2' Taras Romanczuk
10'
10' Ivan Runje
25'
25' Pavels Steinbors
46'
46' Fedor Chernykh za Fernan Ferreiro
68'
68' Maciej Makuszewski
70'
70' Kristopher Twardek za Tomas Prikryl
70'
70' Przemysław Mystkowski za Maciej Makuszewski
90'
90' Błażej Augustyn za Jesus Imaz
8'

8' Tymoteusz Puchacz
62'

62' Michał Skóraś za Tymoteusz Puchacz
67'

67' Jakub Kamiński
77'

77' Filip Marchwiński za Dani Ramirez
77'

77' Nika Kaczarawa za Jakub Kamiński
82'

82' Jakub Moder

Relacja z meczu Jagiellonia Białystok - Lech Poznań

90'  + 5'

KONIEC MECZU. Lech przegrywa z Jagiellonią 1:2. W ostatnim meczu przed spotkaniem z Benficą w Lidze Europy.

90'  + 5'

Strzał Czerwińskiego - nad poprzeczką.

90'  + 4'

Jagiellonia nie spieszy się z wykonaniem rzutu rożnego.

90'  + 2'

Obrońcy Jagiellonii rozpaczliwie wybijają piłkę, byle dalej od własnej bramki.

90'

Pięć minut doliczone do drugiej połowy.

89'

Zmiana w Jagiellonii: Augustyn za Imaza.

85'

Rzut rożny już bez historii, ale Lech cały czas przy piłce.

84'

Steinbors! Fantastyczna interwencja! Broni strzał Tiby.

82'

Goooooooooooooooooooooool! Moder w lewo, Steinbors w prawo. Lech łapie kontakt!

81'

Tak, rzut karny dla Lecha!

79'

Tiba faulowany przez Bodvarssona. Chyba to będzie rzut karny, ale poczekajmy - VAR.

76'

Dwie zmiany w Lechu: schodzą Kamiński i Ramirez, wchodzą Kaczarawa i Marchwiński.

73'
70'

Zmiany w Jagiellonii: schodzą Prikryl i Makuszewski, wchodzą Mystkowski i Twardek.

69'

Odebranie piłki przed polem karnym Lecha, prostopadłe podanie do Makuszewskiego, który w sytuacji sam na sam pokonuje Bednarka. Jagiellonia - Lech 2:0.

68'

Gooooooooooooooooool! Jagiellonia! Makuszewski!

67'

Żółta kartka: Kamiński za faul na Runje.

66'

Odpowiedź Lecha. Też z dystansu - Tiba, broni Steinbors.

65'

Prikryl z dystansu, ale w sam środek. Lekko. Bednarek bez problemu łapie piłkę.

62'

Zmiana w Lechu: Skóraś za Puchacza.

60'

Steinbors wybiega z bramki i uprzedza Ishaka - chwyta piłkę.

57'

Kamiński głową, ale nad poprzeczką. Poza tym i tak spalony.

56'

Zablokowany strzał Kamińskiego, który jeszcze sygnalizuje sędziemu, że piłka w polu karnym odbiła się od ręki jednego z graczy Jagiellonii. Ale sędzia jest innego zdania.

53'

Zablokowana wrzutka Czerwińskiego. Lech nadal jednak jest przy piłce.

51'

Gra przerwana - na spalonym Kamiński.

50'

Ramirez strzela bezpośrednio z rzutu wolnego. Celnie, ale broni Steinbors.

49'

Runje fauluje Tibę przed polem karnym. Rzut wolny i dobra okazja do strzału.

47'

W Jagiellonii w przerwie jedna zmiana: Cernych zastępuje Lopeza.

46'

Zaczynamy drugą połowę.

45'  + 2'

PRZERWA. Jagiellonia po golu Romanczuka prowadzi z Lechem 1:0.

45'

Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

43'

Romanczuk z dystansu - minimalnie obok słupka.

41'

Ishak z kilku metrów nie trafia w bramkę. Ale nawet gdyby trafił (a powinien!), gola by nie było - spalony.

38'

Kolejny atak Jagiellonii, ale tym razem bez strzału. Bednarek chwyta piłkę płasko wrzuconą przez Imaza.

36'

Gra przerwana - Puchacz złapany na spalonym.

34'

Tiba wpada z piłką w pole karne, ale zostaje osaczony przez kilku graczy Jagiellonii. Strata.

32'

Romanczuk w ostatniej chwili powstrzymał Ishaka.

29'

Steinbors próbował złapać piłkę po strzale Kamińskiego - nie złapał, rzut rożny dla Lecha.

25'

Sędzia w 25. minucie upomina żółtą kartką bramkarza Jagiellonii - uwaga! - za grę na czas.

21'

Romanczuk zablokowany przez Czerwińskiego. Kolejny rzut rożny dla Jagiellonii.

18'

Bednarek z problemami, ale broni strzał Makuszewskiego. Jagiellonia ma rzut rożny.

15'

Puchacz mocno, z dystansu, lewą nogą, ale nad poprzeczką.

13'
11'

Nie ma gola, jest spalony. I żółta kartka dla Runje za wcześniejszy faul.

10'

Jeszcze chwila: VAR sprawdza, czy był spalony.

9'

Goooooooooooooooooooooool! Lech! Kamiński!

8'

Żółta kartka: Puchacz za faul na Romanczuku.

5'
3'

Dośrodkowanie w pole karne, Romanczuk wyprzedził Modera i głową pokonał Bednarka. Co za otwarcie! Jagiellonia - Lech 1:0.

2'

Gooooooooooooooooooooooool! Jagiellonia! Romanczuk!

1'

Zaczynamy! Od środka Jagiellonia.

17:57

Obie drużyny już wychodzą na boisko.

17:50
17:48
17:45

W czwartek Lech Poznań rozpocznie zmagania w fazie grupowej Ligi Europy. Zanim jednak zagra u siebie z Benficą, w sobotę zmierzy się na wyjeździe z Jagiellonią. Początek meczu o 20. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji!