Real Madryt Real Madryt
Liverpool FC
Real Madryt
25'
25' Andrew Robertson
25'

25' Casemiro
59'
59' Nathaniel Phillips
60'
60' Thiago Alcantara za James Milner
60'
60' Diogo Jota za Ozan Kabak
82'
82' Alex Oxlade-Chamberlain za Sadio Mane
82'
82' Xherdan Shaqiri za Roberto Firmino
72'

72' Alvaro Odriozola za Toni Kroos
72'

72' Rodrygo za Vinicius Junior
82'

82' Isco za Marco Asensio

74

Na razie ma problem, by czysto trafić w piłkę...

72

Odriozola, który przed chwilą pojawił się na murawie, zepsuł kontrę Realu złą wrzutkę

67

Akcja za akcję! Otworzył się nam ten mecz

65  + 20'

Ależ parada bramkarza The Reds! Najpierw rzucił się pod nogi Viniciusa, a póżniej Benzemy

59

Liverpool ma jeszcze dużo czasu, ale jak szybko nie strzeli gola, to będzie już naprawdę ciężko

44

Arnold zagrywa do Mane! Senegalczyk pada w polu karnym, ale karnego nie ma!

42

Ależ kiks Wijnalduma! To powinna być bramka!

39

Wijnaldum! Piłka trafia do Salaha! Ależ zmarnował dobrą okazję

37

Vinicius w pigułce... Brazylijczyk przyjęciem piłki przelobował obrońcę, potem prześcignął drugiego, a następnie wybiegł z piłką za linię.

35

Zła wrzutka Milnera... Belgijski bramkarz Realu pewnie złapał piłkę

33

Początek spotkania był niezwykle emocjonujący, ale ostatnie minuty nieco zawodzą. Cisza przed burzą?

30

Robertson był rozpędzony, więc nie udało mu się odpowiednio dopieścić dośrodkowania... Real przy piłce

26

Oglądamy powtórki i nie mamy wątpliwości, że sędzia darował Brazylijczykowi, bo to mogła być czerwień/ Robertson zobaczył żółtą za pretensje cdo arbitra

24

Casemiro szybko się zrewanżował. Tyle tylko, że Milnerowi... Brazylijczyk zobaczy żółtą kartkę

23

Kolejny faul w środku pola. Fabinho staranował Casemiro

20

Ależ piękny rajd Benzemy, w którym minął dwóch rywali i trafił w słupek!

18

Niecelna główka Kabaka, ale to już kolejne ostrzeżenie dla obrony Realu

15

Kwadrans za nami. Real nieśmiało zaczyna się odgryzać, ale przeważają gospodarze

5

Arnold zagrywa w pole karne! Mane niecelnie główkuje!

4

Mane z łatwością minął Valverde, ale później zagrał zbyt głęboko.

2

Długa piłka w kierunku Salaha i fantastyczna interwencja bramkarza Realu!

19:34

Liverpool: Alisson; Alexander-Arnold, Phillips, Kabak, Robertson; Fabinho, Wijnaldum, Milner; Salah, Mané, Firmino. [b]Real: [/b]Courtois; Valverde, Militao, Nacho, Mendy; Casemiro, Kroos, Modrić; Asensio, Vinícius, Benzema.

19:34

W pierwszym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów między Realem Madryt a Liverpoolem (3:1) zespół Zinedine'a Zidane'a bezlitośnie wykorzystał fatalne błędy obrony Liverpoolu i wykonał olbrzymi krok w kierunku półfinału Ligi Mistrzów. Strzelcami goli dla mistrzów Hiszpanii był Vinicius Junior (dwa) i Marco Asensio. Gola dla Anglików strzelił Mohamed Salah. Poznaliśmy składy obu drużyn na rewanż. Zinedine Zidane zaskoczył wystawieniem Fede Valverde na obronie. Pierwszy gwizdek już o godz. 21:00