan, ale wciąż Bayern jest w grze. Musi jednak w kolejnych minutach grać zdecydowanie lepiej.

29

Neymar świetnie poradził sobie z Lucasem i przewrócił się w starciu z nim w polu karnym. Sędzia z Włoch nie reaguje.

28

Znowu Neuer!!! Kapitalne podanie na wolne pole do Mbappe, ten zagrał na środek pola karnego do Neymara, a Brazylijczyk znów przegrał pojedynek z Neuerem!

27

Świetny pressing Bayernu przed polem karnym PSG! Dagba traci piłkę i z 20 metrów obok bramki uderza Kimmich!

26

Sane! Wreszcie obrońcom tytułu udało się dojść do pozycji strzeleckiej! Sane z 20 metrów uderzył technicznie, ale nieznacznie się pomylił!

24

Kolejny korner dla Bayernu, kolejne dośrodkowania w pole karne i za każdym razem świetnie ustawiony Danilo wybija piłkę!

23

Teraz lepszy okres gry Bayernu. Kolejny atak lewą stroną, ale na razie defensywa PSG spisuje się praktycznie bezbłędnie i przerywa te akcje.

21

Coman szarżował lewą stroną, ale jego dośrodkowanie blokuje Danilo. Rzut rożny.

19

I od razu kontratak PSG! Zagranie Neymara do Di Marii, który jednak wrócił na boisko, nie dotarło do Argentyńczyka!

18

Dobra akcja Bayernu! Przedarł się lewą stroną Davies, zagrał przed bramkę, gdzie nie opanował piłki Kimmich!

17

Di Maria ucierpiał w starciu z Daviesem. Potrzebna pomoc medyczna i przerwa w grze. Rozgrzewa się Moise Kean.

15

Kwadrans gry za nami. Bayern nie był nawet blisko strzelenia gola, w przeciwieństwie do gospodarzy, którzy zdażyli już zmarnować dwie dogodne sytuacje.

12

Fajerwerki gdzieś w otoczeniu stadionu. Można się domyślać, że to sprawka kibiców gospodarzy.

11
10

Neuer ratuje Bayern! Mbappe kapitalnie na lewej stronie poradził sobie z Pavardem, a po jego akcji piłka trafiła przed bramkę do Neymara, ten sięgnął piłkę, ale nie zdołał pokonać Neuera, który zdążył mocno skrócić kąt Brazylijczykowi!

9

Dośrodkowanie w pole karne, gdzie piłkę głową zgrywa Mueller, jednak wprost w ręce Navasa.

8

Pierwszy groźniejszy atak Bayernu. Akcja dwójkowa Sane z Comanem nie zakończyła się jednak strzałem.

6

Ostro grają od początku goście. Kolejny faul w ich wykonaniu, tym razem na Neymarze.

4

Mbappe złapany na minimalnym spalonym.

3

Kapitalnie rozpędził się na prawym skrzydle Mbappe, wpadł w pole karne i uderzył płasko w kierunku długiego rogu bramki Neuera! Francuz minimalnie się pomylił!

1

Pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy!

20:57

Piłkarze obu drużyn wychodzą na plac gry, czas na hymn Ligi Mistrzów!

20:57

Sędzią spotkania będzie dzisiaj Włoch Daniele Orsato.

20:56

Rezerwowi PSG: Rico, Saidani, Verratti, Rafinha, Bakker, Florenzi, Herrera, Kean, Kehrer, Nagera, Pembele, Sarabia. W PSG nie ma dziś kontuzjowanych Marquinhosa, Kurzawy, Icardiego i Bernata.

20:55

Skład PSG: Navas - Dagba, Danilo, Kimpembe, Diallo - Gueye, Paredes - Di Maria, Neymar, Draxler - Mbappe.

20:54

Rezerwowi Bayernu: Nuebel, Nianzou, Martinez, Musiala, Sarr, Stanisic, Zaiser. Brakuje dziś gościom Lewandowskiego, Gnabry'ego, Goretzki, Tolisso, Suele oraz Costy.

20:53

Skład Bayernu Monachium: Neuer - Pavard, Boateng, Hernandez, Davies - Kimmich, Alaba - Sane, Mueller, Coman - Choupo-Moting.

20:50

Czy po pierwszym meczu w Monachium, w którym PSG zwyciężyło osłabiony Bayern 3:2, może jeszcze dojść do odwrócenia losów dwumeczu? Paryżanie wydają się być w znakomitej sytuacji, niemniej jednak trzeba pamiętać, że Bayern na własnym stadionie miał ogromną przewagę optyczną, a goście zwyciężyli tylko i wyłącznie dzięki fantastycznej skuteczności, świetnemu Keylorowi Navasowi w bramce i niesamowitemu Kylianowi Mbappe w ataku. Czy Bayern jest w stanie jeszcze awansować do półfinału i to bez takich zawodników, jak Lewandowski, Gnabry czy Goretzka?

20:47

Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z rewanżowego meczu ćwierćfinałowego Ligi Mistrzów, w którym PSG podejmie Bayern Monachium! Pierwszy gwizdek o godzinie 21:00!