AS Roma
9'
9' Bruno Fernandes
5'

5' Gonzalo Villar za Jordan Veretout
15'

15' Lorenzo Pellegrini
28'

28' Antonio Mirante za Pau Lopez
34'

34' Edin Dzeko
37'

37' Bruno Peres za Leonardo Spinazzola
48'
48' Edinson Cavani
51'
51' Paul Pogba
64'
64' Edinson Cavani
71'
71' Bruno Fernandes
75'
75' Paul Pogba
76'
76' Mason Greenwood za Marcus Rashford
83'
83' Nemanja Matić za Fred
86'
86' Mason Greenwood
89'
89' Juan Mata za Bruno Fernandes
50'

50' Gonzalo Villar
61'

61' Chris Smalling

Relacja z meczu Manchester United - AS Roma

86

Manchester United 6:2 AS Roma GREENWOOD! 6:2! KOSZMAR ROMY!

81

Villarreal 2:1 Arsenal A tymczasem siły wyrównane! Capoue ogląda czerwoną kartkę (druga żółta)... i zostaje zniesiony na noszach z boiska.

76

Manchester United 5:2 AS Roma POGBA! GŁOWĄ PO DOŚRODKOWANIU I TO JUŻ JEST DEMOLKA!

72

Manchester United 4:2 AS Roma BRUNO FERNANDES! 4:2!

71

Manchester United 3:2 AS Roma A tymczasem karny też dla Manchesteru!

72

Villarreal 2:1 Arsenal JEST GOL KONTAKTOWY! PEPE!

72

Villarreal 2:0 Arsenal Rzut karny dla Arsenalu! Faulowany Saka. Kontrowersyjna decyzja arbitra, ale zmiany decyzji już nie będzie!

65

Manchester United 3:2 AS Roma Mocny strzał z prawej strony pola karnego. Brmkarz odbija piłkę, ale prosto pod nogi Cavaniego, który dobija strzał. Manchester znów prowadzi!

64

Manchester United 3:2 AS Roma GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! CAVANI PO RAZ DRUGI! MANCHESTER PROWADZI!

66

Villarreal 2:0 Arsenal Mogło być 3:0. Piłkę na 10. metrze przed bramką dostał Moreno. Przed nim był tylko bramkarz, ale to on wyszedł zwycięsko z tego pojedynku.

58

Villarreal 2:0 Arsenal A tymczasem sytuacja Arsenalu staje się beznadziejna. Dani Ceballos zobaczył drugą żółtą kartkę i został usunięty z boiska. Goście w osłabieniu.

53

Manchester United 2:2 AS Roma Powinno być 3:2! Świetna akcja lewą stroną i wyłożenie na 10. metr przed bramką Romy. Tam w dobrej sytuacji jest Cavani, ale strzela ponad bramką.

48

Manchester United 2:2 AS Roma Świetna akcja Manchesteru zakończona podaniem do Cavaniego, a ten skontrował piłkę na 15. metrze, uderzając ją wewnętrznym podbiciem posłał ją w okienko bramki Romy. Remis!

48

Manchester United 2:2 AS Roma GOOOOOOOOOOL! EDINSON CAVANI! PIĘKNY GOL! CO ZA POCZĄTEK DLA MANCHESTERU!

21:07

Wracamy na boiska!

45  + 6'

Jeżeli ktoś ma wątpliwości, czy Ligę Europy warto oglądać, to informujemy - warto. Działo się tyle, że przegapiliśmy jeszcze jedno ważne wydarzenie - TRZECIĄ wymuszoną zmianę w zespole Romy! Z boiska zszedł Spinazzola, a w jego miejsce pojawił się Peres.

45  + 6'

Manchester United 1:2 AS Roma Koniec pierwszej połowy.

45  + 5'

Manchester United 1:2 AS Roma Coś niesamowitego! Ibanez pod własnym polem karnym zagrał wszerz boiska i wyłożył piłkę Cavaniemu. Ten stanął oko w oko z Mirante i zwycięsko z tego pojedynku wyszedł bramkarz Romy!

45  + 1'

Villarreal 2:0 Arsenal Koniec pierwszej połowy.

45  + 2'

Manchester United 1:2 AS Roma Aż pięć minut doliczonych.

43

Villarreal 2:0 Arsenal Moreno wychodzi sam na sam z bramkarzem. Mija go, ale nie dogonił piłki, zanim ta opuściła boisko. Jeszcze się przewrócił, ale nie ma mowy o karnym.

42

Villarreal 2:0 Arsenal Arsenal nie może na razie znaleźć sposobu na rywala. Dośrodkowanie Odegaarda z rzutu wolnego kończy się niecelnym strzałem.

36

Villarreal 2:0 Arsenal Kontrowersyjna sytuacja. Faul na Pepe w polu karnym Villarrealu. Sędzia podyktował rzut karny, Ale wcześniej Pepe przyjął piłkę ręką. Po wideoweryfikacji arbiter słusznie dyktuje rzut wolny dla Villarreal.

34

Manchester United 1:2 AS Roma Cudowna akcja! Mkhitaryan prostopadle do Pellegriniego w pole karne. Ten ma dużo miejsca i zagrywa wzdłuż pola karnego do Dżeko, a ten trochę szczęśliwie, ale pakuje piłkę do siatki!

34

Manchester United 1:2 AS Roma GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! EDIN DŻEKO! ROMA PROWADZI NA OLD TRAFFORD!

