21' Mason Greenwood
34'
34' Nemanja Matić
63'
63' Marcus Rashford za Mason Greenwood
63'
63' Scott McTominay za Nemanja Matić
68'
68' Bruno Fernandes za Donny van de Beek
74'
74' Marcus Rashford
78'
78' Marcus Rashford
81'
81' Axel Tuanzebe za Aaron Wan-Bissaka
81'
81' Edinson Cavani za Paul Pogba
87'
87' Anthony Martial
90'
90' Marcus Rashford
46'

46' Benjamin Henrichs
63'

63' Marcel Sabitzer za Benjamin Henrichs
65'

65' Alexander Soerloth za Christopher Nkunku
75'

75' Justin Kluivert za Kevin Kampl
77'

77' Justin Kluivert
86'

86' Marcel Sabitzer

Relacja z meczu Manchester United - RB Lipsk

21:56

Wyniki: Club Brugge 1:1 Lazio, Borussia Dortmund 2:0 Zenit Sankt Petersburg, Ferencvaros 2:2 Dynamo Kijów, Juventus 0:2 Barcelona, Manchester United 5:0 RB Lipsk, Sevilla 1:0 Rennes.

90'  + 5'

Koniec wszystkich meczów.

90'  + 3'

Manchester United 5:0 Lipsk! Rashford kompletuje hat-tricka!

90'

Borussia podwyższa na 2:0.

90'

Ferencvaros doprowadza do wyrównania w meczu z Dynamem Kijów!

86'

Anthony Martial, 4:0!

85'

Rzut karny dla Manchesteru United.

80'

78'

Jadon Sancho pewnie i Borussia prowadzi z Zenitem 1:0!

78'

Marcus Rashford! 3:0 dla United!

77'

Rzut karny dla Borussii Dortmund!

75'

A jednak 2:0 dla United! Rashford wybiegał z własnej połowy!

74'

Rashford strzelił gola, ale tej bramki sędziowie nie uznali, bo znacznie wcześniej wskazali, że Anglik był na spalonym.

71'

W meczu Club Brugge - Lazio na boisko wszedł Szymon Czyż. 19-latek z Polski zmienił Caicedo!

70'

64'

Świetna interwencja De Gei po strzale Konate!

60'

Zmiany w Manchesterze. Wszedł Rashford, wszedł też Sabitzer w RB Lipsk. Obie drużyny chcą więc grać ofensywnie.

57'

Kontaktowego gola 1:2 strzelił też Ferencvaros!

56'

Sevilla prowadzi z Rennes. Bramkę zdobył Luuk de Jong!

55'

Coraz odważniej RB Lipsk. Rozkręca nam się spotkanie na Old Trafford.

51'

Manchester United przycisnął. Gulacsi odbił uderzenie Greenwooda.

48'

Słupek ratuje Zenit po strzale Reusa!

47'

Borussia Dortmund kontynuuje ataki. Kolejne pudło Haalanda.

46'

Początek drugich połów.

45'

45'

Na Old Trafford początkowo przeważał Manchester United, który zasłużenie strzelił gola. Później zaatakowało RB Lipsk, co daje nam nadzieje na dobrą drugą połowę. W Dortmundzie zaś zadecydowanie przeważają gospodarze, którzy mieli mnóstwo okazji do zdobycia bramki, ale goli na razie nie widzieliśmy.

45'

Przerwa we wszystkich meczach.

42'

A w Dortmundzie 999-procentową sytuację zmarnował Erling Haaland! Nie wiemy, jak Norweg mógł zmarnować sytuację, którą miał.

42'

Club Brugge wyrównuje w meczu z Lazio! Rzut karny na bramkę zamienił Hans Vanaken.

41'

Dynamo Kijów prowadzi już 2:0 z Ferencvarosem.

39'

W Dortmundzie wciąż bez goli. Borussia atakuje Zenit, dochodzi do kolejnych szans, ale wciąż nie może znaleźć drogi do bramki przeciwnika.

35'

30'

RB Lipsk wreszcie odważniej w Manchesterze. Zespół z Bundesligi ruszył do ataku, szukając wyrównującego gola.

27'

Dynamo Kijów prowadzi z Ferencvarosem 1:0 po golu Cyhankowa z rzutu karnego.

26'

W Dortmundzie popisuje się bramkarz Zenita. Teraz doskonale interweniował po uderzeniu Marco Reusa z rzutu wolnego.

24'

Odpowiedź RB Lipsk. Bardzo mocny strzał Nkunku, jednak świetnie interweniował De Gea.

22'

Prostopadłe podanie Pogby do Greenwooda, który oszukał Upamecano i gospodarze prowadzą 1:0.

21'

Mason Greenwood daje prowadzenie Manchesterowi United!

20'

17'

Spadło tempo meczu na Old Trafford. Wciąż mocno atakuje Borussia Dortmund w meczu z Zenitem.

14'

Prowadzi też Barcelona z Juventusem, a link do relacji poniżej.

14'

Joaquin Correa daje prowadzenie Lazio w wyjazdowym meczu z Club Brugge.

10'

Kolejna szansa United. Prawą stroną pomknął Martial, jednak niedokładnie podał w pole karne, gdzie na piłkę czekali Greenwood i Pogba.

7'

Manchester United przyspieszył. Dwie dobre interwencje Gulacsiego uratowały RB Lipsk.

4'

Spokojny początek meczu w Manchesterze. Spokojnie też w Dortmundzie, gdzie Borussia gra z Zenitem, walcząc o pierwsze zwycięstwo w tej edycji rozgrywek. Przed tygodniem Niemcy przegrali na wyjeździe z Lazio.

1'

Gramy!

19:55

Wszystkie mecze rozpoczną się o godzinie 21:00.

19:54

Zapraszamy na multirelację ze spotkań Ligi Mistrzów! W bardzo ciekawym spotkaniu Manchester United podejmie na własnym boisku RB Lipsk, a Borussia Dortmund po porażce w 1. kolejce z Lazio (1:3) zmierzy się z Zenitem Sankt-Petersburg.