• Ousmane Dembele (14') , Lionel Messi (90')
Juventus Turyn
FC Barcelona
45'
45' Dejan Kulusevski
70'
70' Merih Demiral
74'
74' Juan Cuadrado
75'
75' Weston McKennie za Dejan Kulusevski
79'
79' Adrien Rabiot
83'
83' Arthur za Rodrigo Bentancur
83'
83' Federico Bernardeschi za Adrien Rabiot
85'
85' Merih Demiral
14'

14' Ousmane Dembele
46'

46' Sergio Busquets za Ronald Araujo
60'

60' Sergi Roberto
66'

66' Ansu Fati za Ousmane Dembele
89'

89' Junior Firpo za Antoine Griezmann
90'

90' Lionel Messi
90'

90' Martin Braithwaite za Pedri

Relacja z meczu Juventus Turyn - FC Barcelona

90'  + 2'

Koniec meczu!

90'  + 2'

Morata zagrywa ręką w polu karnym Barcelony

90'

MESSI! GOOOOOOOOL! DUZY SPOKÓJ LEO!

90'

Messi kontra Szczęsny!

89'

Bernaderschi fauluje w polu karnym! Rzut karny!

85'

Kolejna żółta kartka Demirala. Juve będzie kończyło mecz w dziesiątkę

82'

Schodzi Bentancur, wchodzi Arthur

80'

Ręka Dybali w polu karnym Barcy

76'

McKennie jest na boisku od chwili, ale zdążył już zepsuć dogodną okazję

73'

Griezmann zmarnował doskonałą okazję! Strzelał na dalszy słupek, ale piłka nie leciała w światło bramki

70'

Cuadrado pada w polu karnym! W nagrodę otrzymuje żółtą kartkę za symulkę

67'

Schodzi Dembele, wchodzi Fati

66'

Pedri z łatwością minął Danilo, ale potem strzelił niecelnie. Ale i tak brawa. Rozbujał nam się Pedri

64'

Kolejna strata Kulusevskiego

61'

Strzał Dybali! Zablokowany Argentyńczyk

58'
57'

Nie ma gola! Minimalny spalony Moraty! To już trzeci gol Moraty w tym meczu, który nie został uznany.

55'

Chiesa zagrywa w pole karne! Caudrado zamyka akcję! Kolumbijczyk nożycami dogrywa do Moraty, który pakuje piłkę do pustej bramki!

53'

Pedri zagrywa wzdłuż bramki, ale Bonucci wybił piłkę

51'

Rzut rożny nie przyniósł zagrożenia, ale Barca będzie miała teraz rzut wolny

50'

Alba szukał Messiego, ale obrońcy przecięli zagranie. Będzie rzut rożny

48'

De Jong świetnie przejął piłkę, która miała trafić do Dybali

46'

Rozpoczęła się druga połowa

45'  + 2'

Koniec pierwszej połowy!

45'

Ależ kiks Danilo. Nawet nie chcemy zgadywać, czy to był strzał, czy wrzutka

42'

Kolejna strata Chiesy. Wdaje się w dryblingi, ale nie umie przejść żadnego obrońcy

39'

Chaos, chaos, chaos - tak wyglądają ostatnie minuty

37'
35'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Rabiota! Neto pewnie łapie piłkę

33'

Dembele swoim zwodem położył Szczęsnego i wycofał piłkę do Griezmanna, ale Polak wstał i zdołał obronić kolejny strzał. Brawo Szczęsny!

31'

Alba strzela! Piłka poleciała w trybuny

28'

GOOOOOOL! Morata! A nie! Jednak nie! Hiszpan znowu na spalonym!

23'

Chiesa znowu pogubił się w dryblingu

22'

Griezmann piętą zagrał do Messiego, ale Leo strzelił niecelnie

20'

Alba wrzuca w pole karne! Szczęsny łapie piłkę

19'

Barcelona spokojnie buduje atak pozycyjny

17'

Faul Moraty w ataku. Neto wznowi grę od bramki

14'

GOOOOOOOLAAAAAANIEMA! Morata wpakował piłkę do bramki, ale pomagał sobie ręką, więc gol nie został uznany

13'

GOOOOOL! Messi popisał się ładnym przerzutem do Dembele, który strzałem zza pola karnego pokonał Szczęsnego. Polak zmylony, bo piłka odbiła się od nogi Chiesy

9'

Danilo odebrał piłkę Dembele

8'

Teraz to Juventus stosuje wysoki pressing, ale Barca umiejętni utrzymuje się przy piłce

5'

Kulusevski zagrywa na wolne pole do Moraty. Za mocne zagranie Szweda

4'

Juventus w opałach

3'

Pjanić strzela z dystansu! Szczęsny broni! Piłka trafia pod nogi Griezmanna! Słupek!

2'

Merih Demiral zagrał do... Messiego, ale Bonucci popisał się kapitalnym wślizgiem

1'

GRAMY!

19:49
19:49
19:22

Dobry wieczór! Już o godz. 21:00 Juventus podejmie Barcelonę w 2. kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów. Andrea Pirlo, trener gospodarzy, ma poważny kłopot. Girogio Chiellini, Matthijs de Ligt i Cristiano Ronaldo nie będą mogli wystąpić w środowym spotkaniu.