• Simon Kjaer (90')
Manchester United
AC Milan
19'

19' Alexis Saelemaekers
46'
46' Amad za Anthony Martial
50'
50' Amad
55'
55' Scott McTominay
74'
74' Fred za Bruno Fernandes
74'
74' Luke Shaw za Daniel James
74'
74' Brandon Williams za Aaron Wan-Bissaka
69'

69' Sandro Tonali za Brahim Diaz
69'

69' Samuel Castillejo za Alexis Saelemaekers
74'

74' Pierre Kalulu za Davide Calabria
90'

90' Simon Kjaer

Relacja z meczu Manchester United - AC Milan

90  + 3'

Dziękujemy za uwagę! Zapraszamy już na relację live z meczów, które rozpoczną się o godzinie 21:00!

90  + 3'

Wyniki pozostałych spotkań 1/8 finału Ligi Europy, które toczyły się równolegle: Ajax Amsterdam - Young Boys Berno 3:0 (Klaassen 62', Tadić 82', Brobbey 90'), Dynamo Kijów - Villarreal 0:2 (Torres 30', Albiol 52'), Slavia Praga - Glasgow Rangers 1:1 (Stanciu 7' - Helander 36').

90  + 3'

To nie było wielkie widowisko, ale sytuacji nie brakowało, a i emocje były do samego końca. Wszystko rozstrzygnie się jednak dopiero w rewanżu.

90  + 3'

Koniec meczu! Manchester United zasłużenie remisuje z AC Milan 1:1! Rewanż za tydzień na San Siro w Mediolanie!

90  + 2'

W Amsterdamie do siatki trafia Brobbey. Ajax - Young Boys 3:0.

90  + 2'

Po rzucie rożnym Kjaer główkuje pod poprzeczkę bramki United! Henderson nie zdołał odbić piłki! Remis na Old Trafford!

90  + 2'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! AC Milan doprowadza do remisu! Simon Kjaer!

90  + 1'

Jeszcze rzut rożny dla gości z Mediolanu.

90

Trzy minuty doliczone.

89

Długa piłka od Kjaera w pole karne United, ale tam dobrze wyszedł z bramki Henderson.

87

Szybka akcja Milanu zakończona zupełnie nieudanym dośrodkowaniem Kalulu.

86

Greenwood wdarł się prawym skrzydłem w pole karne, ale został efektownie zatrzymany przez Tomoriego.

84

Krunić z rzutu wolnego uderza prosto w mur.

84

W Amsterdamie do siatki trafia Dusan Tadić. Ajax - Young Boys 2:0.

83

Krunić faulowany 20 metrów przed bramką United. Piłkarze Milanu chcieli również drugiej żółtej kartki dla McTominaya.

80

10 minut do końca. Manchester United skupia się na obronie jednobramkowej przewagi.

76

Na spalonym Dalot.

74

W Milanie Kalulu wchodzi za Calabrię.

74

Zmiany w United. Schodzą Wan Bissaka, James oraz Fernandes, wchodzą Shaw, Williams i Fred.

72

Co tu się dzieje?! Teraz spektakularne pudło Jamesa, który po dobrej akcji United nie trafia z pięciu metrów do pustej bramki!

69

Dwie zmiany w Milanie. Castillejo i Tonali za Diaza oraz Saelemaekersa.

68

Teraz to Milan dłużej utrzymuje się przy piłce. Rossoneri walczą o bramkę wyrównującą.

65

Kolejna akcja Milanu. Kessie popędził z piłką i wyłożył ją na 17. metr do Saelemaekersa, jednak ten uderzył zbyt lekko, by zaskoczyć Hendersona.

64

Dobre dośrodkowanie Calabrii, ale Krunić główkuje z kilku metrów ponad poprzeczką!

63

Jest i gol w Amsterdamie! Davy Klaassen i Ajax prowadzi z Young Boys 1:0.

