46' Josip Juranović
74'
74' Tomas Pekhart
77'
77' Domagoj Antolić za Walerian Gwilia
82'
82' Rafael Lopes za Michał Karbownik
90'
90' Joel Valencia za Tomas Pekhart
66'

66' Fabian Piasecki za Erik Exposito
66'

66' Marcel Zylla za Mateusz Praszelik
75'

75' Maciej Pałaszewski za Waldemar Sobota
76'

76' Piotr Samiec-Talar za Lubambo Musonda
76'

76' Bartłomiej Pawłowski za Robert Pich
77'

77' Mark Tamas
81'

81' Fabian Piasecki

Relacja z meczu Legia Warszawa - Śląsk Wrocław

90'  + 4'

Koniec meczu. Legia pokonała Śląsk 2:1.

90'  + 1'

4 minuty doliczone.

90'

Kontuzja Pekharta. Czech musiał zejść z boiska. W jego miejsce Valencia.

88'

Rzut rożny dla Legii. Dośrodkowanie Mladenovicia i niecelny strzał Jędrzejczyka.

85'

Legia dała sobie wbić niespodziewanego gola, ale nie panikuje i trzyma piłkę z dala od bramki.

82'

Fatalny błąd Jędrzejczyka, który zagrał wprost pod nogi Piaseckiego, a ten bez problemu daje Śląskowi kontakt!

81'

NIESPODZIEWANY GOL DLA ŚLĄSKA! FABIAN PIASECKI!

77'

Antolić w miejsce Gwilii.

75'

Kartka dla Tamasa.

74'

Potrójna zmiana w Śląsku. Pałaszewski za Sobotę. Samiec-Talar za Musondę oraz Pawłowski za Picha.

74'

Luquinhas znakomicie odnalazł się na skrzydle, zagrał wszerz pola karnego. Chociaż przeczytał to Putnocky, to nieszczęśliwie odbił piłkę pod nogi Pekharta, który z bliska podwyższył na 2:0!

73'

TOMAS PEKHART 7. RAZ W TYM SEZONIE! 2:0!

70'

Legia wciąż bardzo mocno przeważa, ale wciąż prowadzi tylko jednym golem.

66'

Podwójna zmiana w Śląsku. Zeszli Exposito i Praszelik. W ich miejsce Piasecki oraz Zylla.

65'

Potężne i bardzo niecelne uderzenie Exposito.

61'

Mladenović chciał zaskoczyć rywala bezpośrednim uderzeniem z rzutu rożnego, jednak uderzył nad bramką Śląska.

57'

Ładny, pozycyjny atak Legii zakończony dośrodkowaniem Slisza i niecelnym uderzeniem Pekharta.

54'

Dobre dośrodkowanie Mladenovicia z rzutu rożnego i nie najgorsze, jednak niecelne uderzenie Jędrzejczyka głową.

52'

Totalna dominacja i kontrola Legii na boisku.

50'
46'

Kapitalne uderzenie Juranovicia tuż sprzed pola karnego i legioniści prowadzą 1:0!

46'

CO ZA POCZĄTEK 2. POŁOWY! 1:0 DLA LEGII!

46'

Początek 2. połowy.

16:51
45'

Przerwa. Na razie bez goli, chociaż legioniści mają zdecydowaną przewagę. Niezłe interwencje Putnocky'ego, słupek oraz niefrasobliwość Pekharta jak na razie stoją jednak po stronie Śląska.

42'

Ładny kontratak Legii zakończony uderzeniem Wszołka odbitym przez Putnocky'ego.

40'

Indywidualna akcja Wszołka zakończona niecelnym uderzeniem.

37'

Świetna akcja Legii, ale po uderzeniu Karbownika, które ją kończyło, piłka odbiła się od słupka!

35'

Zdrowotne problemy Lubambo Musondy, ale wiele wskazuje na to, że skrzydłowy będzie w stanie kontynuować grę.

32'

Dobra interwencja Putnocky'ego poza polem karnym ratuje Śląsk.

28'

Kartka dla Slisza za taktyczny faul na Praszeliku.

26'

Legia coraz bliższa gola. Teraz, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, niecelnie głową strzelał Lewczuk.

24'

Ależ kiks Pekharta! Legia powinna prowadzić 1:0, jednak czeski napastnik nie trafił z bliska do pustej bramki po podaniu Wszołka! Czech nie trafił w piłkę z 2-3 metrów.

21'

Niecelny strzał Juranovicia z dystansu.

20'

Zablokowane uderzenie Slisza.

16'

Pich padł w polu karnym Legii po pchnięciu Jędrzejczyka, ale sędzia nie gwiżdże rzutu karnego.

14'

Niezłe uderzenie Exposito z dystansu, jednak piłka w rękach Boruca.

10'

Żywe spotkanie w Warszawie. Zupełnie inne od tego, co widzieliśmy w niedzielę, gdy Śląsk grał w Płocku z Wisłą, a Legia podejmowała Zagłębie.

7'

Piłka w bramce Legii, jednak gol nie został uznany! Po dośrodkowaniu z lewej strony trafił Exposito, jednak wcześniej był na spalonym. Bardzo dobrze zachował się Mladenović, który zostawił rywala na niedozwolonej pozycji.

5'

Na początku agresywniejsza i bardziej zdecydowana jest Legia.

3'

Pierwsza akcja Legii. Wszołek nabił rywala i był rzut rożny, jednak akcja zakończyła się niecelnym uderzeniem Luquinhasa.

1'

Gramy!

15:46

Zaczynamy za niecały kwadrans.

15:45
15:44

Skład Śląska Wrocław: Matus Putnocky - Piotr Celeban, Wojciech Golla, Mark Tamas, Dino Stiglec - Waldemar Sobota, Krzysztof Mączyński - Lubambo Musonda, Mateusz Praszelik, Robert Pich - Erik Expostio.

15:44
15:42

Skład Legii: Artur Boruc - Josip Juranović, Artur Jędrzejczyk, Igor Lewczuk, Filip Mladenović - Bartosz Slisz, Walerian Gwilia, Michał Karbownik - Paweł Wszołek, Tomas Pekhart, Luquinhas.

15:40

Legia z pięcioma meczami i dziewięcioma punktami na koncie zajmuje ósme miejsce w tabeli. Śląsk zaś rozegrał jedno spotkanie więcej i ma o punkt więcej i zajmuje piątą pozycję.

15:39

Pierwotnie spotkanie miało odbyć się 27 września. Miało, ale zostało przełożone. Wszystko przez to, że legioniści awansowali wtedy do 4. rundy eliminacji Ligi Europy i szykowali się do meczu z Karabachem.

15:38

Dobry wieczór, państwu! Zapraszamy na relację na żywo z zaległego meczu ekstraklasy. W Warszawie Legia zagra ze Śląskiem Wrocław. Początek spotkania o godz. 18:00.