71' Marten de Roon
74'
74' Memphis Depay
74'
74' Donny van de Beek za Steven Bergwijn
89'
89' Frenkie de Jong
90'
90' Luuk de Jong za Quincy Promes
21'

21' Krzysztof Piątek
33'

33' Mateusz Klich
56'

56' Kamil Jóźwiak
63'

63' Kamil Glik
63'

63' Arkadiusz Milik za Krzysztof Piątek
71'

71' Kamil Grosicki za Kamil Jóźwiak
77'

77' Jakub Moder za Piotr Zieliński
90'

90' Jan Bednarek

Relacja z meczu Holandia - Polska

90'  + 3'

Dziękujemy za relację!

90'  + 3'

Koniec meczu! Polacy przegrywają 0:1 z Holendrami po bramce Bergwijna w drugiej połowie meczu.

90'  + 3'

Faulowany na własnej połowie Krychowiak.

90'  + 2'

Polacy wybijają piłkę z własnego pola karnego.

90'  + 1'

Żółta kartka dla Bednarka za faul na własnej połowie.

90'

Dwie minuty doliczone do drugiej połowy.

90'

Krychowiak wywalczył jeszcze jeden rzut rożny.

90'

Polacy wywalczyli rzut rożny w końcówce spotkania.

89'

Żółta kartka dla de Jonga za dyskusje z sędzią.

88'

Groźnie pod polską bramką, jednak Bednarek zdołał wybić piłkę.

86'

Polacy utrzymują się przy piłce na połowie Holendrów, szukając okazji na oddanie pierwszego strzału na bramkę Cillessena w drugiej połowie.

84'

Grosicki złapany na spalonym.

83'

Polacy wywalczyli rzut rożny.

82'

Dośrodkowanie Kędziory zablokowane przez holenderskich obrońców.

80'

Depay zagrywa na wolne pole, jednak Van de Beek uderzył obok bramki.

79'

Dośrodkowanie Grosickiego, jednak nie dotarło do żadnego z jego partnerów.

77'

Trzecia zmiana w zespole Jerzego Brzęczka. Moder zastąpił Zielińskiego.

75'

Kolejna próba prostopadłego podania de Jonga w kierunku Depaya, jednak Holender był na spalonym.

74'

Zmiana także w Holandii. Van de Beek zmienia Bergwijna.

74'

Depay ukarany żółtą kartką za uderzenie ręką Krychowiaka.

72'

Wijnaldum spróbował strzału z bardzo trudnej pozycji, jednak uderzył niecelnie.

71'

Druga zmiana w reprezentacji Polski. Grosicki wszedł w miejsce Jóźwiaka.

71'

De Roon ukarany żółtą kartką za faul na połowie Polaków.

69'

Niecelne dośrodkowanie Holendrów, od bramki zacznie Szczęsny.

68'

Strzał Depaya z dystansu zablokowany.

66'

Długa piłka do Bereszyńskiego, ale polski obrońca złapany na spalonym.

65'

Promes znowu groźnie uderzył z dystansu, ale bardzo dobrze broni Szczęsny.

63'

Zmiana w polskiej kadrze. Boisko opuszcza Piątek, w jego miejsce wszedł Milik, dla którego jest 50. występ w reprezentacji.

63'

Glik ukarany żółtą kartką za faul na połowie Holendrów.

61'

Dobre dośrodkowanie de Jonga za plecy obrońców, Hateboer zgrał piłkę do Depaya, który wbił ją do pustej bramki.

61'

Holendrzy wreszcie pokonali Szczęsnego! 1:0 dla gospodarzy!

60'

Kolejne dośrodkowanie w pole karne Polaków, ale Ake uderza jedynie w boczną siatkę.

59'

Krychowiak fauluje rywala przed polem karnym, jednak Polacy skutecznie wybijają piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

58'

Świetna piłka do Depaya, który znalazł się w doskonałej sytuacji. Kapitalnie broni jednak Szczęsny.

56'

Dośrodkowanie w pole karne Polaków, ale pewnie złapał piłkę Szczęsny.

56'

Żółta kartka dla Jóźwiaka, którzy przerwał kontrę Holendrów.

55'

Dobra okazja Polaków, ale niecelne zagranie Bereszyńskiego przerwało atak.

54'

Krychowiak odzyskał piłkę na własnej połowie, po czym został sfaulowany przez Bergwijna.

53'

Zbyt głębokie dośrodkowanie z lewego skrzydła. Od bramki zacznie Cillessen.

52'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale de Roon uderza obok bramki Szczęsnego.

51'

Dobre dośrodkowanie Holendrów, ale Glik wybija piłkę. Nie na długo, bo gospodarze odzyskali ją znowu na połowie Polaków.

50'

Świetne dośrodkowanie z prawego skrzydła, do piłki dopadł Depay, ale nie zdołał oddać celnego strzału.

49'

Depay uderza w mur, jednak Holendrzy utrzymują się przy piłce.

49'

Kolejny rzut wolny dla Holendrów w okolicach pola karnego Polaków.

48'

Szymański fauluje Depaya przed własnym polem karnym. Glik wybija piłkę z pola karnego.

48'

Holendrzy utrzymują się przy piłce na połowie Polaków.

46'

Klich fauluje w środka pola.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

45'

Obydwa zespoły wychodzą już na murawę.

45'

Poziom meczu na razie nie porywa. Polacy mieli dobrą okazję po strzale Piątka, Holendrzy w ostatniej akcji przed przerwą mogli zdobyć gola po uderzeniu de Jonga. Czekamy na emocje po przerwie!

45'

Koniec pierwszej połowy! Holendrzy zdecydowanie dominują od początku spotkania, jednak do przerwy utrzymuje się bezbramkowy remis.

45'

Słupek ratuje Polaków przed stratą gola! Kapitalnie opanował piłkę de Jong, po czym uderzył na bramkę. Szczęsny nie zdołał sięgnąć piłki i tylko szczęście sprawiło, że Polacy nie stracili gola.

44'

Piątek fauluje Veltmana na połowie Holendrów.

44'

Polacy utrzymują się przy piłce na połowie Holendrów.

43'

Zieliński zagrał do Klicha, jednak Polacy zostali zmuszeni do wycofania się z piłką na własną połowę.

43'

Niecelne zagranie w kierunku Piątka.

42'

Faulowany na własnej połowie Jóźwiak.

41'

Bednarek skutecznie przejął piłkę. Klich faulowany w środku pola przy próbie wyjścia Polaków z atakiem.

40'

Jóźwiak szukał okazji do dośrodkowania, ale stracił piłkę. Krychowiak w walce o piłce fauluje rywala na jego połowie.

38'

Polacy stracili piłkę na połowie Holendrów.

38'

Klich próbował zgrać piłkę głowę do Piątka, jednak zbyt słabo, aby polski napastnik mógł do niej dojść. Polacy zaatakowali jednak pressingiem i Cillessen wybił piłkę na aut.

37'

Promes znowu zdecydował się na strzał z dystansu, jednak bardzo wysoko ponad bramką Szczęsnego.

35'

Świetna akcja Holendrów! Glik niecelnie wybił piłkę po dośrodkowaniu w polu karne, ale fatalnie uderzył Depay.

33'

Holendrzy ruszali z kontrą po rzucie rożnym dla Polaków, Klich przerwał ją faulem, za co zobaczył żółtą kartkę.

32'

Szybka akcja Polaków, Kędziora wycofał piłkę przed pole karne do Piątka, który oddał strzał, ale świetnie broni Cillessen.

32'

De Roon oddał strzał z dystansu, jednak został zablokowany.

31'

Długa piłka do Piątka, ale nie zdołał jej sięgnąć.

31'

Holendrzy oddają piłkę. Szczęsny zacznie kolejną akcję.

30'

Polacy wybijają piłkę na aut, bo na murawie leży de Roon po starciu z Jóźwiakiem.