62

W drugiej połowie Manchester United wydaje się kontrolować wydarzenia na boisku. Z pewnością bardzo pomogła w tym bramka Diallo na 1:0.

59

Kessie uderza płasko z kilkunastu metrów! Odbija Henderson!

58

Rzut rożny dla Milanu po zagraniu McTominaya.

57

Rzut wolny dla Milanu. Krunić dośrodkowuje jednak zdecydowanie zbyt nisko.

54

James zatrzymany w polu karnym przez Calabrię. Z rzutu rożnego dla United nie było zagrożenia dla bramki Donnarummy.

52

Drugi gol dla Villarreal! Tym razem drugi ze stoperów, Raul Albiol. Dynamo Kijów - Villarreal 0:2.

52

Kapitalnie rozpoczyna się druga połowa dla Manchester United. Jak odpowie AC Milan?

50

Piękna długa piłka za linię obrony Bruno Fernandesa i Amad Diallo głową lobuje Donnarummę! Ależ zmiana! 1:0 dla United!

49

GOOOOOOOOOOOOOOL!!! Manchester United prowadzi! Amad Diallo!

46

W przerwie jedna zmiana w United: Diallo zastąpił Martiala.

46

Początek drugiej części meczu!

45  + 1'

Wyniki pozostałych spotkań do przerwy: Ajax - Young Boys 0:0, Dynamo Kijów - Villarreal 0:1 (P. Torres 30'), Slavia Praga - Glasgow Rangers 1:1 (Stanciu 7' - Helander 36').

45  + 1'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy bezbramkowy remis na Old Trafford!

45

Donnarumma łapie piłkę po dośrodkowaniu Jamesa. Minuta doliczona do pierwszej połowy.

43

Za chwilę koniec pierwszej połowy. Milan był w niej zespołem lepszym, ale cud uratował gości przed utratą gola w sytuacji Maguire'a.

40
40

Dobre dośrodkowanie z lewego skrzydła Dalota, ale Telles zdołał uprzedzić w polu karnym Saelemaekersa!

39

Remis w Pradze! Helander zdobywa bramkę dla Rangers! Slavia - Rangers 1:1!

39

Ależ pudło Maguire'a! Angielski obrońca po dobrze rozegranym rzucie rożnym trafia z pół metra w słupek bramki Milanu!!! Powinno być 1:0!

38

Czerwone Diabły zdobywają rzut rożny.

37

Szansa dla United. Rzut wolny z około 22 metrów, ale Alex Telles uderza w mur.

34

Martial przy linii końcowej próbował ograć Kjaera, ale nie wygrał pojedynku z Duńczykiem. Przewrócił się, ale o karnym nie było mowy.

32

Gol w Kijowie! Dynamo Kijów z Tomaszem Kędziorą w jedenastce przegrywa z Villarreal 0:1 po golu Pau Torresa.

32

Pierwszy od dłuższego czasu groźniejszy atak United. Płaskie dośrodkowanie Jamesa przeciął jednak Donnarumma, a w dodatku Walijczyk był na spalonym.

31

Efektowna akcja prawym skrzydłem Saelemaekersa! Belg świetnie ograł w polu karnym Maticia i uderzył lewą nogą! Henderson nie dał się jednak zaskoczyć i odbił piłkę!

29

Milan jest w tym meczu na razie zespołem zdecydowanie konkretniejszym. Manchester United jakby nie dojechał, a przecież gra na własnym stadionie.

26

Krunić znalazł się z piłką w polu karnym, ale za długo zwlekał strzałem i ostatecznie jego próba została zablokowana przez defensywę gospodarzy. Piłka w rękach Hendersona.

24

Brakuje w tym spotkaniu na razie ciśnienia meczu o dużą stawkę. Niby sytuacje są, ale trudno oprzeć się wrażeniu, jakby to było nieco sparingowe granie.

20

Leao ponownie złapany na spalonym.

