• Alex Sobczyk (4') , Bartosz Nowak (17') , Jesus Jimenez (47')
Legia Warszawa
Górnik Zabrze
46'
46' Paweł Wszołek za Bartosz Kapustka
46'
46' Rafael Lopes za Tomas Pekhart
60'
60' Bartosz Slisz
62'
62' Walerian Gwilia za Domagoj Antolić
70'
70' Rafael Lopes
76'
76' Maciej Rosołek za Jose Kante
83'
83' Josip Juranovic za Paweł Stolarski
90'
90' Josip Juranovic
4'

4' Alex Sobczyk
17'

17' Bartosz Nowak
47'

47' Jesus Jimenez
53'

53' Piotr Krawczyk za Alex Sobczyk
54'

54' Przemysław Wiśniewski
63'

63' Daniel Scislak za Bartosz Nowak
63'

63' Krzysztof Kubica za Roman Prochazka
90'

90' Wojciech Hajda za Jesus Jimenez

Relacja z meczu Legia Warszawa - Górnik Zabrze

90'

Koniec! Legia przegrywa u siebie z Górnikiem 1:3. Kapitalny mecz gości, którzy pozostają liderem ekstraklasy!

90'

Końcówka meczu. Legia walczy o wyrównanie, ale szans coraz mniej. Doliczone 5 minut

84'

Jimenez padł w polu karnym, ale nie ma karnego

77'

Górnik umiejętnie się broni. Legia traci kolejne minuty, szansa na punkty ucieka

68'

Legia złapała wiatr w żagle. Górnik w defensywie

66'

Kolejna dobra akcja Wszołka i rożny dla Legii

60'

Kapitalna akcja Wszołka, który wszedł po przerwie. I gol Slisza! 1:3

56'

Jednak nie ma rzutu karnego dla Legii! Sędziowie po użyciu VAR-u uznali, że faul był przed polem karnym

54'

Rzut karny dla Legii! Faulował Wiśniewski

50'

Górnik gra dziś koncert. Czy Legia się podniesie?

47'

Kapitalny gol Jimeneza, co za wykończenie!

47'

Górnik prowadzi 3:0! Nokaut!

46'

Znów gramy!

45'

Koniec 1. połowy. Górnik prowadzi z Legią 2:0

39'

Spadło tempo meczu. Górnik ma jednak dobry wynik i to Legia musi atakować

31'

To Górnik wygląda jak zespół, który reprezentuje nas w pucharach, a nie Legia

31'

Górnik prowadzi, a nie odpuszcza. Cały czas atakuje piłkarzy Legii presingiem, gra wysoko, agresywnie

24'

Wiśniewski traci piłkę, odbiera mu ją Kante, uderza, ale broni bramkarz Górnika. Chudy ratuje gości!

22'

Dobra akcja Legii. Kapustka wrzucił, Mladenović uderzył, ale broni bramkarz Górnika

19'

Po 20 minutach Górnik prowadzi 2:0 z Legią w Warszawie. I co najważniejsze, oba gole to efekt kapitalnych akcji, przemyślanych, a nie przypadkowe bramki

19'

Strzał Kante bardzo niecelny

17'

Górnik dominuje i zasłużenie prowadzi 2:0. Z trybun słychać już od kibiców Legii: "Legia grać, k*** mać"

17'

Co się dzieje w Warszawie? Kolejna kapitalna akcja Górnika, rozklepana obrona gospodarzy. Tym razem Nowak strzela gola

17'

GOL DLA GÓRNIKA! ZNOWU TO ZROBILI!

13'

Kolejna akcja Górnika. Goście na razie dominują w Warszawie

11'

Kolejna dobra akcja gości! Nowak do Jimeneza i broni Boruc!

9'

Akcja Kapustki, rożny, a Remy głową za słabo

6'

Sobczyk tuż obok bramki Boruca! Niewiele brakowało, a byłoby 0:2!

4'

Kiepskie wybicie Boruca, potem kilka zagrań na pierwszy kontakt i gol Sobczyka. Wjechali Górnicy z piłką do bramki!

4'

CO ZA BRAMKA! JAK BARCELONA Z NAJLEPSZYCH LAT!

4'

GOL DLA GÓRNIKA!

3'

Górnik od początku wysoko atakuje Legię. Gospodarze mają problem z konstruowaniem akcji

1'