30

Villareal 2:0 Arsenal Dośrodkowanie z rzutu rożnego. Zgranie głową na dalszy słupek, a tam Albiol z bliska wbija piłkę do bramki! Arsenal w opałach!

30

Villarreal 2:0 Arsenal GOOOOOOOOOL! RAUL ALBIOL!

29

Manchester United 1:1 AS Roma Dobra akcja Romy całkowicie odkrytą prawą stroną boiska. Zagranie do środka, do piłki dopada jednak dobrze ustawiony Maguire.

28

Manchester United 1:1 AS Roma Co za pech. Nie minęło 30 minut meczu, a Roma musi dokonać drugiej wymuszonej zmiany. Pau Lopez schodzi, a jego miejsce w bramce zajmuje Mirante.

26

Villarreal 1:0 Arsenal Arsenal szuka wyrównania, Saka uderza z narożnika pola karnego, próbując dokręcić piłkę. Ta jednak szybuje wysoko ponad bramką.

24

Manchester United 1:1 AS Roma Groźny strzał Pogby z dystansu. Broni Pau Lopez. Teraz leży on na murawie i wygląda na to, że cierpi. Problem z barkiem.

24

Manchester United 1:1 AS Roma Świetna akcja Rashforda. Minął dryblingiem rywala, drugiemu uciekł i zagrał w pole karne do Fernandesa. Ten ją przyjął i uderzył z około 15 metrów na wprost bramki, ale zrobił to słabo i niecelnie,

23

Manchester United 1:1 AS Roma Rzut wolny z około 25 metrów przed bramkę Romy. Fernandes uderza jednak źle.

17

Trzy bramki w piętnaście minut w obu meczach. Dzieje się nie mniej niż w Lidze Mistrzów!

15

Manchester United 1:1 AS Roma PELLEGRINI! REMIS NA OLD TRAFFORD!

13

Manchester United 1:0 AS Roma Rzut karny! Ręką zagrał Pogba!

13

Manchester United 1:0 AS Roma Rzadki widok w dobie VAR. Konsultacja sędziego głównego z liniowym. Może być karny dla Romy.

10

Manchester United 1:0 AS Roma Świetna akcja gospodarzy. Bruno Fernandes wychodzi sam na sam z bramkarzem i ładną podcinką pokonuje bramkarza.

10

Manchester United 1:0 AS Roma JEEEEEEEEEST I TRAFIENIE W MANCHESTERZE! BRUNO FERNANDES!

6

Villareal 1:0 Arsenal Pierwszy celny strzał i od razu gol. Akacja prawą stroną boiska, jeden z zawodników gospodarzy wpadł dryblingiem w pole karne. Akcja kończy się strzałem Triguerosa po długim słupku obok bramkarza.

6

Villarreal 1:0 Arsenal GOOOOOOOOOOOL! VILLARREAL SZYBKO TRAFIA DO BRAMKI ARSENALU!

5

Manchester United 0:0 AS Roma Villar za Veretout.

5

Manchester United 0:0 AS Roma Otóż nie dokończy. Upadł na murawę. Będzie zmiana.

3

Manchester United 0:0 AS Roma Ależ pech Romy i Veretout! Piłkarz Romy naciągnął mięsień dwugłowy już na początku meczu. Szykowana była zmiana, ale piłkarz jeszcze wraca na boisko. Zobaczymy, czy dokończy spotkanie.

3

Manchester United 0:0 AS Roma Obie drużyny kilkukrotnie spotkały się ze sobą w Lidze Mistrzów w przeszłości. Do historii przeszedł zwłaszcza mecz z 2007 roku, kiedy Roma przegrała na Old Trafford aż 1:7.

1

Manchester United 0:0 AS Roma Villarreal 0:0 Arsenal Jedziemy! Półfinały rozpoczęte!

20:00

Manchester United - AS Roma Natomiast Manchester tradycyjnie w czerwonych koszulkach i czarnych spodenkach. Roma weszła na murawę całą na biało.

19:59

Villarreal - Arsenal Także w Hiszpanii piłkarze obu zespołów wyszli już na murawę. Villarreal tradycyjnie w żółtych strojach, natomiast goście na granatowo.

19:58

Manchester United - AS Roma Obie drużyny już na boisku. Czas na hymn Ligi Europy.

19:57

Oto składy zespołów: Manchester United: de Gea - Wan-Bissaka, Lindelöf, Maguire, Shaw - McTominay, Fred - Rashford, Fernandes, Pogba - Cavani. AS Roma: Pau López ? Smalling, Cristante, Iba?ez ? Karsdorp, Diawara, Veretout, Spinazzola ? Pellegrini, Mchitarjan ? Džeko Villarreal: Rulli ? Foyth, Albiol, Torres, Pedraza ? Parejo, Capoue, Trigueros ? Moreno, Alcácer, Chukwueze Arsenal: Leno ? Chambers, Holding, Marí, Xhaka ? Smith-Rowe, Ceballos, Partey, Saka ? Ödegaard ? Pépé

19:48

W półfinałach europejskich pucharów są aż cztery angielskie kluby. W Lidze Mistrzów Chelsea i Manchester City są minimalnie bliżej finału. Czy ich lokalni rywale też przybliżą się do finału? Możemy mieć cztery angielskie kluby w finałach!

19:39

Dobry wieczór! Nie opadły emocje po pierwszych półfinałach Ligi Mistrzów, a my już jedziemy dalej! Czas na półfinały Ligi Europy. Manchester United zagra z Romą, a Villareal z Arsenalem. Zapraszamy na multirelację z tych meczów!