4' Vasyl Kravets
6'
6' Karlo Muhar
46'
46' Mikael Ishak za Nika Kaczarawa
46'
46' Jakub Kamiński za Karlo Muhar
49'
49' Alan Czerwiński
60'
60' Mikael Ishak
63'
63' Mohammad Awwad za Dani Ramirez
63'
63' Tymoteusz Puchacz za Michał Skóraś
67'
67' Filip Marchwiński
85'
85' Mohammad Awwad
90'
90' Jakub Moder
30'

30' Pelle van Amersfoort
57'

57' Diego Ferraresso za Patryk Zaucha
57'

57' Thiago za Filip Piszczek
62'

62' Dawid Szymonowicz
72'

72' Thiago
89'

89' Karol Niemczycki
90'

90' Michael Gardawski
90'

90' Florian Loshaj za Marcos Alvarez

Relacja z meczu Lech Poznań - Cracovia

90'  + 4'

KONIEC MECZU. Lech remisuje z Cracovią 1:1.

90'  + 4'

Van Amersfoort złapany na spalonym.

90'  + 1'

Cztery minuty doliczone do drugiej połowy.

90'

Zmiana w Cracovii: Loshaj za Alvareza.

87'

Gol uznany: Lech - Cracovia 1:1.

86'

Mamy jeszcze VAR. Sędzia chyba sprawdza, czy nie było spalonego albo wcześniej faulu Ishaka.

85'

Goooooooooooooooool! Lech! Awwad! Izraelczyk zgarnął piłkę po próbie główki Ishaka i płaskim strzałem w dalszy róg, wykorzystując niezdecydowanie obrońców Cracovii, doprowadza do remisu!

83'
81'

Puchacz sprzed pola karnego, ale zbyt lekko i czytelnie, by zaskoczyć dobrze dziś dysponowanego Niemczyckiego.

80'

Kontra Cracovii, ale tylko rzut rożny. Kamiński blokuje strzał Thiago.

79'

Kraweć z rzutu wolnego. Słabo, w mur, Cracovia przy piłce.

76'

Moder strzela, ale piłka odbija się od jednego z obrońców Cracovii i łapie ją Niemczycki.

74'
72'

Thiago - żółta kartka. Podobnie jak Marchwiński za próbę wymuszenia rzutu karnego.

69'

Szarżował Kraweć, ale przeszarżował. Od bramki Niemczyki.

66'

Na spalonym Marchwiński, który też ogląda żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego.

63'

Kolejne dwie zmiany w Lechu: schodzą Ramirez i Skóraś, wchodzą Puchacz i Awwad.

62'

Szymonowicz przerywa kontrę Lecha, zatrzymuje Ishaka i ogląda żółtą kartkę.

61'

Czwarta żółta kartka dla Lecha: Ishak za faul na Thiago.

59'

Probierz wściekły na Alvareza, który niepilnowany uderzył nad bramką.

57'

Podwójna zmiana w Cracovii: schodzą Piszczek i Zaucha, wchodzą Diego Ferraresso i Thiago.

55'

I znowu Lech. Tym razem Ishak, obok słupka.

53'

Niemczyki - kolejna dobra interwencja. Z dystansu próbował go zaskoczyć Skóraś.

51'

Rapa z dystansu, niecelnie, nad bramką. Wznowi Bednarek.

49'

Kolejna, już trzecia żółta kartka dla Lecha: Czerwiński, za faul na van Amersfoorcie.

48'

Ramirez strzela, ale tylko boczna siatka. Wznowi Niemczycki.

46'

Zaczynamy drugą połowę: W Lechu od razu dwie zmiany: Kamiński za Muhara i Ishak za Kaczarawę.

45'

PRZERWA. Sędzia nie doliczył nawet minuty, Lech po 45 minutach przegrywa z Cracovią 0:1.

43'

Rzut rożny dla Cracovii, ale Alvarez nie spieszy się z jego wykonaniem.

41'

I znowu Niemczycki, ale już bez większych problemów - broni techniczny strzał Skórasia.

40'

Niemczycki! Kolejna fantastyczna interwencja! Broni potężny strzał Krawecia.

39'

Moder strzela, piłka odbija się od muru, rzut rożny dla Lecha.

38'

Rzut wolny dla Lecha. Daleko, ale prawie na wprost bramki. Do strzału szykuje się Moder.

37'

Lech próbuje skonstruować atak pozycyjny. A akcentem na próbuje, bo Cracovia nie pozwala mu zbliżyć się z piłką do bramki.

35'

Alvarez dośrodkowuje z rzutu wolnego. Mocno, ale piłka przelatuje w poprzek boiska.

32'

Dodajmy jeszcze, że strzał był w środek i Bednarek też powinien zachować się lepiej. Piłka przeleciała mu jednak po rękach.

31'

Nic, ale to zupełnie nic nie zapowiadało tego gola. Dośrodkowanie w pole karne do van Amersfoorta, który z pierwszej piłki pokonuje Bednarka. Lech - Cracovia 0:1.

30'

Goooooooooooooooool! Cracovia! Van Amersfoort!

29'

Cracovia nie potrafi utrzymać się przy piłce na połowie Lecha.

28'

Kaczarawa traci piłkę w polu karnym, ale Cracovia nie rusza z kontrą. Rozpaczliwe wybicie.

27'

Niemczycki! Co za interwencja! Zbija piłkę na poprzeczkę po strzale Ramireza!

25'

Rapa w pole karne, ale wprost na głowę Muhara.

22'

Odpowiedź Cracovii - Alvarez z dystansu, ale niezbyt mocno i w sam środek. Pewnie broni Bednarek.

21'

Skóraś z dystansu. Celnie, mocno, ale dobrze broni Niemczycki.

19'

Wycofanie piłki przez Crnomarkovicia do Bednarka.

18'

Kraweć wygrał pojedynek bark w bark z Zauchą, ale jego dośrodkowanie znowu było złe.

17'

Zablokowany strzał Ramireza.

14'

Rzut wolny dla Lecha po faulu van Amersfoorta w ofensywie.

12'

Rzut wolny dla Cracovii. Faulowany Alvarez, a faulował Moder.

11'

A teraz z drugiej strony Marchwiński. Lepiej od Krawecia, efekt? Rzut rożny dla Kolejorza.

9'

Kraweć dośrodkowuje, ale niezbyt dobrze - obrońcy Cracovii wybijają piłkę.

8'

Udany atak van Amersfoorta i rzut rożny dla Cracovii.

6'

I kolejna żółta kartka, kolejna za brzydki faul: tym razem dla Muhara, który przewinił na van Amersfoorcie.

4'

Żółta kartka: Kraweć za brzydki faul na Dimunie.

2'

Bednarek dobrze wyszedł z bramki i złapał piłkę, która leciała w pole karne.

1'

Zaczynamy. Od środka Cracovia.

16:25
16:17
16:15
16:12

- Jestem zadowolony z tego, jak zaprezentowaliśmy się z Benficą, ale na końcu ważny jest wynik, a on był zły - przegraliśmy 2:4. Ale dziś już patrzymy do przodu, na tu i teraz, iczy się tylko niedzielne spotkanie - mówił w Canal+ Dariusz Żuraw, trener Lecha Poznań, który w niedzielę podejmie Cracovię. Początek meczu o 17.30.