9' Piotr Starzyński
43'

43' Łukasz Burliga
49'
49' Mateusz Hołownia
56'
56' Bartosz Kapustka za Bartosz Slisz
56'
56' Luquinhas za Ernest Muci
66'
66' Paweł Wszołek za Filip Mladenović
79'
79' Djasur Yakhshibaev za Rafael Lopes
73'

73' Konrad Gruszkowski
74'

74' Zan Medved za Yaw Yeboah
83'

83' Jakub Błaszczykowski za Maciej Sadlok
87'

87' Serafin Szota za Konrad Gruszkowski

Relacja z meczu Legia Warszawa - Wisła Kraków

15:58

Dziękujemy za relację!

90  + 3'

Koniec meczu! Legia bezbramkowo remisuje z Wisłą Kraków na własnym stadionie.

90

Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

89

Legia wychodziła z szybkim atakiem, ale Frydrych wślizgiem zdołał wybić piłkę na aut.

84

Brown Forbes faulowany przez Wieteskę na połowie Legii.

80

Sadlok ucierpiał w starciu z rywalem i potrzebował pomocy medycznej.

77

Burliga zdążył odebrać piłkę, zagraną w kierunku Wszołka.

73

Krótka przerwa w grze. Na murawie leżał Juranović, który ucierpiał w starciu z rywalem.

70

Frydrych przeciął dośrodkowanie Jędrzejczyka.

67

Luquinhas faulowany przed polem karnym Wisły.

64

Andre Martins chciał zagrać do Pekharta, jednak piłkarze Wisły przecięli tor lotu piłki i ją przejęli.

61

Savić trafił do bramki Legii, ale sędzia podniósł chorągiewkę, bo piłkarz Wisły był na pozycji spalonej.

60

Savić mógł dać prowadzenie Wiśle, ale minimalnie chybił!

58

Piłkarze Wisły po dośrodkowaniu z rzutu wolnego wywalczyli rzut rożny, ale gospodarze skutecznie wybili piłkę z własnego pola karnego.

57

Mladenović fauluje Yeboaha przed własnym polem karnym.

54

Wieteska fauluje Brown Forbesa.

52

Lis ponownie bohaterem Wisły! Dośrodkowanie Legii z rzutu rożnego, piłka spada na nogę Pekharta, który oddaje strzał, ale fenomenalnie broni bramkarz Wisły!

50

Piłkarze Wisły wywalczyli rzut rożny.

49

Hołownia fauluje Yeboaha przy wychodzeniu do ataku i dostaje żółtą kartkę.

47

Legia ruszyła z atakiem, ale Frydrych zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

46

Wracamy do gry po przerwie!

45

Koniec pierwszej połowy! Legia Warszawa, świętująca już tytuł mistrza Polski, do przerwy bezbramkowo remisuje z Wisłą Kraków.

43

Burliga fauluje Juranovicia na własnej połowie i zostaje ukarany żółtą kartką.

41

Lis ratuje Wisłę! Dośrodkowanie z prawego skrzydła, w doskonałej sytuacji znalazł się Pekhart, którego strzał głową fenomenalnie obronił bramkarz Wisły!

39

Rzut rożny dla Legii, ale Wieteska fauluje rywala.

36

Legia rozgrywa piłkę, ale nie jest w stanie stworzyć zagrożenia pod bramką Lisa.

34

Legia spokojnie utrzymuje się przy piłce.

32

Dośrodkowanie w pole karne Wisły z rzutu wolnego, ale piłkę bez trudu przejął Lis.

30

Juranović pędził skrzydłem, ale akcja Legii została zatrzymana przez Sadloka.

27

Slisz huknął z ponad 25 metrów, ale piłka poszybowała wysoko w trybuny.

26

Brown Forbes znalazł się z piłką w polu karnym Legii, przegrał starcie z obrońcą i upadł, ale nie ma mowy o rzucie karnym.

23

Rzut wolny dla Wisły na wysokości pola karnego Legii. Obrońcy skutecznie wybili piłkę.

20

Legia prowadziła kolejny atak, ale Pekhart najpierw zbyt daleko wypuścił piłkę, po czym jeszcze sfaulował Sadloka.

18

W odpowiedzi Legia stworzyła sobie doskonałą okazję! Mladenović zagrał do Pekharta, ale piłkę w ostatniej chwili zabrał mu Frydrych!

15

Świetna okazja Wisły! Obrońcy Legii źle wybili piłkę po rzucie rożnym, ta spadła na nogę Yeboaha, który uderzył z 16. metra. Piłka trafiła jednak jedynie w boczną siatkę.

12

Slisz huknął na bramkę Lisa po podaniu Martnsa, ale bardzo wysoko nad poprzeczką.

11

Starzyński złapany na spalonym.

9

Starzyński ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

9

Rzut rożny dla Wisły, ale Brown Forbes uderza ponad bramką.

7

Yeboah uderzył na bramkę Legii, ale Miszta skutecznie broni.

5

Slisz znalazł się z piłką w polu karnym, minął Sadloka i chciał wycofać piłkę, jednak Żukow przeciął podanie, a piłkę złapał Lis.

3

Nieporozumienie piłkarzy Wisły przerywa akcję gości.