• Eden Hazard (7') , Achraf Hakimi (59')
Inter Mediolan
Real Madryt
19'
19' Roberto Gagliardini
33'
33' Arturo Vidal
33'
7'

7' Eden Hazard
46'
46' Danilo D'Ambrosio za Alessandro Bastoni
46'
46' Ivan Perisić za Lautaro Martinez
64'
64' Alexis Sanchez za Achraf Hakimi
78'
78' Stefano Sensi za Roberto Gagliardini
86'
86' Stefano Sensi
86'
86' Christian Eriksen za Romelu Lukaku
58'

58' Casemiro za Martin Oedegaard
59'

59' Rodrygo za Mariano Diaz
59'

59' Achraf Hakimi (sam.)
78'

78' Vinicius Junior za Eden Hazard

Relacja z meczu Inter Mediolan - Real Madryt

21:53

Dziękujemy za wspólny wieczór. Dobranoc!

21:51

Koniec meczu. Wyniki: Inter 0:2 Real Madryt, Atletico 0:0 Lokomotiw Moskwa, Liverpool 0:2 Atalanta, Ajax 3:1 Midtjylland, Marsylia 0:1 FC Porto.

90

Koniec meczu w Mediolanie. Real zaskakująco łatwo wygrywa 2:0.

90

Dwie minuty doliczone w Mediolanie.

82

Perisić przypomniał nam, że mecz w Mediolanie jeszcze trwa. Pierwszy celny strzał Interu w meczu.

62

Jeśli Inter ten mecz przegra, a pewnie przegra, to musi wygrać pozostałe dwa mecze i liczyć na zwycięstwa Realu Madryt. łatwe to nie będzie, zwłaszcza że za tydzień mediolańczycy grają z Borussią Moenchengladbach na wyjeździe.

60

Bramkę w Liverpoolu zdobyła też Atalanta, a konkretnie Ilicić.

60

Dośrodkowanie Vazqueza z prawej strony i Rodrygo z bliska na 2:0. Jest po meczu. Fatalna sytuacja Interu.

59

GOL DLA REALU, RODRYGO! CO ZA WEJŚCIE!

58

Casemiro za Odegaarda i Rodrygo za Mariano, czyli podwójna zmiana w Realu.

55

Chociaż Inter gra w osłabieniu, to nie bał się i ruszył na Real. Gospodarze atakują, goście czekają na kontry.

53

Piłkarze Interu znów domagali się rzutu karnego, jednak znów innego zdania był sędzia.

50

Ależ początek 2. połowy w wykonaniu Ajaksu! Dwa gole w cztery minuty! Mazraoui podwyższa na 2:0.

46

A Ajax objął prowadzenie w meczu z Midtjylland.

46

Podwójna zmiana w Interze. Weszli Perisić i D'Ambrosio. Zeszli Bastoni i Martinez.

45

Przerwy. Wyniki: Inter 0:1 Real Madryt, Atletico 0:0 Lokomotiw Moskwa, Liverpool 0:0 Atalanta, Ajax 0:0 Midtjylland, Marsylia 0:1 FC Porto.

45

41
39

Porto prowadzi w Marsylii po golu Sanusiego.

38
35

Vidal domagał się rzutu karnego. Powtórki pokazały, że nie miał racji, bo Varane trafił w piłkę, a nie w nogi Chilijczyka. Vidal jednak nie odpuszczał i dyskutował z arbitrem. Za dyskusje dostał żółtą kartkę, a po kilku sekundach kolejną! Ciekawe, co zawodnik powiedział sędziemu.

34

ARTURO VIDAL WYLECIAŁ Z BOISKA! CO ZA NIESAMOWITA SYTUACJA!

33

Vidal padł w polu karnym piłkarze Interu domagają się rzutu karnego, ale sędzia jest innego zdania.

31

Bardzo niecelne uderzenie Kroosa z dystansu.

28

Uderzenie Hazarda odbił Handanović, do piłki chciał dopaść Odegaard, ale wybił ją Skriniar.

26

W pozostałych meczach wciąż bez goli.

24

Niecelny strzał Lukaku z rzutu wolnego.

20

Pierwsza akcja Interu. Wreszcie. Nie będziemy jednak o niej długo pamiętać, bo Vidal wysłał piłkę w trybuny.

16

I jeszcze jedna szansa dla Realu! Mendy wpadł w pole karne, jednak zamiast strzelać, podawał wszerz do Vazqueza, który nie miał szansy dojścia do piłki!

12

Kolejna szansa dla Realu! Słupek uratował Inter!

9
7

EDEN HAZARD PEWNIE, 1:0 DLA REALU!

5

Odegaard podał do znajdującego się w polu karnym Nacho, który został powalony przez Barellę.

5

Rzut karny dla Realu Madryt!

4

Bardzo spokojny początek w Mediolanie, wymiany krótkich podań z obu stron i straty po przejściu pod bramkę przeciwnika.

1

Gramy!

19:57

Hymn Ligi Mistrzów odegrany. Za chwilę minuta ciszy ku czci zmarłego dziś Diego Maradony.

19:57

Skład Realu Madryt.

19:56

Skład Interu.

19:53

Tu będziemy śledzić mecze: Inter - Real Madryt, Atletico - Lokomotiw Moskwa, Liverpool - Atalanta oraz Ajax - Midtjylland.

19:52

Jednocześnie zapraszamy na relację na żywo z meczu Bayernu Monachium z FC Salzburg, gdzie o kolejne gole walczyć będzie Robert Lewandowski.

19:49

Dlaczego mecz w grupie B jest dla Interu meczem o życie? Po trzech kolejkach zespół Antonio Conte ma dwa punkty na koncie. Włosi tracą dwa punkty do Realu, z którym przegrali trzy tygodnie temu oraz Szachtara, z którym zremisowali. Jeśli Inter dziś przegra, to niemal na pewno nie awansuje do 1/8 finału. Inter traci też bowiem już sześć punktów do prowadzącej w tabeli Borussii Moenchengladbach, z którą zagra za tydzień na wyjeździe.

19:49

Zakończyły się już dwa pierwsze, środowe spotkania.

19:47

Dobry wieczór, państwu! Zapraszamy na multirelację na żywo z meczów czwartej kolejki Ligi Mistrzów. Przed nami m.in. hit w Mediolanie, gdzie Inter zagra o życie z Realem Madryt. W Madrycie zaś Lokomotiw Moskwa z Maciejem Rybusem i Grzegorzem Krychowiakiem w składzie zagra z Atletico Madryt.