Atletico Madryt
25'
25' Anton Miranchuk
29'
29' Murilo Cerqueira
18'

18' Jose Gimenez
24'

24' Luis Suarez
44'

44' Saul Niguez
51'
51' Grzegorz Krychowiak
54'
54' Slobodan Rajkovic
64'
64' Rifat Zhemaletdinov za Fiedor Smołow
70'
70' Rifat Zhemaletdinov
89'
89' Dmitri Rybchinskiy za Anton Miranchuk
46'

46' Koke za Saul Niguez
49'

49' Renan Lodi
69'

69' Vitolo za Marcos Llorente
69'

69' Thomas Lemar za Angel Correa
78'

78' Lucas Torreira za Vitolo

Relacja z meczu Lokomotiw Moskwa - Atletico Madryt

90  + 2'

Guilherme rozkłada ręce i krzyczy, że nie powinno być rzutu rożnego. Ale sędzia jest innego zdania. Z narożnika Atletico.

90

Cztery minuty doliczone do drugiej połowy.

89

Zmiana w Lokomotiwie: Rybczyński za Miranczuka.

87

Żywogladow ruszył odważnie z piłką, przebiegł z nią kilkadziesiąt metrów, ale w końcu ją stracił.

85

Suarez strzela, ale Guilherme broni bardzo pewnie. W drugiej połowie bramkarz Lokomotiwu dużo lepszy niż w pierwszej.

82

Rzut wolny dla Atletico i żółta kartka dla Ignatjewa.

80

Simeone już zaczyna swój taniec przy linii po tym, jak Murilo nabił piłkę o nogę Felixa.

78

Zmiana w Atletico, wymuszona: schodzi kontuzjowany Vitolo, wchodzi Torreira.

77

I kolejny gol w Kijowie: 6:0 dla Borussii, Plea kompletuje hat-tricka.

75

Krychowiak ma pretensje do Żamaletdinowa, że nie ruszył do piłki.

72

Faul w ataku Lemara, rzut wolny dla Lokomotiwu.

70

Żółta kartka: Żamaletdinow za faul na Lodim.

69

Kolejne zmiany w Atletico: Vitolo za Llorente, Lemar za Correę.

68

Krychowiak z dystansu, ale obok bramki.

66

Correa w poprzeczkę, Suarez dobija - piłka wpada do bramki, ale gola nie ma. Urugwajczyk był na spalonym.

65

Felix głową, ale broni Guilherme - rzut rożny dla Atletico.

64

Zmiana w Lokomotiwie: schodzi Smołow, wchodzi Żamaletdinow.

63

A w Kijowie kolejna bramka. Dla Borussii, która prowadzi z Szachtarem już 5:0 - Stindl.

60

Lodi z rzutu wolnego, kiks Żywogladowa, ale dobrze wybija Krychowiak.

58

Świetna interwencja Guilherme, tylko rzut rożny dla Atletico.

55

I kolejny rzut wolny dla Atletico. I kolejna żółta kartka dla piłkarza Lokomotiwu - Rajković.

53

Felix do Suareza, ale ten z metra trafia piłką w Guilherme. Mogło być 2:1 dla Atletico.

51

I kolejna żółta kartka. Tym razem dla Krychowiaka, za faul na Llorente.

49

Żółta kartka dla Lodiego za faul na Żywogladowie.

48

W Atletico od początku drugiej połowy jedna zmiana: Koke za Saula.

46

Zaczynamy drugą połowę.

45  + 1'

PRZERWA. Lokomotiw remisuje z Atletico 1:0. A w równolegle rozgrywanym meczu, jak już przed chwilą pisaliśmy, Borussia Moenchengladbach rozbija Szachtar 4:0.

44

Pogrom. Kolejny gol w Kijowie. Borussia Moenchengladbach prowadzi z Szachterem już 4:0.

43

Rybus się przewraca, rozkłada ręce, ale sędzia uznał, że Llorente czysto odebrał piłkę.