29'

Szczęsny minął się z piłką po dośrodkowaniu, jednak szczęśliwie bez żadnych konsekwencji.

29'

Kolejny rzut rożny dla Holendrów.

28'

Kolejna dobra akcja Holendrów, którzy znaleźli się z piłką w polu karnym, jednak Glik zdołał wybić piłkę na aut.

27'

Dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale Szczęsny skutecznie broni strzał van Dijka.

26'

Depay wywalczył rzut rożny po skutecznym wybiciu piłki przez Jóźwiaka.

25'

Piątek złapany na spalonym.

24'

Polacy ruszyli z akcją, Piątek jednak nie sięgnął piłki zagranej przez Szymańskiego.

22'

Polacy wychodzili z atakiem, jednak Krychowiak niedokładnie podaje.

21'

Świetna akcja Holendrów. Promes znalazł się w doskonałej sytuacji, ale uderzył obok bramki Szczęsnego.

19'

Niedokładne zagranie Zielińskiego do Piątka, który fauluje jeszcze van Dijka.

18'

Bereszyński przegrał walkę o piłkę, jednak zdaniem sędziego był faulowany.

18'

Jóźwiak faulowany na własnej połowie.

17'

Polacy wybijają piłkę na aut.

16'

Dobre dośrodkowanie Holendrów, ale Bednarek wybija piłkę z własnego pola karnego. Jóźwiak jednak w walce z rywalem zagrał piłkę ręką. Rzut wolny dla gospodarzy.

15'

Kontra Holendrów, jednak Polacy zdołali wyłuskać piłkę przed własnym polem karnym.

13'

Kędziora próbował dośrodkowania z prawego skrzydła, jednak Holendrzy zdołali wybić piłkę.

13'

Polacy wyszli z atakiem, Jóźwiak otrzymał piłkę na lewym skrzydle, zszedł do środka, nie był atakowany, dlatego zdecydował się na strzał. Piłka poszybowała jednak daleko od lewego słupka bramki Cillessena.

12'

Holendrzy nadal atakują, a Polacy jedynie wybijają piłkę z dala od własnego pola karnego.

11'

Ake oddał strzał, ale na szczęście dla Polaków, niecelny.

10'

Polacy skutecznie wybijają piłkę, jednak Holendrzy zdołali wywalczyć rzut rożny.

10'

Rzut wolny dla Holendrów po faulu Szymańskiego.

9'

Piątek wywalczył piłkę w środku pola, jednak nie miał nikogo, komu mógłby ją odegrać i szybko ją stracił.

8'

Holendrzy rozgrywają piłkę na własnej połowie, chcąc wyciągnąć Polaków z okolic własnego pola karnego.

7'

Pierwszy atak Holendrów, na spalonym złapany jednak Depay.

5'

Holendrzy próbują wysokiego pressingu, Polacy jednak utrzymują się przy piłce.

4'

Pierwsza akcja Polaków, jednak Piątek wycofał piłkę, bo był osamotniony.

3'

Polacy stracili piłkę na własnej połowie, jednak Krychowiak kapitalnie ją odzyskał przed własnym polem karnym. Jóźwiak faulowany. Od rzutu wolnego na własnej połowie zacznie Szczęsny.

2'

Klich odzyskał piłkę, jednak Piątek był na spalonym.

2'

Polacy wychodzili z pierwszym atakiem, jednak stracili piłkę w środku pola.

1'

Skład Holendrów:

1'

Gramy! Zaczynają Holendrzy.

18:41

Obydwa zespoły już na murawie. Czas na hymny!

18:40

Holendrzy to finaliści poprzedniej edycji Ligi Narodów. W finale rozgrywek przegrali z Portugalią 0:1.

18:38

Tak wyglądała rozgrzewka reprezentantów Polski:

18:32

Jerzy Brzęczek postanowił zaskoczyć składem na mecz z Holendrami.

18:31

Rywalem zespołu Jerzego Brzęczka będą Holendrzy.

18:30

Dobry wieczór! Zapraszamy na relację z pierwszego meczu reprezentacji Polski w Lidze Narodów!