• Cedric Itten (31') , Ianis Hagi (72')
Lech Poznań
Rangers
12'
12' Jan Sykora za Michał Skóraś
8'

8' Bongani Zungu
31'

31' Cedric Itten
46'
46' Jakub Moder za Pedro Tiba
46'
46' Vasyl Kravets za Jakub Kamiński
64'
64' Mohammad Awwad za Mikael Ishak
64'
64' Dani Ramirez za Jan Sykora
57'

57' Leon Balogun
66'

66' James Tavernier za Nathan Patterson
72'

72' Ianis Hagi
76'

76' Brandon Barker za Bongani Zungu
76'

76' Ryan Kent za Ianis Hagi
80'

80' Alfredo Morelos za Cedric Itten
80'

80' Calvin Bassey za Leon Balogun

Relacja z meczu Lech Poznań - Rangers

90

Koniec! Lech przegrał z Rangersami 0:2 na koniec fazy grupowej LE. Słaby występ polskiego zespołu

87

Marchwiński był w dobrej sytuacji, ale fatalnie przyjął piłkę. Szkoda

80

Lech już nie wierzy, gości cały czas przy pilce i tworzą kolejne akcje

76

Kapitalne uderzenie Hagiego, ale dobrze broni Bednarek!

73

Zmiana - strzelcem gola jednak uznano Hagiego

73

Goldson trafił głową po dośrodkowaniu Taverniera. Przelobowany Bednarek. 2:0 i koniec chyba marzeń na punkty w tym meczu

60

Lech przeważa. Brakuje jednak dobrych okazji, strzałów. Musi też uważać na kontry gości

42

Groźna akcja gości, Hagi tuz obok bramki!

37

Tiba w mur z rzutu wolnego, a potem faul. Słaby mecz Portugalczyka i całego Lecha jak na razie

31

Strata w środku pola Kamińskiego, piłkę przejmuje Itten i pokonuje Bednarka. 1:0 dla gości

27

Marchwiński niedokładnie do Sykory. Lech jest dłużej przy piłce, ale na razie niewiele z tego wynika. Goście też w ataku nie zachwycają

22

Rangersi jeszcze bez groźnej akcji w tym meczu

22

Dobre dośrodkowanie Puchacza, ale strzał Butko zablokowany

15

Satka miał znakomitą okazję po rzucie rożnym. Stał tuż przed bramkarzem rywali, ale głową uderzył tuż nad bramką!

11

Sykora za Skórasia. Szybka zmiana, bo polski skrzydłowy kontuzjowany. Prawdopodobnie ma problemy ze stawek skokowym. Leżał poza boiskiem, sztab medyczny Lecha próbował postawić go na nogi przez kilka minuty, ale to się nie udało. Urazu doznał bez kontaktu z rywalem

17:37

Nie jest tak, że Lech nie ma dziś o co grać. Ma! O pieniądze, bo UEFA płaci spore pieniądze za każdy punkt wywalczony w rozgrywkach pucharowych. Za każde zwycięstwo w grupie jest 570 tys. euro a za remis 190 tys. euro. Do tego każdy punkt przyda się Polsce do rankingu klubowego przed kolejnym sezonem

17:37

Rangersi: McLaughlin, Balogun, Goldson, Barisic, Patterson, Aribo, Arfield, Hagi, Zungu, Kamara, Itten

17:37

Bednarek - Butko, Crnomarković, Šatka, Puchacz - Skóraś, Muhar, Tiba, Kamiński - Marchwiński - Ishak - tak wygląda "11", która rozpocznie starcie ze Szkotami.

17:35

To ostatni mecz Lecha w tej edycji LE. Polski zespół nie ma już szans na wyjście z grupy. Szkoci z kolei mają już pewny awans do fazy pucharowej

17:34

Dobry wieczór! Zapraszamy na relację z meczu Lech Poznań - Rangers FC w Lidze Europy