Piast Gliwice
14'
14' Kamil Wilczek
53'
53' Robert Mudrazija za Rasmus Falk
58'
58' Jonas Wind
68'
68' Marios Oikonomou za Ragnar Sigurdsson
75'
75' Jens Stage za Viktor Fischer
85'
85' Robert Mudrazija
90'
90' Pep Biel
56'

56' Jakub Czerwiński
62'

62' Michał Żyro za Patryk Sokolowski
66'

66' Patryk Lipski
83'

83' Sebastian Milewski za Patryk Lipski
89'

89' Dominik Steczyk za Piotr Parzyszek
90'

90' Mikkel Kirkeskov

Relacja z meczu FC Kopenhaga - Piast Gliwice

90'  + 5'

Dziękujemy za relację!

90'  + 5'

Koniec meczu! Piast odpada z el. Ligi Europy, po przegranej aż 0:3 z FC Kopenhagą.

90'  + 4'

Zeca wykorzystał błąd piłkarzy Piasta przy wyprowadzeniu piłki, zagrał na wolne do Biela, który w sytuacji sam na sam pokonał Placha.

90'  + 4'

KOPENHAGA PO RAZ TRZECI! BIEL POKONUJE PLACHA!

90'  + 4'

Żyro znalazł się z piłką w polu karnym Kopenhagi, jednak jego uderzenie zostało zablokowane.

90'  + 2'

Piast nie pozwala piłce opuścić połowy Kopenhagi, jednak nie jest w stanie stworzyć realnego zagrożenia pod bramką Johnssona.

90'

Aż 5 minut doliczonych do podstawowego czasu gry w drugiej połowie.

89'

Jeszcze jedna zmiana w Piaście. W miejsce Przyszka wszedł Steczyk.

86'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, piłka spadła na nogę Parzyszka, który uderzył ponad bramką.

85'

Kapitalnie broni Johnsson! Kirkeskov oddał silny strzał z rzutu wolnego, ale bramkarz Kopenhagi znakomicie zbił piłkę.

83'

Słupek ratuje Kopenhagę! Niesamowite pecha mieli piłkarze Piasta. Po zamieszaniu w polu karnym, strzał oddał najpierw Milewski, jednak został zablokowany, a następnie piłka odbita od jednego z obrońców duńskiego zespołu trafiła w słupek. Johnsson nie miałby nic do powiedzenia...

78'

Ależ okazję zmarnował Piast! Najpierw strzał Vidy został zablokowany, a Lipski, zamiast zbierać się do dobitki, postanowił szukać lewej nogi i oddał zbyt słaby strzał.

76'

Dośrodkowanie w pole karne Kopenhagi, jednak piłkarze Piasta byli na spalonym.

72'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Piasta, jednak sędzia odgwizduje faul na Plachu.

71'

Dośrodkowanie z lewej strony boiska, jednak Vida uderzył z woleja bardzo wysoko nad bramką Johnssona.

68'

Piast był blisko bramki kontaktowej! Najpierw Johnsson kapitalnie obronił strzał Żyry, a potem Polak uderzył tuż nad poprzeczką bramki Kopenhagi.

67'

Zmiana w zespole gospodarzy. Boisko opuścił Sigurdsson, w jego miejsce wszedł Oikonomou.

65'

Żółta kartka dla Lipskiego za bardzo ostry atak na Fischera.

63'

Wilczek marnuje fantastyczną okazję! Polski napastnik otrzymał znakomite prostopadłe podanie, znalazł się w sytuacji sam na sam z Plachem, ale uderzył ponad poprzeczką.

62'

Zmiana w Piaście. Boisko opuszcza Sokołowski, w jego miejsce wchodzi Żyro.

60'

Piast chciał szybko odpowiedzieć, jednak żaden z partnerów nie sięgnął piłki po płaskim dośrodkowaniu Konczkowskiego.

58'

Wilczek wywalczył piłkę, minął piłkarzy Piasta, odegrał na środek pola karnego, gdzie Older Wind wyprzedził obrońców gliwiczan i płaskim strzałem podwyższył prowadzenie swojego zespołu.

58'

KOPENHAGA PODWYŻSZA PROWADZENIE! OLDER WIND!

57'

Bardzo dobra akcja Piasta. Dośrodkowanie z lewej strony boiska, niepilnowany Lipski oddał strzał na bramkę, ale prosto w Johnssona.

56'

Czerwiński ukarany żółtą kartką.

54'

Przerwa w grze. Nelsson leży na murawie po starciu z jednym z piłkarzy Piasta. Obrońca Kopenhagi potrzebuje pomocy medycznej.

53'

Zmiana w Kopenhadze. Mudrazija zmienia Falka.

51'

Ależ interwencja Placha! Świetne dośrodkowanie z lewego skrzydła, głową uderzył Older Wind, jednak bramkarz Piasta świetnie odbił piłkę!

50'

Groźna akcja Piasta. Dośrodkowanie w pole karne Kopenhagi, Johnsson nie porozumiał się ze swoimi obrońcami, wybił piłkę na nogę Vidy, który jednak fatalnie spudłował.

48'

Wilczek po raz drugi dzisiaj skierował piłkę do siatki Placha, jednak sędzia wcześniej odgwizdał faul Vareli.

