21' Dennis Geiger
24'
24' Munas Dabbur
28'
28' Christoph Baumgartner
39'
39' Robert Skov za Ermin Bicakcić
45'
45' Andrej Kramaric
58'
58' Ihlas Bebou za Dennis Geiger
59'
59' Mijat Gacinovic za Christoph Baumgartner
77'
77' Andrej Kramaric
80'
80' Florian Grillitsch za Munas Dabbur
90'
90' Andrej Kramaric
36'

36' Joshua Kimmich
57'

57' Robert Lewandowski za Joshua Zirkzee
57'

57' Leon Goretzka za Benjamin Pavard
72'

72' Jamal Musiala za Corentin Tolisso
73'

73' Kingsley Coman za Leroy Sane
90'

90' Manuel Neuer
90'

90' Jerome Boateng

Relacja z meczu Hoffenheim - Bayern Monachium

90'  + 4'

KONIEC MECZU! HOFFENHEIM ROZBIŁO BAYERN AŻ 4:1!

90'  + 1'

ANDREJ KRAMARIĆ PEWNIE! 4:1!

90'

RZUT KARNY DLA HOFFENHEIM.

85'

32 mecze bez porażki w oficjalnych spotkaniach. Taka serie dzisiaj się skończy mistrzom Niemiec.

80'

Grillitsch za Dabbura

77'

Bebou podał z prawej strony, a Kramarić strzałem z pola karnego nie dał szans Neuerowi.

77'

ANDREJ KRAMARIĆ! 3:1!

75'

Nieudane zagranie Comana.

71'

Kolejne dwie zmiany w Bsyernie. Zeszli Tolisso i Sane, w ich miejsce Musiala i Coman.

66'

Nerwowo w obronie gra Byaen.

63'

Zablokowane uderzenie Bebou.

58'

Podwójna zmiana w Hoffenheim. Weszli Gaćinović i Bebou. Zeszli Baumgartner i Geiger.

56'

Podwójna zmiana w Bayernie. Robert Lewandowski w miejsce Zirkzee oraz Goretzka za Pavarda.

51'

Uuuuuu i teraz pudło Izraelczyka w świetnej sytuacji. W minutę Dabbur mógł strzelić dwa gole.

50'

Wspaniała interwencja Neuera po strzale Dabbura.

47'

Robert Lewandowski rozgrzewał się w przerwie, jednak na boisko jeszcze nie wszedł.

46'

Początek drugiej połowy.

45'  + 3'

Przerwa. Na razie Hoffenheim niespodziewanie prowadzi z Bayernem 2:1.

45'  + 3'
45'  + 1'

Kartka dla Kramaricia za dyskusje z arbitrem.

45'

Strzale Kramarić, piłkę na poprzeczkę odbija Neuer!

43'

A tak do siatki gospodarzy trafił Kimmich.

41'

Ładnie kontrę Bayernu wyprowadził teraz Sane, jednak zepsuł ją ostatnim, niedokładnym podaniem.

38'

W jednej akcji Hoffenheim straciło nie tylko gola, ale też Bicakcicia, który doznał urazu kolana bez kontaktu z przeciwnikiem. W jego miejsce Skov.

37'

Przepiękne uderzenie Niemca sprzed pola karnego w samo okienko bramki gospodarzy!

36'

JOSHUA KIMMICH! 2:1!

35'

Niecelne uderzenie Sane po dośrodkowaniu Muellera.

32'

Niezła, indywidualna akcja Kramaricia, ale pewnie i spokojnie interweniował Neuer.

30'

Kompletnie nie klei się dziś gra Bayernowi.

28'

Kartka dla Baumgartnera.

27'

Niecelne uderzenie Zirkzee.

25'

Jeszcze była analiza VAR, ale gol uznany. Bayern przegrywa już dwiema bramkami z Hoffenheim!

24'

Piłka odbiła się od Boatenga i poleciała w stronę bramki Bayernu, gdzie stał Dabbur. Izraelczyk wspaniałą podcinką pokonał Neuera!

24'

MUNAS DABBUR! 2:0!

23'

Nerwowy robi się ten mecz. Dużo fauli, wzajemnych pretensji.

21'

Kartka dla Geigera.

17'

Świetne dośrodkowanie z rzutu rożnego, pojedynek główkowy wygrał Bicakcić i nawet stojący na linii Davies nie był w stanie wybić tej piłki.

16'

GOL DLA HOFFENHEIM!

15'

Brzydki, taktyczny faul Gnabry'ego, ale jeszcze obyło się bez kartki.

10'

Bayern prowadzi grę, Hoffenheim wyczekuje na szansę na kontratak.

7'

Ładne dośrodkowanie Tolisso w stronę Muellera, jednak Niemiec faulował przeciwnika.

4'

Jeszcze dla formalności skład Hoffenheim.

3'

Na szczęście to tylko zbicie, a nie poważny uraz kolana. Tolisso już w grze.

2'

Bardzo boleśnie wyglądająca kontuzja Tolisso.

1'

Początek spotkania.

13:28

Obie drużyny już na murawie. Za kilka chwil początek spotkania.

13:17
13:15

Robert Lewandowski niedzielny mecz z Hoffenheim rozpocznie na ławce rezerwowych. W ataku zastąpi go Joshua Zirkzee. Początek spotkania o 15.30.