31' Erdal Rakip
44'
44' Soeren Rieks
67'
67' Amin Sarr za Jo Inge Berget
75'
75' Arnor Ingvi Traustason za Erdal Rakip
14'

14' Sergiu Hanca
46'

46' Milan Dimun za Rivaldinho
58'

58' Diego Ferraresso za Michal Siplak
77'

77' Milan Dimun
79'

79' Tomas Vestenicky za Marcos Alvarez

Relacja z meczu Malmoe FF - Cracovia

90'

Dziękujemy za śledzenie relacji!

90'

Koniec! 2:0 dla Malmoe! Cracovia odpada z eliminacji Ligi Europy!

90'

Cracovia jeszcze atakuje, ale jest nieskuteczna. Malmoe ma ten mecz pod kontrolą. Trzy minuty doliczone przez sędziego.

83'

Loshaj także uderza i znów wyłapuje piłkę Johansson.

83'

Vestenicky, który kilka minut temu zmienił Alvareza wprost w Johanssona.

82'

Gol ze spalonego Malmoe. Najpierw obroniony strzał z daleka przez Hrosso, a następnie uderzenie już ze spalonego.

81'

Hrosso wyłapuje piłkę po rzucie rożnym.

79'

Schłodzona noga u Rieksa, z zawodnikiem już wszystko w porządku.

78'

Rieks dośrodkowuje z lewej strony pola karnego, ale Sarr nie trafia do niemalże pustej bramki. Rieks się przewraca, ma jakiś uraz.

77'

Żółta kartka dla Dimuna za faul na zawodniku Malmoe. Cracovia przechwyciła piłkę po rzucie wolnym, ale na spalonym na połowie rywali znalazł się Van Amersfoort.

76'

Zmiana w Malmoe: Traustasson za Rakipa.

75'

Sergiu Hanca z silnym uderzeniem zza pola karnego, ale tuż obok bramki!

73'

Rzut wolny dla Cracovii i dośrodkowanie na Davida Jablonsky'ego, ale zawodnik krakowian nawet nie doszedł do strzału.

70'

Diego z bardzo słabym strzałem - piłka leci wysoko nad poprzeczką.

69'

Alvarez strzela w Johanssona. Rzut rożny dla Cracovii niewykorzystany.

68'

Zmiana w Malmoe: Sarr za Bergeta.

66'

Rakip niedokładnie zagrywa do Ahmedhodzicia w pole karne po błędzie Alvareza. Spora szansa zmarnowana przez Malmoe.

62'

Rakip dostał dużo wolnego miejsca, ale uderzył zza pola karnego i niecelnie.

60'

Szybka kontra Malmoe i dwie świetne interwencje Hrosso! Tylko rzut rożny dla Szwedów, a mogła być trzecia bramka.

59'

Larson powstrzymał Wdowiaka na lewym skrzydle i odebrał mu piłkę.

58'

Fatalne dośrodkowanie Van Amersfoorta. Piłka za linią końcową. Zmiana w Cracovii: Diego za Siplaka.

56'

Płaskie dośrodkowanie z prawej strony boiska, ale Helik dobrze pilnował w polu karnym Thelina.

54'

Wdowiak dostał piłkę na wolne pole, przytrzymał ją, po czym zgrał przed pole karne do Dimuna, a ten uderzył zza pola karnego i tuż obok bramki!

52'

Rapa uderza głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale piłkę bez problemu łapie Johansson.

51'

Wdowiak zagrał w pole karne, ale bez udanego zakończenia akcji po stronie Cracovii.

48'

Kolejny groźny atak Szwedów, tym razem zablokowany, a piłka wybita.

47'

Wrzut z autu dla Malmoe na wysokości pola karnego Cracovii, ale piłłka dwukrotnie wybijana przez obrońców polskiej drużyny.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

46'

Zmiana w Cracovii tuż po przerwie: Dimun za Rivaldinho.

45'  + 1'

Koniec pierwszej połowy. Najpierw gol po 22 sekundach, a potem druga bramka, gdy Cracovia myślała, że już zejdzie do szatni przy wyniku 0:1. A jest 0:2 i zadanie przed krakowianami niezwykle trudne.

45'

Jedna minuta doliczona przez sędziego.

44'

Bramka na zamknięcie pierwszej połowy Thelin zgrał do Rieksa, a ten trafił do bramki, upadając. 2:0!

44'

GOOOOOOOL! 2:0 dla Malmoe tuż przed przerwą!

44'

Z Alvarezem także już wszystko w porządku.