41

Suarez z pierwszej piłki, z kilku metrów, ale nawet nie trafia w bramkę - aut dla Lokomotiwu.

39

I kolejny rzut rożny dla Atletico. Tym razem z drugiej strony, wrzucać będzie Herrera.

38

Obrońcy Lokomotiwu wybijają piłkę z własnego pola po dośrodkowaniu Trippiera z rzutu rożnego.

36

I znowu dobrze Rybus. Znowu dobrze powstrzymał Trippiera - aut dla Atletico.

34

A tymczasem w Kijowie już 3:0 dla Borussii Moenchengladbach. Drugiego gola strzela Plea.

32

Rybus dobrze blokuje dośrodkowanie Trippiera.

31

Suarez do Correi i poprzeczka ratuje Lokomotiw od straty gola!

28

W żółtych kartkach też 1:1. Murilo za faul na Suarezie.

25

Miranczuk w lewo, Oblak w prawo i 1:1!

24

I tak, mamy rzut karny dla Lokomotiwu! Dyskusyjny, bo Herrera zagrał piłkę prędzej głową, niż ręką.

23

Żółta kartka: Suarez za dyskusje z arbitrem.

22

Piłkarze Lokomotiwu zgłaszają, że Herrera zagrywał piłkę ręką w polu karnym. Mamy VAR.

21

Felix w polu karnym piętą w kierunku Trippiera, ale z akcentem na w kierunku. Tylko rzut rożny dla Atletico.

19

Mocne dośrodkowanie w pole karne na głowę Gimeneza, który głową pokonuje źle ustawionego Guilherme. Lokomotiw - Atletico 0:1.

18

Goooooooooooooooooooooooooool też Moskwie! Atletico! Gimenez!

17

I już 2:0 dla Borussii - od 17. minuty, Kramer.

14

A tymczasem w równolegle rozgrywanym meczu Borussia Moenchengladbach prowadzi od 8. minuty z Szachtarem Donieck.

12

Smołow przechwycił piłkę, ale po chwili źle zagrał w kierunku Miranczuka - strata piłki.

11

I po chwili lepsze Lodiego, ale Felix nie trafił dobrze w piłkę.

10

Słabe dośrodkowanie Trippiera w pole karne. Wybijają obrońcy Lokomotiwu.

9

Faul w ataku Smołowa. A faulowany Savić.

8

Rybus ruszył do ataku, ale tam powstrzymał go Llorente.

7

Kulikow dobrze asekuruje Rybusa, powstrzymuje Correę - rzut rożny dla Atletico.

5

I kolejny dobry odbiór Krychowiaka. Tym razem przed własnym polem karnym, ale piłkę szybko traci Smołow. Nici z kontry.

4

Dobry odbiór Krychowiaka, ale piłka wychodzi poza boisko - aut dla Atleitco.

2

Lokomotiw szybko przejął piłkę, ale gra na razie toczy się w środku pola.

1

Zaczynamy! Od środka Atletico!

17:51

Obie drużyny już wychodzą na boisko. Jeszcze hymn Ligi Mistrzów i zaczynamy.

17:36

Lokomotiw w dwóch pierwszych meczach zdobył punkt: zremisował 2:2 z Red Bull Salzburg i przegrał 1:2 z Bayernem Monachium. Atletico ma trzy punkty - drużyna Diego Simeone wygrała 3:2 z Red Bullem, a wcześniej przegrała 0:4 z Bayernem, który ma komplet punktów i we wtorek może zdobyć kolejne, jeśli pokona Salzburg (początek meczu o 21).

17:33
17:32
17:30

Maciej Rybus i Grzegorz Krychowiak znaleźli się w podstawowym składzie Lokomotiwu Moskwa na mecz z Atletico Madryt w trzeciej kolejce Ligi Mistrzów. Początek spotkania o 18:55. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji!