14' Mohanad Jeahze
27'
27' Jeppe Andersen
46'
46' Richard Magyar za David Faellman
47'
47' Serge-Junior Ngouali
63'
63' Jeppe Andersen
77'
77' Alex Kacaniklic za Paulinho
80'
80' David Ousted
81'
81' Abdul Khalili
82'
82' Alex Kacaniklic
36'

36' Dani Ramirez
55'

55' Pedro Tiba
73'

73' Michał Skóraś za Jan Sykora
82'

82' Jakub Kamiński
83'

83' Michał Skóraś
84'

84' Filip Marchwiński za Pedro Tiba
89'

89' Jakub Kamiński
90'

90' Mohammad Awad za Mikael Ishak
90'

90' Filip Marchwiński

Relacja z meczu Hammarby - Lech Poznań

90'  + 3'

Koniec meczu! Lech gra dalej!

90'  + 3'

Piękny strzał z dystansu i Lech rozbija szwedzkiego rywala!

90'  + 3'

FILIP MARCHWIŃSKI! 3:0!

90'

Awwad w miejsce Ishaka.

89'

Świetny strzał z dystansu w krótki róg i Lech już na pewno jest w 2. rundzie eliminacji Ligi Europy!

89'

JAKUB KAMIŃSKI! 2:0!

84'

Marchwiński w miejsce Tiby.

83'

Przepychanki na boisku. Gotuje się między zawodnikami.

82'

Kartka dla Kamińskiego, Khaliliego i Ousteda. Pierwszy faulował rywala, drugi i trzeci protestował.

77'

Strzela Ishak, broni bramkarz Hammarby.

73'

Skóraś w miejsce Sykory.

70'

Ładny strzał Modera, ale dobrze interweniował Ousted.

67'

Dużo spokoju i mądrej gry Lecha. Przy kontynuacji tego poznaniacy nie mogą dziś nie awansować.

64'

Przy próbie pokracznego dryblingu Andersen uderzył Tibę w twarz. Chociaż był to przypadek, to piłkarz Hammarby został ukarany drugą żółtą kartką i wyleciał z boiska. Komfortowa sytuacja Lecha.

63'

Hammarby w osłabieniu.

59'

Dużo szczęścia miał teraz Lech. Piłka wycofana na linię pola karnego do Paulinho, ale na szczęście Lecha Brazylijczyk uderzył zdecydowanie za mocno i za wysoko.

58'

Z czystym sumieniem możemy napisać, że Lech dominuje po przerwie.

56'

Beznadziejny błąd Bjorklunda, który nie przyjął prostej piłki i podarował ją Tibie. Portugalczyk sam na sam z bramkarzem Hammarby i zabawił się, podbijając nad nim piłkę. Zasłużone prowadzenie Lecha.

55'

PEDRO TIBA! 1:0 DLA LECHA!

54'

Beznadziejny strzał Bjorklunda po wybitej z rzutu rożnego piłce. Hammarby na razie nie może odnaleźć rytmu sprzed przerwy.

50'

Ofensywny początek Lecha. Poznaniacy zamknęli rywali na ich połowie i tworzą niezłe akcje. Chociaż jeszcze bez zagrożenia dla bramki, to napawa to optymizmem.

47'

Kartka dla Juniora.

46'

Początek drugiej połowy.

46'

Magyar w miejsce Fallmana, czyli jedna zmiana w Hammarby w przerwie.

45'

Przerwa. Na razie bez goli. Mecz wyrównany, obie drużyny miały po jednej-dwie sytuacje bramkowe. Na razie trudno wskazać faworyta. Widzimy się za kwadrans.

44'

Dobry, mocny, ale też na szczęście niecelny strzał Paulinho.

42'

Najlepsza szansa dla Lecha! Ishak wpadł w pole karne, chociaż był sam na sam z bramkarzem, to miał ostry kąt i uderzył wprost w Ousteda!

38'

Zaostrza się gra na boisku. Sporo fauli z obu stron.

36'

Kartka dla Ramireza.

34'

Nudniejszy okres meczu bez szans z obu stron.

31'

Faulu przed polem karnym domagał się Sykora. Sędzia milczy.

28'

Przebudził się Lech. Teraz niezłe uderzenie Ramireza z dystansu.

27'

Andersen ukarany żółtą kartką.

26'

Mocny, ale bardzo niecelny strzał Kamińskiego.

24'

Dwa groźne dośrodkowania Martisa. Raz piłkę wybił Satka, za drugim razem wylądowała ona w rękach Bednarka.

22'

Dwa rzuty rożne dla Lecha, oba bez zagrożenia pod bramką Hammarby.

20'

Po wyrównanym początku i szansie Lecha zarysowuje się przewaga gospodarzy.

18'

I znowu świetnie Bednarek! Tym razem Polak wybronił sytuację sam na sam z Ludwigsonem.

15'

Kapitalna interwencja Bednarka ratuje Lecha! Joahnsson był sam na sam z bramkarzem, ale ten fe-no-me-nal-nie zatrzymał rywala!

14'

Jeahze ukarany żółtą kartką.

11'

Uderzenia z obu stron. Oba zablokowane, bez zagrożenia dla bramek.

8'

Ładna akcja Hammarby. Dośrodkowywał Paulinho, ale na szczęście dla Lecha piłki nie sięgnął Johannsson.

6'

Odpowiedź gospodarzy. Strzelał Paulinho, piłkę na bok odbił Bednarek.

5'

Pierwsza szansa dla Lecha. Po ładnym ataku kombinacyjnym w doskonałej sytuacji znalazł się Ishak, jednak jego strzał został w ostatniej chwili zablokowany.

3'

Na razie dużo spokoju z obu stron. Dodamy tylko, że mecz odbywa się na sztucznej nawierzchni, co jest minimalną przewagą gospodarzy.

1'

Gramy!

16:58

Obie drużyny na boisku. Zaraz zaczynamy.

16:50

W obecnej chwili Hammarby zajmuje 7. miejsce w tabeli ligi szwedzkiej. Dzisiejszy rywal Lecha zgromadził 29 punktów w 20 meczach.

16:46

Przypominamy, że o awansie decyduje tylko jeden mecz. Jeśli Lech wyeliminuje dziś Hammarby, to w kolejnej rundzie zagra ze zwycięzcą pary OFI - Apollon Limassol.

16:46

Początek meczu o godz. 19.00.

16:46

Składy Hammarby.

16:45

Skład Lech: Bednarek - Czerwiński, Šatka, Crnomarković, Puchacz - Sýkora, Tiba, Moder, Kamiński - Ramirez - Ishak [b]Ławka rezerwowych:[/b] Malenica - Rogne, Muhar, Marchwiński, Skóraś, Kostevych, Awwad.

16:44

Dobry wieczór państwu! Zapraszamy na relację na żywo z meczu 2. rundy eliminacji Ligi Europy. Lech Poznań zagra na wyjeździe ze szwedzkim Hammarby IF.