Bayern Monachium
28'
28' Luis Alberto
31'
31' Senad Lulić za Mateo Pablo Musacchio
9'

9' Robert Lewandowski
24'

24' Jamal Musiala
42'

42' Leroy Sane
49'
49' Joaquin Correa
51'
51' Lucas Leiva
53'
53' Gonzalo Escalante za Lucas Leiva
53'
53' Wesley Hoedt za Patric
57'
57' Joaquin Correa
65'
65' Adam Marusić
69'
69' Gonzalo Escalante
81'
81' Jean-Daniel Akpa-Akpro za Luis Alberto
81'
81' Danilo Cataldi za Sergej Milinkovic-Savic
47'

47' Francesco Acerbi (sam.)
63'

63' Javier Martinez za Leon Goretzka
72'

72' Joshua Kimmich
75'

75' Kingsley Coman
75'

75' Lucas Hernandez za Kingsley Coman
90'

90' Eric Choupo-Moting za Jamal Musiala
90'

90' Bouna Sarr za Leroy Sane

Relacja z meczu Lazio Rzym - Bayern Monachium

94

Koniec meczu! Bayern wygrywa 4:1 i robi olbrzymi krok w kierunku awansu do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

93

Niecelne uderzenie Bayernu z rzutu wolnego z 30 metrów.

91

Zapowiadała się niezła kontra Lazio, ale źle rozegrana, zbyt wolno i niedokładnie.

90

Sędzia doliczył 4 minuty.

89

Dwie zmiany w Bayernie. Schodzą Musiala i Sane a wchodzą Sarr i Choupo-Moting.

85

Słabsza końcówka meczu. Niewiele się dzieje na boisku.

81

Dwie zmiany w Lazio. Za Luisa Alberto i Milinkovicia-Savicia wchodzą Cataldi i Akpa Akpro.

80

Szansa Lewandowskiego! źle piłkę wykopał Reina, piłkę otrzymał Polak, obrócił się, strzelił lewą nogą, ale obronił Reina.

78

Po rzucie rożnym strzelał Hoedt, ale nie trafił w bramkę.

75

Zmiana w Bayernie. Za Comana wchodzi Lucas Hernandez.

75

Żółta kartka dla Comana.

72

Żółta kartka dla Kimmicha za dyskusje.

70

Lewandowski już wstał i gra dalej. Z wolnego Sane strzelił wprost w mur.

69

Brzydki faul Escalante od tyłu na Lewandowskim. Polak leży na boisku.

68

Był rzut rożny dla Lazio, ale znów źle wykonany i bez zagrożenia dla bramki Bayernu.

65

Żołta kartka dla Marusicia.

63

Zmiana w Bayernie. Za Goretzkę wchodzi Javi Martinez.

62

Davies dostał dobrą piłkę od Kimmicha na ósmy metr, ale odepchnął rywala.

58

Żółta kartka dla Correi za faul na Boatengu.

53

Groźny strzał Correi z 18 metrów, ale broni Neuer.

52

Reina uprzedził szarżującego Sane.

51

Żółta kartka dla Leivy za dyskusje.

50

GOOOLLLL DLA Lazio. Po indywidualnej akcji trafił Correa. Na stojąco przyglądali się zawodnicy Bayernu. 1:4.

47

GOLLLLLLL dla Bayernu !!!!! Ekipa z Monachium niszczy. Samobójcze trafienie Acerbiego.

46

Początek drugiej połowy.

45

Koniec pierwszej połowy. Bayern do przerwy prowadzi z Lazio 3:0. Jest drużyną zdecydowanie lepszą i już po zaledwie 45 minutach niemal rozstrzygnął dwumecz.

43

GOOOOLLLL Dla Bayernu. Już 3:0. Świetna kontra Bayernu. Coman urwał się obrońcy, przebiegł kilkanaście metrów, wpadł w pole karne, minął rywala, uderzył, ale obronił Reina. Dobitki Sane już nie był w stanie zatrzymać.

41

Kompletnie nieudane dośrodkowanie Comana.

40

Najgroźniejsza akcja Lazio. Na 11 metrze znalazł się Immobile, uderzał, ale został zablokowany.

39

Nieudane dośrodkowanie Sane. Chyba, że chciał strzelać, bo podał piłkę wprost w ręce Reiny.

37

Niezła akcja Lazio, ale Immobile znów złapany na spalonym.

36

Kolejna szansa dla Lewandowskiego. Polak już mógł mieć dwa gole. Jego strzał z 11 metrów szczęśliwie nogami obronił Pepe Reina.

33

Lewandowski mógł mieć kolejną szansę, ale odskoczyła mu piłka.

28

Żołta kartka dla Luisa Alberto.

26

Kolejny strzał Lazio z łatwością broni Neuer.

24

GOOOL dla Bayernu! Piękne uderzenie 17-letniego Jamala Musialy z 17 metrów

23

Kontra Lazio. Luis Alberto strzelał z 12 metrów, ale zdecydowanie zbyt lekko i Neuer pewnie złapał piłkę.

19

Niezła szansa Lazio, ale był spalony.

17

Niezła kontra Bayernu, ale niedokładne podanie Lewandowskiego do Sane na 5 metr przed bramką.

15

Bayern cały czas atakuje. Tak jakby chciał jak najszybciej rozstrzygnąć losy tego dwumeczu.

13

Teraz złe przyjęcie piłki przez Polaka na 18 metrze.

12

Lewandowski mógł mieć teraz asystę, ale źle podał do będącego na dobrej pozycji Sane.

9

GOOOOOL DLA Bayernu! Robert Lewandowski !!!

8

Bardzo dobra okazja Bayernu. Kimmich podawał z prawej strony do Lewandowskieg na 3-4 metr, ale Polak minął się z piłką.

7

Świetna akcja prawym skrzydłem prawego obrońcy Sule, ale jego podanie do Lewandowskiego zablokował obrońca.

6

Flick bije brawa Musiale za jego walkę w środku pola.

5

Kolejna próba koronkowej akcji Lazio, ale Bayern czujnie w obronie. Dobrze interweniuje Alaba.

4

Lazio w dwóch ostatnich meczach ligowych u siebie nie straciło gola.

21:01

Początek meczu. Już w pierwszej akcji rzut rożny dla Bayernu.

20:59

W ekipie Bayernu brakuje: Thomasa Muellera, Benjamina Pavarda, Serge?a Gnabry?ego, Douglasa Costy i Corentina Tolisso.

20:59

Lazio gra niemal w najmocniejszym składzie.

20:56

To będzie starcie dwóch genialnych napastników; Roberta Lewandowskiego i Ciro Immobile.

20:45

Skład Bayernu: Neuer - Sule, Boateng, Alaba, Davies - Musiala, Kimmich - Sane, Goretzka, Coman - Lewandowski.

20:44

Skład Lazio: Reina - Gabarron, Acerbi, Musacchio - Lazzari, Milinković-Savić, Lucas Leiva, Alberto, Marusić - Correa, Immobile.

20:42

Zapraszamy Państwa na relację na żywo z meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów: Lazio - Bayern Monachium.