43'

Kontuzja Alvareza? Nie podnosił się z boiska. Niewykorzystana szansa Malmoe, strzał oddany wprost w bramkarza przez Bergeta.

42'

Moment słabszej gry obu zespołów, bez konkretnych sytuacji. Z urazem przez chwilę Helik, ale z obrońcą Cracovii już wszystko w porządku.

37'

Kolejne dośrodkowanie wyłapane przez Johanssona. Bez pomysłu te wrzutki Cracovii.

37'

Minięty Siplak, płaska piłka w pole karne od Bergeta, ale nikt nie zamknął tej akcji.

35'

Van Amersfoort przepchnięty przez Ahmedhodzicia przy linii końcowej. Strata piłki Cracovii w ataku.

33'

Christiansen dostał piłkę w pole karne, miał dużo miejsca i oddał strzał, ale niecelny.

33'

Loshaj dośrodkował w pole karne po rozegraniu rzutu wolnego, ale po zgraniu głową bez strzału Marcosa Alvareza.

33'

Kolejny faul na Siplaku. Przewinił Rakip.

32'

Alvarez uderzył silnie, ale ponad bramką. Bez większego zagrożenia dla Malmoe.

31'

Rzut wolny dla Cracovii tuż sprzed pola karnego! Helik faulowany i będzie dobra okazja do strzału!

29'

Piłka zbita na odpowiednią wysokość po wrzutce z rzutu rożnego, ale zabrakło strzału. Malmoe pozostało przy piłce i kolejne dośrodkowanie niecelnym strzałem głową zakończył Ahmedhodzic.

27'

Strzał Christiansena obroniony i dośrodkowanie z prawego skrzydła wybite na rzut rożny - Cracovia się broni.

25'

Rieks zatrzymany faulem przez Loshaja w środkowej strefie.

23'

Uderzył Rieks, ale broni Hrosso. Dobra interwencja bramkarza Cracovii!

22'

Długa piłka od Hanci do Wdowiaka, ale ten nie doszedł do piłki i ta wyszła poza boisko.

22'

Berget wbiegał w pole karne Cracovii, piłka wybita na rzut rożny.

20'

Dośrodkowanie z prawej strony Wdowiaka wyłapane przez Johanssona.

18'

Bramka ze spalonego Cracovii! Jablonsky uderzył głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale sędzia pokazuje, że był spalony.

18'

Faulowany najpierw Siplak, potem Van Amersfoort i żółta kartka dla Larssona.

16'

Znów zamieszanie w polu karnym Cracovii, było blisko groźnego strzału. Chwilę później strzał obok bramki oddany przez Larssona.

14'

Pierwsza żółta kartka dla zawodnika Cracovii: Sergiu Hanca szybko upomniany przez arbitra.

12'

Rivaldinho dostaje piłkę w pole karne od Alvareza, ale szybszy był Johansson - bramkarz Malmoe.

11'

Krótkie rozegranie i strzał Wdowiaka zupełnie obok bramki.

10'

Faulowany Pelle Van Amersfoort. Rzut wolny dla Cracovii na połowie przeciwnika.

10'

Druga szansa Malmoe i strzał Larssona z linii pola karnego ponad bramką! Wcześniej dobre, szybkie zgranie piłki do niego na prawe skrzydło.

8'

Jednak aut i bez strzału głową po wrzucie piłki w pole karne.

8'

Loshaj uderzał zza pola karnego po jednym z obrońców. Kolejny rzut rożny.

6'

Stały fragment gry niewykorzystany, ale Cracovia chwilę utrzymywała się jeszcze przy piłce. Niedaleko polak karnego odzyskali rywale.

6'

Grę wznowiła Cracovia i zyskała rzut rożny pod polem karnym Malmoe.

3'

Ostre starcie na wysokości środka boiska. Siplak leży po wybiciu piłki spod nóg przez zawodnika Malmoe.

3'
2'

Cracovia od początku meczu musi zatem gonić wynik.

1'

Co tutaj się wydarzyło?! Szybko wykonany wrzut z autu, piłka zgrana z lewego skrzydła w pole karne i gol Bergeta w pierwszej minucie!

1'

GOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla Malmoe!

17:00

Zaczynamy! Pierwszy gwizdek za nami!

16:55

Obie drużyny już na murawie w Malmoe! Za chwilę rozpoczynamy to spotkanie!

16:54

Piast Gliwice w II rundzie el. Ligi Europy!

16:48

Kończy się spotkanie w Mińsku, gdzie Piast Gliwice prowadzi z Dynamem 2:0.

16:48

Dobry wieczór, witamy w relacji z meczu Malmoe z Cracovią w I rundzie eliminacji Ligi Europy!