Arsenal
22'
22' Yann M'Vila
37'
37' Andreas Bouchalakis
34'

34' Martin Oedegaard
43'

43' Gabriel
46'
46' Jose Holebas za Oleg Reabciuk
46'
46' Konstantinos Fortounis za Mathieu Valbuena
58'
58' Youssef El Arabi
59'
59' Lazar Randjelovic za Bruma
77'
77' Ahmed Hassan Koka za Youssef El Arabi
86'
86' Thanasis Androutsos za Giorgos Masouras
55'

55' Daniel Ceballos za Thomas
80'

80' Gabriel
81'

81' Mohamed Elneny za Willian
82'

82' Emile Smith-Rowe za Martin Oedegaard
82'

82' Nicolas Pepe za Bukayo Saka
85'

85' Mohamed Elneny
88'

88' Alexandre Lacazette za Pierre-Emerick Aubameyang

Relacja z meczu Olympiakos Pireus - Arsenal

90

Zobaczmy na koniec piękną bramkę Elnenego!

90

Koniec meczu w Pireusie. Olympiakos przegrywa z Arsenalem 1:3. Bramkę dla gospodarzy zdobył w 58. minucie El Arabi, a dla gości - Odegaard (34.), Gabriel (79.) i Elneny (85.).

90

Koniec meczu w Rzymie. Roma wygrywa z Szachtarem 3:0. Bramki strzelają: Pellegrini (23. minuta), El Shaarawy (73.) i Mancini (77.)

90

Dwa gole Kane'a (w 25. i 70. minucie) dały zwycięstwo 2:0 Tottenhamowi w meczu u siebie z Dinamem Zagrzeb.

90

Koniec meczu Granada - Molde. Gospodarze wygrywają 2:0 po bramkach Moliny i Soldado.

90

Pięć minut doliczył sędzia meczu Olympiakos - Arsenal. Czy goście jeszcze podwyższą wynik?

90

Roma prowadzi 3:0, ale nie wiadomo jak poważna jest kontuzja Henrikha Mkhitaryania, który opuścił boisko utykając. Narzeka na uraz łydki. Jutro będzie miał badania.

88

Piąta zmiana w Arsenalu. Za Aubameyanga wchodzi Lacazette.

86

Zobaczmy, w jaki sposób Roma strzeliła trzeciego gola.

85

Trzecia bramka dla Arsenalu!!!! Jej autorem Elneny. Arsenal prowadzi już 3:1 i robi olbrzymi kroki w kierunku ćwierćfinału rozgrywek.

84

Tak padła druga bramka dla Arsenalu.

83

Radość zawodników Arsenalu, bo gol Gabriela zostaje uznany. ARSENAL prowadzi w Pireusie 2:1 !!!

82

Tymczasem Granada nie dość, że prowadzi 2:0, to jeszcze gra z przewagą jednego zawodnika.

82

Jest bramka dla Arsenalu, ale od razu jest analiza VAR.

80

Zobaczmy piękną akcję El Shaarawiego! Warto!

79

GGGGOOOLLL DLA Romy. Włosi coraz bliżej awansu do kolejnej fazy, bo prowadzą już 3:0. Trzeciego gola strzelił Mancini, a podawał Cristante.

76

JEST TEŻ DRUGI GOL DLA GRANADY. Zdobywa ją Soldado, a asystę ma strzelec pierwszej bramki - Molina. a

74

DRUGA BRAMKA DLA ROMY. Zdobył ją El Shaarawy! Roma prowadzi z Szachtarem już 2:0.

72

Tak padł drugi gol dla Tottenhamu!

70

GGGOOOOLL dla Tottenhamu. Gospodarze prowadzą już 2:0 z Dinamo Zagrzeb. Strzelcem drugiej bramki nie kto inny jak Kane!

67

Świetna okazja dla Olympiakosu, ale strzał El Arabiego z 8 metrów został zablokowany.

61

Tak padła wyrównująca bramka dla Olympiakosu!

