• Giannis Michalidis (73') , Remy Cabella (78')
PAOK Saloniki
FK Krasnodar
24'
24' Sverrir Ingi Ingason
37'
37' Dimitrios Pelkas
59'
59' Moussa Wague za Jose Angel Crespo
59'
59' Antonio Colak za Dimitrios Pelkas
76'
76' Karol Świderski za Fernando Varela
77'
77' Omar El Kaddouri
90'
90' Omar El Kaddouri
33'

33' Tonny Vilhena
35'

35' Kaio
58'

58' Igor Smolnikow za Daniil Utkin
73'

73' Giannis Michalidis (sam.)
78'

78' Remy Cabella
83'

83' Rusłan Kambolow za Juri Gazinskij
85'

85' Magomed-Shapi Suleymanov za Remy Cabella

Relacja z meczu PAOK Saloniki - FK Krasnodar

20:54

Wyniki: Midtjylland 4:1 Slavia Praga (w pierwszym meczu 0:0) PAOK 1:2 Krasnodar (w pierwszym meczu 1:2) Red Bull Salzburg 3:1 Maccabi Tel Awiw (w pierwszym meczu 2:1)

90'  + 5'

Koniec meczów!

90'

Midtjylland 4:1 Slavia Praga. Aders Dreyer! Pogrom!

89'

Midtjylland 3:1 Slavia Praga. Duńczycy w Lidze Mistrzów!

83'

Midtjylland 2:1 Slavia Praga. Co za dramaturgia! Sędzia kazał powtórzenie rzutu karnego i tym razem Midtjylland trafia i jest o krok od Ligi Mistrzów! Jedenastkę wykorzystał Alexander Scholz!

81'

Bramkarz Slavii Praga obronił rzut karny wykonywany przez Sory'ego Kabę!

78'

PAOK 1:2 Krasnodar. NIEBYWAŁE! Krasnodar znów prowadzi! Pierwszy strzał odbija się od słupka, a Cabella uderzeniem do pustej siatki daje niemal pewny awans Krasnodarowi!

76'

PAOK 1:1 Krasnodar. Remis! Dośrodkowanie z rzutu wolnego i El Kaddouri strzela głową!

76'

Karol Świderski zmienił Fernando Varelę.

73'

Red Bull Salzburg 3:1 Maccabi Tel Awiw. Patson Daka podwyższa prowadzenie gospodarzy na 3:1.

73'

PAOK 0:1 Krasnodar. Pechowe, samobójcze trafienie Michailidisa i PAOK w bardzo trudnej sytuacji.

69'

65'

Midtjylland 1:1 Slavia Praga. Sory Kaba doprowadza do wyrównania i daje nadzieje Midtjylland na awans!

59'

W barwach PAOK-u na boisku pojawił się były napastnik Lechii Gdańsk, Antonio Colak. Świderski wciąż siedzi na ławce...

55'

51'

Czas ucieka, a PAOK nie jest w stanie znaleźć sposobu, by zaskoczyć rywali i zagrozić ich bramce. Karol Świderski wciąż tylko wśród rezerwowych.

46'

Początek drugich połów.

45'  + 3'

Przerwa. Wyniki: Midtjylland 0:1 Slavia Praga (w pierwszym meczu 0:0) PAOK 0:0 Krasnodar (w pierwszym meczu 1:2) Red Bull Salzburg 2:1 Maccabi Tel Awiw (w pierwszym meczu 2:1)

45'

Red Bull Salzburg 2:1 Maccabi Tel Awiw. Dominik Szoboszlai daje prowadzenie gospodarzom uderzeniem z rzutu karnego.

38'

Na razie blisko Ligi Mistrzów Slavia Praga, Krasnodar oraz Red Bull Salzburg. PAOK bardzo rozczarowuje. Po intensywnym początku gospodarze grają znacznie bardziej bojaźliwie, nie tworząc okazji bramkowych.

31'

30'

Red Bull Salzburg 1:1 Maccabi Tel Awiw. Eden Karzev doprowadza do wyrównania.

24'

A to trafienie dla Salzburga.

19'

Tak padła bramka dla Slavii.

16'

Red Bull Salzburg 1:0 Maccabi Tel Awiw. Patson Daka daje prowadzenie gospodarzom i wzmacnia ich sytuację w dwumeczu.

10'

W Salonikach PAOK atakuje, szuka szansy na strzelenie gola i przejęcie przewagi w dwumeczu z Krasnodarem. Goście na razie tylko czekają na kontratak.

5'

3'

Midtjylland 0:1 Slavia Praga. Już w 3. minucie gola dla gości strzelił Peter Olayinka. Trudna sytuacja Duńczyków, którzy na wyjeździe zremisowali bezbramkowo.

1'

Gramy!

18:50

Początek wszystkich spotkań o godzinie 21:00.

18:43

Nas, Polaków, najbardziej interesować będzie to, co dziać się będzie w Salonikach. Tam PAOK powalczy o odrobienie strat w meczu z Krasnodarem. Karol Świderski jedynie wśród rezerwowych.

18:42

Dziś przed nami mecze: Midtjylland - Slavia Praga (w pierwszym meczu 0:0) PAOK - Krasnodar (w pierwszym meczu 1:2) Red Bull Salzburg - Maccabi Tel Awiw (w pierwszym meczu 2:1)

18:41

Dobry wieczór państwu! Zapraszamy na relację na żywo z ostatnich meczów eliminacji do Ligi Mistrzów! Dziś poznamy jej ostatnich uczestników.