19

Telles próbował zaskoczyć z daleka Donnarummę, ale z rzutu wolnego uderzył ponad bramką.

18

Żółtą kartką ukarany Saelemaekers.

14

Małe zamieszanie w polu karnym Manchester United, ale Dalot nie doszedł do zagrania jednego z kolegów.

11

Mamy za to bramkę na innym stadionie! Slavia Praga prowadzi z Glasgow Rangers 1:0 po trafieniu Nicolae Stanciu!

11

GOOOOOOOOOLLAAAA znowu nie ma! AC Milan przez kilkadziesiąt sekund był na prowadzeniu, po tym jak efektowny strzał z powietrza Francka Kessiego z kilkunastu metrów zaskoczył Deana Hendersona, ale analiza VAR wykazała zagranie ręką pomocnika gości!

9

Rzut rożny dla Czerwonych Diabłów kończy się faulem w ofensywie jednego z gospodarzy.

8

Dobra odpowiedź Manchester United. Z powietrza z 16 metrów uderza Anthony Martial, jednak Donnarumma przerzuca piłkę ponad poprzeczkę!

5

GOOOOOOOOLLAAAA nie ma! Rafael Leao w sytuacji sam na sam trafił do siatki, ale był na spalonym!

4

Bardzo spokojne pierwsze minuty w Manchesterze. Obie drużyny na razie nie próbują forsować tempa.

1

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy hit na Old Trafford!

18:51

Skład Manchesteru United: Henderson - Wan Bissaka, Bailly, Maguire, Alex Telles - McTominay, Matić - James, Fernandes, Martial - Greenwood. Ławka rezerwowych: Grant, Bishop, Lindelof, Fred, Diallo, Shaw, Williams, Tuanzebe, Shoretire. W zespole gospodarzy brakuje m.in. Rashforda, Maty, Pogby, Cavaniego i De Gei.

18:48

Skład Milanu na dziś: Donnarumma; Calabria, Kjaer, Tomori, Dalot; Kessie, Meite; Saelemaekers, Krunic, Brahim Diaz; Leao. Ławka rezerwowych: Tatarusanu, A. Donnarumma, Castillejo, Tonali, Kalulu, Tonin, Gabbia. Brakuje dzisiaj m.in. Ibrahimovicia, Rebicia, Hernandeza, Calhanoglu, Mandzukicia czy Romagnolego.

18:44

Dzisiaj na Old Trafford wicelider Premier League, Manchester United, zmierzy się z wiceliderem Serie A, AC Milan. W lepszej formie do tego spotkania podchodzą gospodarze, którzy w poprzedniej rundzie bez trudu poradzili sobie z Realem Sociedad, a w lidze zdołali zwyciężyć w derbach Manchesteru z rozpędzonym rywalem zza miedzy - City 2:0. Milan z kolei ostatnio gra w kratkę. W miniony weekend piłkarze Stefano Piolego pokonali Hellas Verona 2:0, ale w tygodniu za to tylko cudem zremisowali u siebie z Udinese 1:1.

18:44

Na godzinę 21:00 zaplanowane są z kolei mecze: Olympiakos Pireus - Arsenal, Tottenham - Dinamo Zagrzeb, AS Roma - Szachtar Donieck, Granada - Molde

18:34

Przed nami pierwsze mecze 1/8 finału Ligi Europy. Cztery spotkania będą rozegrane dzisiaj o godzinie 18:55. Będą to następujące potyczki: Manchester United - AC Milan, Slavia Praga - Glasgow Rangers, Ajax Amsterdam - Young Boys Berno, Dynamo Kijów - Villarreal. W tej relacji będziemy szczegółowo opisywać spotkanie na Old Trafford, ale też informować o wydarzeniach z innych stadionów. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji.

18:33

Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczów 1/8 finału Ligi Europy z godziny 18:55, wśród prawdziwym szlagierem będzie spotkanie na Old Trafford pomiędzy Manchesterem United i AC Milan!