30' Tomas Pekhart
52'
52' Tomas Pekhart
56'
56' Artur Jędrzejczyk
83'
83' Domagoj Antolić za Walerian Gwilia
85'
85' Joel Valencia za Michał Karbownik
38'

38' Filip Starzyński
63'

63' Dejan Drażić
74'

74' Rok Sirk za Samuel Mraz
74'

74' Mateusz Bartolewski za Łukasz Poręba
77'

77' Jakub Żubrowski za Dejan Drażić

Relacja z meczu Legia Warszawa - Zagłębie Lubin

90'  + 2'

KONIEC MECZU. Legia pokonuje Zagłębie 2:1 po dwóch golach Pekharta.

90'

Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

89'

Valencia poślizgnął się przed polem karnym Zagłębia, ale legioniści wciąż przy piłce - aut.

87'

Groźna akcja Zagłębia, ale Szysz jest dobrze blokowany w polu karnym i nie sięga piłki.

82'

Zmiana w Legii: Antolić za Gwilię.

85'

I jeszcze jedna zmiana w Legii: Valencia za Karbownika.

81'

Karbownik minął przeciwnika w okolicach pola karnego, ale jego strzał został zablokowany.

79'

Zmiana w Zagłębiu: Żubrowski za Drazicia.

77'

Dośrodkowanie Gwilii z rzutu rożnego, ale wprost na głowę Balicia.

75'

Podwójna zmiana w Zagłębiu: wchodzą Sirk i Bartolewski, schodzą Poręba i Mraz.

74'

Szybka kontra Legii zakończona niecelnym strzałem Pekharta.

72'

Jędrzejczyk opatrywany poza boiskiem, Legia chwilowo w osłabieniu.

70'

Przerwa w grze - na boisku leży Jędrzejczyk.

67'

Faul Juranovicia na połowie Zagłębia.

65'

Żółta kartka: Drażić za faul na Karbowniku.

62'

Juranović do Wszołka, ale gra przerwana. Sędzia zauważył, że skrzydłowy Legii zagrał piłkę ręką.

60'

Wszołek fauluje Hładuna podczas walki o górna piłkę.

57'

Żółta kartka dla Jędrzejczyka za faul na Starzyńskim.

54'

Siódmy gol Legii w tym sezonie, szósty Pekharta. Tym razem klasycznie - głową. Legia - Zagłębie 2:1.

52'

Wszołek! Jak to nie wpadło!? Powinien być gol dla Legii!

50'

Strzał Balicia z kilku metrów - obok celu. Powinien uderzyć dużo lepiej.

48'

Mladenović prawą nogą - obok bramki.

46'

Zaczynamy drugą połowę.

45'

PRZERWA. Sędzia nie doliczył ani minuty. Przy Łazienkowskiej na razie remis, 1:1.

45'

Szysz z dystansu. Ale lekko, po ziemi i w sam środek. Broni Boruc.

42'

Chodyna powstrzymał Mladenovicia.

40'

Szysz strzela, ale nie ma bramki. Tylko boczna siatka.

38'

Starzyński w lewo, Boruc w prawo i 1:1.

38'

Slisz wpadł w Drażica. Niepotrzebny chyba tutaj nawet VAR. Ewidentny karny.

37'

Rzut karny dla Zagłębia!

36'

Mladenović sprzed pola karnego, ale trafia w Chodynę.

33'
31'

Wszołek do Pekharta, który obrócił się z piłką i strzałem obok słupka ze skraju pola karnego zaskoczył Hładuna. Legia - Zagłębie 1:0.

30'

Gooooooooooooooooooooooooooooool! Legia! Pekhart!

27'

Guldan zatrzymuje akcję Juranovicia z Karbownikiem - Legia ma rzut z autu na wysokości pola karnego gości.

25'

Gwilia przechwytuje piłkę w środku, ale zwalnia akcje - wycofuje do obrońców, a ci do Boruca.

23'

Gwilia do Pekharta, a ten strzela. Tym razem nie głową, a z dystansu. Sprzed pola karnego - obok słupka.

21'

Zagłębie rozgrywa piłkę na własnej połowie, a Legia czeka aż rywale miną z nią środek boiska.

19'

Lewczuk - tak, Lewczuk - z dystansu. Mocno, ale też niecelnie. Obok bramki.

17'

Kolejne dośrodkowanie Legii i kolejne, po którym nie pada strzał.

16'

Piłkarze Zagłębia w ostatnich minutach praktycznie całkowicie przejęli inicjatywę, zepchnęli Legię na własną połowę.

14'

To mogła być bramka dla Zagłębia. Drażić uderzył ze skraju pola karnego. Miał miejsce, miał czas, ale uderzył zbyt czytelnie i niezbyt mocno - Boruc złapał piłkę.

12'

Przerwa w grze - na boisku leży Baszkirow, który został mocno trafiony piłką przez Wszołka.

11'

I jeszcze jeden rzut rożny. Bez historii. Hładun pewnie chwyta piłkę zagraną w pole karne.

10'

Przyblokowane dośrodkowanie Wszłoka - Legia ma rzut rożny.

8'

Slisz dobrze powstrzymuje Mraza.

7'

Mladenović strzela, ale niecelnie. Bardzo niecelnie. Piłka na trybunach.

5'

Piłka w bramce Boruca, ale nie ma gola - spalony.

5'

Pekhart naciskany w środku pola, ale nie traci piłki.

3'

Gwilia do Pekharta, który oddaje strzał głową - niecelny.

1'

Zaczynamy! Od środka Legia.

15:29

Obie drużyny już wychodzą na boisko, za chwilę zaczynamy.

15:10

Najpierw było 2:0 z Dritą, potem 0:3 z Karabachem. I wielki smutek, bo przy Łazienkowskiej wszyscy liczyli, że uda się w tym roku - po trzech latach przerwy - awansować do fazy grupowej Ligi Europy. Nie udało się. A zaraz po tym meczu z klubu na zgrupowanie kadry do lat 21 wyjechał Czesław Michniewicz. Nowy trener Legii nie poprowadził drużyny w przegranym w karnych meczu o Superpuchar. W niedzielę czeka go debiut ligowy. Czy uda mu się podnieść drużynę po ostatnich porażkach? Początek meczu Legia - Zagłębie o 17.30. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji!