52' Dodi Lukebakio
61'
61' Matheus Cunha
66'
66' Maximilian Mittelstaedt za Matheus Cunha
67'
67' Marko Grujic
75'
75' Krzysztof Piątek za Vedad Ibisević
75'
75' Javairo Dilrosun za Dodi Lukebakio
77'
77' Dedryck Boyata
80'
80' Arne Maier za Vladimir Darida
81'
81' Lazar Samardzic za Per Ciljan Skjelbred
9'

9' Michael Parensen
57'

57' Anthony Ujah za Marcus Ingvartsen
63'

63' Julian Ryerson za Ken Reichel
63'

63' Yunus Malli za Marius Buelter
72'

72' Sebastian Polter za Sebastian Andersson
72'

72' Felix Kroos za Robert Andrich

Relacja z meczu Hertha Berlin - Union Berlin

90'

Koniec!

88'

Union utrzymuje się przy piłce, ale zbytnio nie atakuje...

85'
82'

Samardzic i Maier zastąpili Dardię i Skjelbreda

79'

GOOOOOOOOOOOOL! TO JEST JUŻ POGROM! Boyata mocnym strzałem głową podwyższa wynik na 4:0

74'

Schodzi Ibisević, który grał bardzo dobrze, wchodzi Piątek. Wreszcie!

67'
67'

Schodzi Plattenhardt, wchodzi Mittelstadt

66'

Schodzą Buelter i Reichel. Wchodzą Malli i Ryerson

65'

Dla brazylijskiego napastnika Herthy była to dopiero czwarta bramka w sezonie. Ale za to w czwartym meczu z rzędu.

62'
61'

GOOOOOOL! Cunha zatańczył z piłką i zagrał do Ibisevicia, który mu odegrał z pierwszej piłki, a Brazylijczyk huknął nie do obrony. Hertha trzy, Union zero!

57'
54'
52'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Hertha 2:0 Union! Co za szalone 60 sekund! Lukebakio w sytuacji sam na sam z Gikiewiczem minął Polaka i skierował piłkę do pustej bramki

51'

GOOOOOOOOOOOOOOOL! Plattenhardt wrzuca w pole karne, a Ibisević głową strzela gola!

48'

I znowu Gikiewicz! Tym razem Polak powstrzymał Lukebakio

46'

Druga połowa się rozpoczęła

19:21
19:16
45'

Sędzia, na szczęście, nie doliczył ani minuty! Koniec pierwszej połowy

42'
40'

Cunha strzelał z ostrego kąta, ale Gikiewicz był dobrze ustawiony.

37'

Union stara się podkręcić tempo, ale Hertha umiejętnie się broni i próbuje kontrować. Z naciskiem na słowo "próbuje"

36'

Podsumujmy: Gikiewicz dwukrotnie popisał się pięknymi paradami. I właściwie to tyle.

32'

Plattenhardt wrzucał z rzutu wolnego. Ale lepiej przemilczeć tę próbę

29'

I znowu dobra interwencja Gikiewicza! Tym razem zatrzymany został Cunha

25'

Nudy, nudy, nudy.

21'

Grujic zdecydował się na strzał z dystansu, ale nie była to dobra decyzja. Albo inaczej: decyzja nie była zła, ale wykonanie fatalne

18'

Gikiewicz obronił groźny strzał ibisevicia! Co za parada Polaka!

15'

Dośrodkowanie w pole karne! Buelter strzelał głową, ale piłka pofrunęła nad poprzeczką

14'

Oba zespoły grają zachowawczo, jakby schowane za podwójną gardą czekały na błąd rywala. Oby to były tylko złe miłego początki

10'

Michael Parensen z Unionu ukarany żółtą kartką

8'

Optyczna przewaga Herthy, ale wiele z tego nie wynika.

5'

Pierwszy atak Herthy. Niestety, Darida fatalnie przyjmował piłkę. Strata.

2'
2'

Gracze Unionu odebrali piłkę rywalom w środkowej strefie boiska

1'

Gramy!

18:28

Minuta ciszy upamiętniająca ofiary pandemii

18:28

Piłkarze powoli wchodzą na murawę

18:26

Tak wygląda trening Herthy tuż przed spotkaniem, a także wywiad ze szkoleniowcem zespołu, Bruno Labbadią w czasie pandemii koronawirusa.

18:18

Hertha po wznowieniu Bundesligi po ponad dwumiesięcznej przerwie wygrała 16 maja z Hoffenheim na wyjeździe aż 3:0. Natomiast Union przegrał z Bayernem Monachium 1:2.

18:16

A tak prezentuje się "11" gości z Rafałem Gikiewiczem w bramce.

18:12

W zespole gospodarzy po raz kolejny mecz na ławce rozpocznie Krzysztof Piątek. Tak wygląda skład Herthy: Jarstein - Pekarik, Boyata, Torunarigha, Plattenhardt - Skjelbred, Grujic, Darida - Lukebakio, Ibisević, Cunha.

18:11

Dobry wieczór! Zapraszamy na derby Berlina w w ramach 27. kolejki Bundesligi. Początek starcia Herthy z Unionem o 20:30.