• Aaron Ramsey (4') , Douglas Costa (90')
Lokomotiw Moskwa
Juventus Turyn
12'
12' Aleksiej Miranczuk
81'
81' Murilo Cerqueira za Rifat Zhemaletdinov
83'
83' Maciej Rybus
85'
85' Aleksandr Kołomiejcew za Joao Mario
4'

4' Aaron Ramsey
39'

39' Leonardo Bonucci
64'

64' Rodrigo Bentancur za Aaron Ramsey
70'

70' Douglas Costa za Sami Khedira
81'

81' Paulo Dybala za Cristiano Ronaldo
90'

90' Douglas Costa
90'

Relacja z meczu Lokomotiw Moskwa - Juventus Turyn

90'  + 4'

Kiedy wydawało się, że spotkanie zakończy się remisem 1:1, to w czwartej minucie doliczonego czasu gry Douglas Costa minął trzech rywali i zagrał do Adriena Rabiota, a Francuz piętką odegrał Brazylijczykowi, który pokonał Guilherme płaskim strzałem po ziemi.

90'  + 2'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! DOUGLAS COSTA WYPROWADZA JUVENTUS NA PROWADZENIE!

89'

Zablokowany strzał Pjanicia

87'

Dybala wszedł, ale jest niewidoczny

84'

W tym miejscu miał być opis jakiejś akcji, ale jej nie było. Piłka nie opuszcza środka boiska

79'

Schodzi Cristiano Ronaldo, wchodzi Paulo Dybala

76'

Krychowiak w sytuacji oko w oko ze Szczęsnym trafił wprost w Polaka. Chwilę potem dobijał Joao Mario, ale Bonucci wybił piłkę z linii

73'

Ładny rajd Rybusa zakończony stratą. Bentancur zabrał piłkę Polakowi

69'

Costa zmienia Khedirę. Sarri stawia wszystko na ofensywę

67'

Joao Mario zmarnował świetny kontratak gospodarzy

66'

Schodzi Ramsey, wchodzi Bentancur

65'

Alex Sandro faulowany

64'

Pewna obrona Szczesnego

63'

Świetne zgranie Krychowiaka do Żemaletdinowa, ale piłkarz gospodarzy trafił piłką wprost w obrońcę

60'

Khedira świetnie przyjął piłkę, ale słabiutko strzelił

58'

Znowu Juventus przejął inicjatywę

56'

Ależ petarda Ronaldo z dystansu i świetna parada bramkarza

52'

Lokomotiw gra coraz odważniej

48'

Ronaldo strzelał z rzutu wolnego z około 30. metra, ale bramkarz wypiąstkował piłkę

46'

GRAMY! Drużyny bez zmian

18:49

Piłkarze wracają na murawę

18:43

Kuriozalną bramkę Juventusu możecie obejrzeć tu:

45'  + 1'

Koniec pierwszej połowy! Juventus nie zachwyca, ale Lokomotiw można pochwalić za świetną organizację w defensywie. Brawa należą się Rybusowi, który był bardzo aktywny. Grzegorz Krychowiak też na plus!

44'

Higuain zaprosił do akcji Khediry! Niemiec odgrywa do Ronaldo! Fatalny strzał Portugalczyka! Przynajmniej jakiś kibic może zgarnie piłkę za friko

42'

Piłka nie opuszcza środkowej strefy boiska

40'

Dobry powrót Khediry

38'

Bonucci ukarany żółtą kartką

35'

Juventus przycisnął, ale Lokomotiw się mądrze broni

33'

Guilherme kapitalnie broni strzał Higuaina z woleja

32'

Juventus powoli buduje atak pozycyjny

29'

Sprytne zabranie Pjanicia do Ronaldo, ale bramkarz Lokomotiwu zachował czujność

27'

Słabiutki strzał Krychowiaka zza pola karnego

24'

Strata Kychowiaka w środku pola

22'

Kolejna wrzutka Rybusa! Piłka trafia nagle do Miranczuka, ale Rosjanin minimalnie się pomylił

21'

Rugani wybija piłkę poza szesnastkę

21'

Joao Mario strzelał, ale piłka odbiła się od obrońcy. Kolejny rzut rożny dla gospodarzy

19'

Ronaldo! Ależ niecelny strzał!

16'

Rzut rożny dla Lokomotiwu. Rosjanie są coraz groźniejsi

13'

GOOOOOOOOOOOOOOL! Rybus dośrodkował w pole karne! Miranczuk strzela głową, piłka trafia w słupek, ale zawodnik Lokomotiwu skutecznie dobił swoje poprzednie uderzenie

11'

UEFA uznała jednak, że gola strzelił Ramsey

10'

Guilherme złapał piłkę

9'

CR7 wywalczył rzut rożny

8'

Strzał Joao Mario nad bramką Szczęsnego

7'

Krychowiak złapał się za głowę. Nie może uwierzyć w to, jaki błąd popełnił bramkarz

6'

Piłkę jeszcze dobijał Ramsey, ale już chyba za linią.

5'

GOOOOOOOOOOOOOOL! RONALDO STRZELA! BRAMKARZ WPUSZCZA PIŁKĘ MIĘDZY NOGAMI!

3'

Szansa dla Juve. Stały fragment gry z bocznego sektora boiska

2'

Krychowiak staranował Khedirę. Niemiec zwija się z bólu

1'

Zaczęli!

17:42

Dwa tygodnie temu Juventus wygrał 2:1 po dwóch bramkach Dybali (dzisiaj na ławce), ale Rosjanie zaprezentowali się z dobrej strony, szczególnie w defensywie

17:42

Lokomotiw: Guilherme; Ignatyev, Howedes, Corluca, Rybus; Zhemaletdinov, Krychowiak, Barinov, Joao Mario; Aleksei Miranchuk, Ede [b]Juventus: [/b]Szczęsny; Danilo, Bonucci, Rugani, Alex Sandro; Khedira, Pjanic, Rabiot; Ramsey; Cristiano Ronaldo, Higuain

17:41

W grupie D Juventus zmierzy się w Moskwie z Lokomotiwem. W drużynie gospodarzy zobaczymy Grzegorza Krychowiaka oraz Macieja Rybusa. W pierwszym składzie Juventusu wystąpi Wojciech Szczęsny. Mistrzowie Włoch są liderem grupy i jeśli dziś wygrają to będa mieli 10 punktów. Tym samym mogą zapewnić sobie awans. Drugie jest Atletico Madryt (7 pkt), a Rosjanie zajmują trzecią lokatę - 3 pkt. Czwarty jest Bayer Leverkusen, który przegrał wszystkie dotychczasowe spotkania.