Drita Drita
Legia Warszawa
Drita
18'
18' Mateusz Wieteska
24'
24' Paweł Wszołek
43'
43' Tomas Pekhart
63'
63' Walerian Gwilia za Joel Valencia
67'
67' Bartosz Kapustka za Luquinhas
72'
72' Jose Kante za Tomas Pekhart
89'
89' Paweł Wszołek
56'

56' Betim Haxhimusa za Kastriot Rexha
59'

59' Hamdi Namani
66'

66' Erjon Vucaj za Vladica Brdarovski
74'

74' Festim Alidema za Almir Ajzeraj

Relacja z meczu Legia Warszawa - Drita

20:20

Legia awansowała i to najważniejsze. Szału jednak nie było, gra mistrzów Polski nie porwała.

90'  + 3'

Koniec meczu. Legia pokonała Dritę 2:0.

90'

Świetna interwencja Boruca ratuje Legię.

88'

Kartka dla Wszołka za niepotrzebny, taktyczny faul na własnej połowie.

88'

Świetne podanie Kapustki do Kante, jednak napastnik Legii uderzył minimalnie niecelnie.

85'

Pięć minut do końca.

81'

Niespełna 10 minut do końca. Tu już nie ma prawa się nic Legii stać...

77'

Mistrzowie Polski szukają kolejnych goli, ale tempa szczególnie nie forsują.

75'

Duża przewaga Legii, ale tak samo jak w pierwszej połowie, brakuje konkretów.

73'

Alidema za Ajzeraja.

70'

Jose Kante w miejsce Pekharta.

67'

Kapustka w miejsce Luquinhasa.

65'

Vucaj w miejsce Brdarovskiego.

62'

Gwilia w miejsce Valencii.

59'

Kartka dla Namaniego.

58'

Dośrodkowanie Juranovicia i niecelny strzał Jędrzejczyka.

55'

Haxhimusa w miejsce Rexhy, czyli pierwsza zmiana w Dricie.

52'

Otworzyła się troszkę Drita. Goście wyraźnie odważniej, szukają jakiejkolwiek szansy nawiązania walki z Legią.

50'

Świetna interwencja bramkarza Drity po strzale Wszołka ratuje gości przed stratą kolejnego gola!

47'

Pierwszy celny strzał Drity, ale spokojnie interweniował Boruc.

46'

Początek drugiej połowy.

45'  + 1'

Przerwa. Na razie pewne i zasłużone prowadzenie Legii.

45'  + 1'

Dośrodkowanie Karbownika i przeciętny strzał Pekharta głową obronił bramkarz.

45'

Minuta doliczona do pierwszej połowy.

43'

Znakomite dośrodkowanie Mladenovicia z rzutu rożnego i Pekhart strzałem głową podwyższa na 2:0! Brawo!

43'

TOMAS PEKHART! 2:0!

40'

Dwa rzuty rożne dla Legii. Oba niestety bez zagrożenia dla bramki gości.

36'

Bezradni są goście, którzy kompletnie nie radzą sobie z niezłym pressingiem legionistów. Wciąż jednak za mało uderzeń na bramkę Drity.

32'

Ładne dośrodkowanie Juranovicia, ale w bramkę nie trafił Pekhart.

30'

Drita wciąż z problemami przy wyjściu z własnej połowy. Legio, czas na kolejne gole.

27'

Sprytne, płaskie zagranie Mladenovicia, ale piłka ostatecznie w rękach bramkarza Drity.

26'

Kolejny faul na Luquinhasie. Kolejna szansa dla Legii na bezpośrednie uderzenie.

25'

Bardzo ładne dośrodkowanie Mladenovicia z lewej strony, do piłki na dalszym słupku dopadł Wszołek, który strzałem głową daje Legii prowadzenie! Brawo!

24'

PAWEŁ WSZOŁEK! 1:0 DLA LEGII!

21'

Przerwa w grze, bo problemy zdrowotne ma jeden z zawodników gości. Obędzie się jednak bez zmiany.

18'

Taktyczny faul i kartka dla Wieteski.

16'

Poprzeczka ratuje Dritę po strzale Mladenovicia!

15'

Rzut wolny dla Legii przed polem karnym Drity. Szansa na bezpośrednie uderzenie.

13'

Przewaga Legii jest bardzo widoczna. Gra praktycznie bez przerwy toczy się w okolicach pola karnego gości, ale na razie nie ma konkretów.

10'

Dośrodkowanie Valencii wylądowało w rękach bramkarza gości.

8'

Goście próbują grać krótkimi podaniami, ale na razie mają problemy z wychodzeniem z własnej połowy.

5'

Wysoko i agresywnie gra Legia. Na razie bez zagrożenia, ale widać, że bardzo ofensywnie nastawieni są mistrzowie Polski.

3'

W polu karnym padł Luquinhas, jednak sędzia nie podyktował rzutu karnego.

2'

Pierwsza akcja Legii zakończona niedokładnym podaniem Jędrzejczyka. Zgodnie z tym, co mówił wczoraj Czesław Michniewicz. Drita wyprowadziła piłkę krótkimi podaniami i pressing przyniósł skutek w postaci przechwytu.

1'

Gramy!

18:26

Legioniści już na murawie. Początek meczu o godzinie 20:30.