47'

Piłkarze Kopenhagi rozgrywają piłkę na połowie Piasta.

46'

Gramy!

45'

Piłkarze wracają już na murawę.

45'

Koniec pierwszej połowy! Kopenhaga prowadzi 1:0 po bramce Wilczka.

44'

Parzyszek uderza głową, ale piłka poszybowała ponad poprzeczką bramki Johnssona.

42'

Jeszcze jedno dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale piłka minęła wszystkich piłkarzy w polu karnym Piasta.

40'

Groźne dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale żaden z piłkarzy Kopenhagi nie sięgnął piłki, aby oddać strzał na bramkę Placha.

38'

Jodłowiec oddał strzał sprzed pola karnego. Piłka minęła bramkę Johnssona o dobrych kilka metrów.

35'

Piłkarze Piasta próbują rozgrywać piłkę, jednak niewiele z tych prób wynika.

32'

Tak blisko zdobycia bramki byli piłkarze Piasta w 24. minucie meczu:

32'

Piłkarze Piasta mieli ogromne problemy z wybiciem piłki z własnego pola karnego. Ostatecznie, od autu rozpocznie Kopenhaga.

31'

Fischer znalazł się w doskonałej sytuacji, jednak kapitalnie broni Plach. Będzie rzut rożny.

29'

Piast nie przestaje naciskać rywala. Kolejne dobre dośrodkowanie w pole karne Kopenhagi, jednak nie udało się oddać celnego strzału na bramkę Johnssona.

27'

Znakomita okazja Piasta! Gliwiczanie wymienili kilka szybkich podań przed polem karnym rywala, piłka trafiła pod nogi Lipskiego, który nie zdołał zamienić sytuacji sam na sam na gola.

24'

Piast mógł wyrównać po fatalnym błędzie Johnossona! Bramkarz Kopenhagi wybijając piłkę, trafił wprost w Parzyszka. Piłka odbiła się od napastnika Piasta, ale trafiła jedynie w słupek!

22'

Akcja Piasta, zakończona dośrodkowaniem w pole karne, jednak obrońcy Kopenhagi bez trudu wybili piłkę.

20'

Piast nie jest w stanie stworzyć zagrożenia pod bramką Johnssona.

17'

Piast ma problemy z rozegraniem piłki na własnej połowie. Piłkarze Kopenhagi bardzo szybko przejmują ją i spokojnie rozgrywają w środku pola.

14'

Biel znalazł się w sytuacji sam na sam z Plachem, uderzył po dalszym słupku. Do piłki dopadł jeszcze Wilczek, który skierował ją do pustej bramki.

14'

BRAMKA DLA KOPENHAGI! WILCZEK!

13'

Niecelne uderzenie Jodłowca. Od bramki zacznie Johnsson.

13'

Dobre dośrodkowanie z lewego skrzydła w kierunku Parzyszka. Obrońcy Kopenhagi wybijają piłkę na rzut rożny.

12'

Faulowany Vida w środku pola. Piast rozpocznie grę od rzutu wolnego.

10'

Dośrodkowanie w pole karne Piasta, ale zbyt głębokie i piłka wpada w ręce Placha.

9'

Piłkarze Kopenhagi spokojnie rozgrywają piłkę.

7'

Biel uderza z rzutu wolnego, ale prosto w mur.

6'

Ostry faul Huka przed polem karnym Piasta. Dobra okazja dla piłkarzy Kopenhagi z rzutu wolnego.

5'

W odpowiedzi dośrodkowania próbował Konczkowski, ale obrońcy Kopenhagi pewnie wybijają piłkę.

4'

Dośrodkowanie z lewej strony boiska w pole karne Piasta, ale Plach pewnie łapie piłkę.

3'

Faul piłkarzy Piasta w środku pola. Piłkarze Kopenhagi utrzymują się cały czas przy piłce.

1'

Pierwsza akcja Kopenhagi, jednak niecelne dośrodkowanie z lewej strony. Obrońcy Piasta wybijają piłkę, która wraca pod nogi piłkarzy gospodarzy.

1'

Gramy!

17:58

Obydwa zespoły są już na murawie.

17:51

Jeśli Piast Gliwice sprawi niespodziankę i awansuje do 4. rundy eliminacji, rywalem piłkarzy Waldemara Fornalika będzie lepszy z pary HNK Rijeka - Kołos Kowaliwka.

17:44
17:40

Piast Gliwice nadal będzie poważnie osłabiony. Waldemar Fornalik nie może prowadzić swojego zespołu z ławki rezerwowych z powodu pozytywnego wyniku testu na obecność koronawirusa. Podobnie jak w 2. rundzie, zastąpi go jego brat, Tomasz Fornalik.

17:39

Skład FC Kopenhagi:

17:38

Skład Piasta Gliwice:

17:37

Zdecydowanym faworytem tego spotkania będzie duńska drużyna, która w eliminacjach europejskich pucharów występuje nieprzerwanie od 2001 roku, a w ubiegłym sezonie odpadła dopiero w 1/8 finału Ligi Europy.

17:31

Dobry wieczór! Witamy w relacji z meczu 3. rundy eliminacji Ligi Europy, w którym FC Kopenhaga zmierzy się z Piastem Gliwice.