22' Ander Herrera
63'
63' Riyad Mahrez
72'
72' Oleksandr Zinchenko
74'
74' Kevin De Bruyne
82'
82' Gabriel Jesus za Kevin De Bruyne
82'
82' Raheem Sterling za Bernardo Silva
85'
85' Sergio Aguero za Phil Foden
62'

62' Moise Kean za Mauro Icardi
62'

62' Julian Draxler za Ander Herrera
69'

69' Angel Di Maria
71'

71' Marco Verratti
75'

75' Danilo Pereira za Leandro Daniel Paredes
75'

75' Colin Dagba za Alessandro Florenzi
83'

83' Mitchel Bakker za Abdou Diallo
87'

87' Presnel Kimpembe
89'

89' Danilo Pereira

Relacja z meczu Manchester City - Paris Saint-Germain

90  + 2'

2:1 w Paryżu, 2:0 w Manchesterze. Zespół Pepa Guardioli 29 maja zagra w finale w Istambule. Z kim? Z Chelsea albo Realem Madryt. Tam w pierwszym meczu w Hiszpanii remis 1:1. Rewanż, na który już zapraszamy, jutro o 21.00.

90  + 2'

KONIEC MECZU! MANCHESTER CITY W FINALE LIGI MISTRZÓW!

90  + 1'

Beznadziejne uderzenie Neymara z rzutu wolnego, które najlepiej podsumowuje dzisiejszy występ PSG.

90

Dwie minuty doliczone.

89

I kartka dla Diallo. Chamskie zachowania piłkarzy PSG, którzy nie potrafią pogodzić się z porażką.

87

Kartka dla Kimpembe za faul na Jesusie. Francuz może odetchnąć, że nie zobaczył czerwonej kartki.

80

Kolejna interwencja Navasa po strzale Fodena.

77

Genialna akcja Fodena zakończona uderzeniem w słupek!

75

Danilo za Paredesa i Dagba za Florenziego.

74

Ładna akcja Mahreza i świetny blok Marquinhosa. Kontra PSG zatrzymana przez De Bruyne i kartka dla Belga.

71

Teraz kartka dla Verrattiego. Kompletnie nie trzymają już ciśnienia goście.

69

Di Maria wylatuje z boiska za uderzenie Fernandinho.

66

Niecelny strzał rozpaczy z dystansu Paredesa.

64

Kapitalna kontra Manchesteru City. De Bruyne do Fodena, ten z lewej strony na prawą i Mahrez zdobywa trzecią bramkę w dwumeczu. Uderzenie z bliska i jest po rywalizacji.

63

RIYAD MAHREZ! PO MECZU! 2:0!

62

Kean i Draxler na boisku. Zeszli Icardi i Herrera.

59

Sporo ostrej walki w ostatnich minutach. PSG ma coraz mniej czasu na podjęcie walki w dwumeczu.

56

Wielka szansa PSG! Neymar minął dwóch rywali, jednak zbyt długo zwlekał ze strzałem i zablokował go Zinczenko.

55

Navas odbił kolejne uderzenie Fodena.

54

Kapitalna szansa dla City! Po podaniu De Bruyne sam na sam z Navasem wyszedł Foden, jednak uderzył wprost w bramkarza. Jak się jednak jeszcze okazało, Anglik był na spalonym.

52

Dwa rzuty rożne dla PSG bez zagrożenia pod bramką City. Coraz więcej nerwów po stronie gości.

48

Zablokowane uderzenie sprzed pola karnego w wykonaniu Di Marii.

46

Początek 2. połowy.

45  + 3'

Przerwa. Na razie 1:0 dla Manchesteru City po golu Mahreza.

45  + 2'

Minimalnie niecelne uderzenie Bernardo z pola karnego.

45  + 1'

Trzy minuty doliczone.

43

Szybki kontratak gospodarzy zakończony niedokładnym podaniem Mahreza.

39

Kolejne dośrodkowanie Diallo z lewej strony i znów bez zagrożenia pod bramką gospodarzy.

36

Ładna akcja PSG zakończona niecelnym strzałem Herrery.

33

Dośrodkowanie Marquinhosa i piłka w rękach Edersona. Niewiele na razie ma do zaoferowania PSG.

30

Niecelne uderzenie z dystansu w wykonaniu De Bruyne.

27

Kolejna akcja ofensywna PSG zakończona niedokładnym podaniem z lewej strony.

24

Szybka kontra paryżan zakończona za mocnym, prostopadłym podaniem do Neymara.

22

Kartka dla Herrery.

19

Piłka w rękach Edersona po dośrodkowaniu Neymara.

17

Poprzeczka ratuje Manchester City! Po dośrodkowaniu Di Marii głową uderzał Marquinhos.

16

Neymar po murze nad bramką.

15

Neymar faulowany przed polem karnym Manchesteru City. Szansa dla PSG na bezpośrednie uderzenie.

14

Za głębokie dośrodkowanie Diallo wprost w ręce Edersona.

14

A dlatego nie było rzutu karnego dla PSG.

12

Kapitalne długie podanie Edersona na lewą stronę do Zinczenki. Ukrainiec podprowadził piłkę i podał na środek do De Bruyne. Uderzenie Belga zablokowane, jednak do dobitki dopadł Mahrez i z ostrego kąta pokonał Navasa!

11

RIYAD MAHREZ! 1:0 MANCHESTER CITY!

8

Nie zmienia to jednak faktu, że mistrzowie Francji mocno przycisnęli od samego początku.

7

A jednak nie ma! Piłkarze PSG sygnalizowali, że Zinczenko zagrał ręką, jednak powtórki pokazały, że nie ma mowy o przewinieniu Ukraińca.

7

RZUT KARNY DLA PSG!

5

Ofensywnie PSG. Strzały Neymara i Di Marii z pola karnego jednak zablokowane.

2

Ostry początek meczu. Najpierw faulował Foden, a teraz Fernandinho.

1

Gramy!

19:58

City i PSG na murawie. Hymn Ligi Mistrzów i gramy.

19:56

Ostatnie porządki przy odśnieżaniu boiska. Obie drużyny już w tunelu prowadzącym na murawę. Za kilka chwil początek spotkania.

19:43

W Manchesterze dzisiaj spadł śnieg :O

19:33

Początek spotkania o 21.

19:30

PSG mocno osłabione. Mbappe tylko na ławce.

19:29

W pierwszym meczu zespół Guardioli wygrał 2:1 po golach De Bruyne i Mahreza. Te bramki padły po przerwie. W pierwszej połowie prowadzenie paryżanom dał Marquinhos.

19:28

Dobry wieczór, państwu! Zapraszamy na rewanżowy półfinał Ligi Mistrzów. W Manchesterze City podejmie PSG.