29' Clement Lenglet
62'
62' Jordi Alba
82'
82' Antoine Griezmann za Ansu Fati
82'
82' Trincao za Sergio Busquets
82'
82' Ousmane Dembele za Pedri
87'
87' Martin Braithwaite za Jordi Alba
90'
90' Lionel Messi
5'

5' Federico Valverde
19'

19' Casemiro
37'

37' Nacho Fernandez
43'

43' Lucas Vazquez za Nacho Fernandez
63'

63' Sergio Ramos
69'

69' Luka Modric za Federico Valverde
81'

81' Rodrygo za Marco Asensio
90'

90' Luka Modric

Relacja z meczu FC Barcelona - Real Madryt

90'  + 5'

Dziękujemy i zapraszamy na kolejne relacje na żywo.

90'  + 5'

Zespół Zidane'a awansował na 1. miejsce w tabeli. Barcelona jest dopiero na 10. pozycji.

90'  + 5'

KONIEC MECZU. FC BARCELONA 1:3 REAL MADRYT.

90'

Zamieszanie na linii pola karnego, Modrić zakręcił Neto, minął go i zewnętrzną częścią stopy daje Realowi zwycięstwo!

90'

NOKAUT! LUKA MODRIĆ! 1:3!

87'

Braithwaite w miejsce Alby.

86'

Neto! Znowu Neto! Tym razem fantastycznie odbił uderzenie Ramosa z woleja!

85'

Kapitalne dwie interwencje Neto po strzałach Kroosa! Mogło być po meczu!

80'

Griezmann, Trincao i Dembele na boisku w Barcelonie. Zeszli Fati, Pedri oraz Busquets. W Realu zszedł Asensio, a wszedł Rodrygo.

76'

Kolejne zamieszanie w polu karnym Realu, jednak znów piłka wybita w ostatniej chwili.

73'

Barcelona szuka wyrównującego gola, ale na razie brakuje jej precyzji w kluczowych momentach.

70'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Realu, uderzenie Coutinho do pustej bramki zablokowane.

69'

Modrić w miejsce kontuzjowanego Valverde.

66'
64'

Spokojnie, na dwa tempa i Real niespodziewanie prowadzi. Niespodziewanie, bo źle zaczął 2. połowę!

63'

SERIO RAMOS! 2:1 DLA REALU MADRYT!

61'

Rzut karny dla Realu! Lenglet pociągał za koszulkę Ramosa, utrudniając mu dojście do sytuacji strzeleckiej. Mamy słuszną jedenastkę dla gości!

60'

VAR wkracza do akcji. Czy będzie rzut karny dla Realu?

57'

Fatalny strzał Benzemy wysoko nad bramką. Idealne podsumowanie gry Realu w 2. połowie.

55'

10 minut po przerwie i na razie żadnej akcji Realu. Słabiutko to wygląda w 2. połowie w wykonaniu zespołu Zidane'a.

52'

Za mocne dośrodkowanie Alby do Fatiego. Barcelona przeważa na początku 2. połowy.

50'

Świetne podanie Messiego do Fatiego, nastolatek miał przed sobą Ramosa, zdecydował się na niesamowicie szybki strzał, ale minimalnie przestrzelił.

46'

Początek drugiej połowy.

45'  + 2'

Przerwa. Na razie remis po golach Valverde i Fatiego.

45'

Dwie minuty doliczone.

43'

Wymuszona zmiana w Realu. Schodzi kontuzjowany Nacho, w jego miejsce Lucas Vazquez.

41'

Niedokładne dośrodkowanie Nacho do Benzemy.

39'

Ładna akcja Barcelony, ale Alba ledwo zdążył do piłki i jego dośrodkowanie bez problemu złapał Courtois.

36'

Kartka dla Nacho.

33'

Dośrodkowanie Mendy'ego zablokowane przez Desta. Do obrony, pod własne pole karne, wrócił nawet Messi.

30'

Znów kilka spokojniejszych minut. Czekamy na kolejny zryw z obu stron.

27'

Messi tym razem zabawił się z Casemiro, ale Brazylijczyk zdążył wrócić i zatrzymać rywala.

25'

I odpowiedź Realu! Benzema był sam na sam z Neto, ale uderzył wprost niego!

24'

Ależ szansa Messiego! Argentyńczyk ośmieszył Ramosa prostym zwodem, jednak jego uderzenie prawą nogą odbił Courtois!

22'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Barcelony po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Błąd Neto prawie skończył się golem Varane'a, jednak na szczęście dla gospodarzy piłkę wybił Pique.

20'

Kartka dla Casemiro.

19'

Strzał Messiego z dystansu broni Courtois.

17'

Po szalonym początku spokojniejszych kilka minut.

14'

Uderzenie Coutinho z dystansu, jednak spokojnie interweniował Courtois.

12'

Świetne widowisko mamy na razie w Barcelonie.

10'

Messi świetnie do Alby, który z lewej strony dograł w pole karne, gdzie był Fati i mamy remis!

9'

ANSU FATI! 1:1!

7'

Znakomita wymiana piłki między Viniciusem i Benzemą zakończona niecelnym strzałem tego pierwszego. Real coraz pewniejszy na Camp Nou.

6'

Znakomite, prostopadłe podanie Benzemy do Valverde, który spokojnie wszedł w pole karne i precyzyjnym strzałem nie dał szansy Neto!

5'

GOL DLA REALU MADRYT!

3'

Spokojny początek ze strony Realu, który wymieniał podania na własnej połowie. Wreszcie piłkę przejęła Barcelona, ale było też niedokładne podanie do Messiego.

1'

Gramy!

13:57

Obie drużyny na boisku. Za kilka minut początek spotkania.

13:53
13:37

Barcelona w 4 meczach zdobyła 7 punktów i jest na 10. pozycji.

13:36

Real w 5 meczach zdobył 10 punktów, co daje mu 3. miejsce w tabeli.

13:35

Dzisiaj oczywiście mecz bez udziału publiczności...

13:35
13:34
13:33

Dzień dobry państwu! Czas na wielki mecz! El Clasico w Barcelonie! Gospodarze podejmują Real Madryt. Początek spotkania o godzinie 16:00.