8' Jakub Świerczok
10'

10' Michał Chrapek
46'
46' Josip Juranović za Artur Jędrzejczyk
56'
56' Walerian Gwilia za Andre Martins
60'
60' Nazariy Rusyn za Paweł Wszołek
60'
60' Rafael Lopes za Kacper Kostorz
67'
67' Rafael Lopes
81'
81' Ernest Muci za Luquinhas
64'

64' Patryk Lipski za Michał Chrapek
64'

64' Mateusz Winciersz za Dominik Steczyk
74'

74' Michał Żyro za Jakub Świerczok
75'

75' Tiago Alves za Arkadiusz Pyrka
78'

78' Tiago Alves

Relacja z meczu Legia Warszawa - Piast Gliwice

93

Koniec meczu. Legia odpada z Pucharu Polski po porażce u siebie z Piastem Gliwice 1:2. Bohaterem meczu został Alves, który zdobył gola po tym jak wykorzystał fatalne nieporozumienie obrońców Legii.

90

Kapitalną okazję miał Gvilia, ale spudłował z 5 metrów. A nie był kryty przez nikogo.

90

Świetne zachowanie Miszty ratuje Legię, przed kapitalną szansą dla gości.

88

Strzelał Mladenović z 20 metrów, ale za lekko i Plach obronił.

86

Legia dąży do wyrównania, ale ma już tylko 4 minuty regulaminowego czasu gry.

82

Szansa Piasta, ale strzał nad poprzeczką.

81

Zmiana w Legii. Wchodzi Muci a schodzi Luquinhas.

80

Plach świetnie broni strzał Kapustki.

79

BRAMKA DLA PIASTA !!!! Fatalne podanie Szabanwoa w środku pola do Wieteski, piłkę przejął Alves, pobiegł w kierunku bramki, minął Misztę i zdobył gola !!!!

75

Zmiana w Piaście. Za Świerczroka i Jodłowca wchodzą Michał Żyro i Alves

71

Kolejna szansa Legii. Tym razem Gvilia zablokowany na 10 metrze.

66

GOOOOOOOL DLA LEGII !!!!! 1:1. Piękna akcja gospodarzy. Kapitalne dośrodkowanie Mladenovicia z lewej strony na 5 metr do nieobstawionego Lopesa i ten strzałem głową wyrównał.

64

Zmiany w ekipie Piasta. Wchodzą Lipski i Wincierz, a schodzą Chrapek i Steczyk.

63

Niezła akcja Legii, ale tylko rzut rożny.

60

Zmiany w Legii. Schodzą z boiska Wszołek i Kostorz, a wchodzą Lopes i Rusyn.

59

Za chwilę bedą dwie kolejne zmiany w ekipie gospodarzy.

56

Zmiana w Legii. Za Martinsa wchodzi Gvilia.

54

Wszołek złapany na pozycji spalonej.

51

Legii wciąż brakuje dokładności w akcjach ofensywnych. Z drugiej strony Piast też jest dobrze zogranizoawany i mądrze się broni.

47

Kostorz strzelał z 20 metrów, ale zdecydowanie zbyt lekko.

46

Zmiana w Legii. Za Jędrzejczyka wchodzi Juranović.

45

Koniec pierwszej połowy. Na razie Legia przegrywa z Piastem 0:1 po bramce Świerczoka.

40

Koronkowa akcja Legii, ale znów zabrakło dokładności.

37

Okres słabszej gry obu stron.

32

Błąd techniczny Wszołka w dobrze zapowiadającej się akcji Legii

28

SŁUPEK !!! Po strzale Mateusza Wieteski po rzucie wolnym!

26

Kolejna akcja Legii, ale Mladenović niedokładnie podał w pole karne.

22

Piękne uderzenie Martinsa z 20 metrów, ale tuż nad poprzeczką.

18

Wszołek strzelał głową z jedenastu metrów, ale obok słupka.

13

Akcja prawym skrzydłem Legii Pawła Wszołka. Dośrodkowanie w pole karne, strzelał Kapustka, ale niecelnie.

12

Żółta kartka dla Michała Chrapka za faul na Luquinhasie.

8

GOOOLLLLL DLA PIASTA !!!! Strzelcem bramki Jakub Świerczok. [b] Napastnik Piasta wykorzystał zamieszanie w polu karnym, żle wybicie i brak agresji obrońców Legii. [/b]

7

Po dobrym początku Legii, teraz dłużej przy piłce Piast.

6

W składzie Legii brakuje klasycznego napastnika.

2

Strzelał Luquinhas, ale został zablokowany.

20:31

Początek meczu.

20:17

W lidze w tym sezonie Legia zremisowała u siebie z Piastem 2:2.

20:16

Skład Piasta: Plach - Konczkowski, Czerwiński, Huk - Steczyk, Pyrka, Sokołowski, Chrapek, Jodłowiec - Świerczok, Holubek.

20:13

Skład Legii: Miszta - Jędrzejczyk, Wieteska, Szabanow - Wszołek, Ślisz, Martins, Mladenović Luquinhas, Kapustka - Kostorz.

20:13

Zapraszamy Państwa na relację na żywo z ćwierćfinału Pucharu Polski: Legia Warszawa - Piast Gliwice.