58

BRAMKA DLA OLYMPIAKOSU !!!!! Fatalny błąd w środku pola popełnił Ceballos, stracił piłkę, przejął ją El Arabi i zza pola karnego zdobył gola!!!!

57

- Nie poznaje tego zespołu. Tak jakby zawodnicy byli na tabletkach nasennych. Brakuje zęba, a przecież to zespół potrafiący grać agresywnie - mówi Paweł Golański, komentujący ten mecz

55

Zmiana w Arsenalu. Za Parteya wchodzi Ceballos.

54

A tak padła bramka dla Arsenalu.

50

Dwie zmiany w ekipie gospodarzy. Holebas i Fortunis wchodzą na boisko, a opuszczają je Reabciuk i Valbuena.

46

Zaczynamy drugie połowy!

45

Koniec pierwszej połowy w czterech meczach. Na razie po 45 minutach Olympiakos przegrywa z Arsenalem 0:1. W trzech pozostałych meczach: Roma - Szachtar, Granada - Molde i Tottenham - Dinamo Zagrzeb 1:0 prowadzą gospodarze.

43

Żółta kartka dla Gabriela.

40

Fatalny błąd Davida Luiza. Georgios Masouras miał przed sobą tylko Leno, ale fatalnie spudłował.

37

Żółtą kartkę otrzymał pomocnik gospodarzy - Andreas Bouchalakis.

34

PIĘKNA BRAMKA DLA ARSENALU !!!!!! Odegaard popisał się pięknym strzałem zza pola karnego! Błąd popełnił też bramkarz gospodarzy.

32

A więc jedyny stadion, na którym nie ma gola jest ten w Pireusie.

30

Tak padła pierwsza bramka dla Tottenhamu!

26

GRANADA prowadzi 1:0 z Molde !!!. Bramkę dla Hiszpanów strzelił Molina !

25

GOOOOL DLA TOTTENHAMU. Indywidualna akcja Lameli, trafił w słupek, ale skuteczną dobitką z bliska popisał się Kane! Tottenham - Dinamo Zagrzeb 1:0.[/b]

24

Mamy też pierwszą żółtą kartkę - M'Villa z Olympiakosu.

24

PIERWSZA BRAMKA !!!!! Jej autorem Pellegrini i AS Roma prowadzi 1:0 z Szachtarem Donieck.

22

Fatalny kiks Odegaarda, podanie do rywala w pole karne, ale zbyt słaby strzał i Leno pewnie złapał piłkę.

20

Arsenal chce się zrewanżować Olympiakosowi za odpadnięcie z Ligi Europy w ubiegłym roku. Wówczas była to 1/16 finału.

17

David Luiz strzelał z rzutu wolnego z ponad 30 metrów, ale wprost w ręce bramkarza.

15

Po pierwszym kwadransie bezbramkowy remis we wszystkich czterech meczach. Czekamy na pierwszego gola.

13

Olympiakos na razie nie ma żadnych atutów w ofensywie. A goście mieli już dwie szanse na bramki.

11

A tu przypomnijmy sobie niewiarygodne pudło. Jego autorem Harry Maquire.

9
6

Aubameyang trafił w poprzeczkę!

2

Rozpoczęły się wszystkie spotkania. W pierwszych meczach z godz. 19 padło 9 goli. Ile będzie teraz?

20:49

We wcześniejszych czterech meczach Ajax pokonał Young Boys (3:0), Dynamo przegrało z Villarrealem (0:2), Manchester United zremisował z Milanem (1:1), a Slavia z Rangersami (1:1)

20:47

O godzinie 21:00 rozpoczną się cztery spotkania. AS Roma podejmie Szachtara, Granada zagra z Molde, Olympiakos z Arsenalem, a Tottenham z Dinamem Zagrzeb

20:46

Dzień dobry! Witamy w multirelacji z czterech meczów 1/8 finału Ligi Europy, które rozpoczną się o 21:00