Raków Częstochowa
4'
4' Bartosz Nowak
37'
37' Giannis Masouras za Krzysztof Kubica
44'
44' Giannis Masouras
46'
46' Stefanos Evangelou za Aleksander Paluszek
48'
48' Alasana Manneh
51'
51' Erik Janza
61'
61' Piotr Krawczyk za Alex Sobczyk
61'
61' Daniel Scislak za Alasana Manneh
20'

20' Ivi Lopez
31'

31' David Tijanic
52'

52' Ivi Lopez
68'

68' Piotr Malinowski za Ivi Lopez
68'

68' Petr Schwarz za Marko Poletanovic
76'

76' Ben Lederman za David Tijanic
76'

76' Vladislavs Gutkovskis za Oscar Zawada
90'

90' Daniel Bartl za Fran Tudor

Relacja z meczu Górnik Zabrze - Raków Częstochowa

90'  + 3'

KONIEC MECZU. Raków pokonuje Górnik 3:1 i umacnia się jako lider ekstraklasy.

90'  + 1'

Ostatnia zmiana w Rakowie: schodzi Tudor, wchodzi Bartl.

90'

Dwie minuty doliczone do drugiej połowy.

88'

Nowak do Krawczyka, który strzela z pierwszej piłki, ale obok słupka.

86'

Kolejny atak Rakowa. Zakończony strzałem Schwarza - niecelnym.

84'

I kolejna przerwa w grze. Kolejny rzut wolny dla Rakowa. Evangeleu faulował Gutkovskisa.

81'

Rzut wolny dla Rakowa. Faulował Prochazka, a faulowany był Tudor.

79'

Zablokowany strzał Gutkovskisa, rzut rożny dla Rakowa.

76'

Podwójna zmiana w Rakowie: wchodzą Gutkovskis i Lederman, schodzą Zawada i Tjanić.

74'

Prochazka pokazuje sędziemu, że przyjął piłkę klatką piersiową. Ale Tomasz Kwiatkowski jest innego zdania - odgwizdał rękę.

71'

Rzut wolny dla Rakowa. Zawada faulowany przez Evangelou.

70'
67'

Podwójna zmiana w Rakowie: wchodzą Malinowski i Schwarz, schodzą Lopes i Poletanović.

63'

Rzut wolny dla Górnika. Faul Petraska w ofensywie.

61'

Podwójna zmiana w Górniku: schodzą Manneh i Sobczyk, wchodzą Ściślak i Krawczyk.

59'

Raków w ostatnich minutach dość swobodnie rozgrywa piłkę. Górnik już chyba pogodzony z wynikiem, bo nawet nie próbuje atakować.

55'

Znowu Lopes. Mocno, ale też niecelnie.

53'
52'

Błąd Gryszkiewicza. Obrońca Górnika fatalnym przyjęciem wystawia piłkę Lopesowi, a ten pokonuje Chudego. Górnik - Raków 1:3.

51'

Gooooooooooooooooooooooooooooooooool! Raków! Lopes!

49'

Strzelał Poletanović, ale niecelnie - nad poprzeczką.

47'

Wraz z początkiem drugiej połowy kolejna zmiana w Górniku: Evangelou za Paluszka

46'

Zaczynamy drugą połowę.

45'  + 4'

PRZERWA. Dobry, a nawet bardzo dobry mecz w Zabrzu. Górnik na razie przegrywa z Rakowem 1:2. Czekamy na drugą połowę.

45'  + 2'

Lopes zza pola karnego. Obok słupka. Wznowi Chudy.

45'

Trzy minuty doliczone do pierwszej połowy.

42'
39'

Nie ma gola dla Górnika! Sobczyk był na spalonym. Minimalnym, ale jednak! Górnik - Raków 1:2.

38'

W międzyczasie zmiana w Górniku: Masouras za Kubicę.

37'

Mamy jeszcze VAR. Sędziowie sprawdzają chyba, czy wcześniej nie było spalonego.

36'

Gooooooooooooooooooooooool! Górnik! Jimenez!

34'

Kolejne zagranie Rakowa na wolne pole, ale tym razem Chudy dobrze wybiega z bramki.

31'

Goooooooooooooooooool! Raków! Tjanić!

29'

Piątkowski sprzed pola karnego. Mocno, ale obok słupka. Wznowi Chudy.

26'

Przerwa w grze - na boisku leży Gryszkiewicz, który został podeptany przez Zawadę.

24'

Nie wybił, nie ma bramki, gramy dalej. Nadal 1:1.

23'

Raków w natarciu. Strzelał Sapała, ale Chudy wybił piłkę. Mamy jeszcze VAR, czy nie wybił jej już zza linii.

22'

Piłka znowu w bramce Górnika, ale nie ma gola - Zawada na spalonym!

21'

Szumski dalekim podaniem rozpoczął grę, a Lopes wykorzystał to, że piłkarze Górnika nie zdążyli wrócić na własną połowę po rzucie rożnym. Minął Manneha i pokonał Chudego. Górnik - Raków 1:1.

20'

Goooooooooooooooooooooool! Raków! Lopes!

17'

Kolejny faul. Tym razem Sobczyka na Wiluszu.

14'

Rzut wolny dla Górnika. Faulował Sapała, a faulowany był Manneh.

10'

Chudy! Fantastyczna interwencja! Mogło być 1:1, gdyby nie bramkarz Górnika, który nogami obronił strzał Zawady.

7'

Jimenez na spalonym.

5'

Dokładne dośrodkowanie Prochazki wprost na głowę Nowaka, który pokonał Szumskiego. Górnik - Raków 1:0.

4'

Gooooooooooooooooooooooool! Górnik! Nowak!

3'

Petrasek faulowany we własnym polu karnym przez Jimeneza. Rzut wolny dla Rakowa.