Relacja z meczu Estonia U21 - Polska U21

90'  + 2'

Dziękujemy za relację!

90'  + 2'

Koniec meczu! Polacy wygrywają aż 6:0 i pozostają w walce o zwycięstwo w grupie eliminacji ME U-21!

90'  + 1'

Praszelik uderza ponad bramką.

90'

Dwie minuty doliczone do drugiej połowy.

90'

Jeszcze jedna okazja dla Polaków z rzutu wolnego, tuż przed polem karnym Estończyków.

86'

Polacy utrzymują się przy piłce, kontrolując wynik.

81'

Tomczyk kapitalnie ruszył do piłki zagranej przez Kiwiora, znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, minął go i z ostrego kąta skierował piłkę do pustej bramki.

81'

Tomczyk i 6:0!

77'
75'

Polacy nie przestają atakować, jednak Estończycy skutecznie odcinają Polaków od kluczowych podań.

72'

Nomm kapitalnie broni strzał Kowalczyka!

69'

Slisz ukarany żółtą kartką za faul na połowie rywala.

67'

Zmiany w polskiej kadrze. Białek zmienia Kamińskiego, a Rosołek wchodzi w miejsce Płachety.

64'

Estończycy wychodzą z kolejnym atakiem, jednak polscy piłkarze skutecznie odcinają ich od gry w pobliżu bramki Majeckiego.

61'

Kowalczyk przewraca się w polu karnym. Zdaniem sędziego, Polak zasłużył na żółtą kartkę za symulowanie.

58'

Polacy bombardowali estońską bramkę kolejnymi strzałami, aż z linii pola karnego uderzył Bogusz. Nomm miał piłkę na rękach, ale nie zdołał jej odbić.

58'

Bogusz i jest już 5:0!

56'

Jarviste ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

55'

Kamiński złapany na spalonym.

54'

Polacy rozgrywają piłkę na własnej połowie, włączając do gry Majeckiego.

51'

Estończycy postanowili zaatakować pressingiem, przez co Kiwior musiał ratować się bezpiecznym wybiciem piłki na aut.

47'

Kowalczyk, który zmienił w przerwie Listkowskiego, oddał strzał, który został zablokowany. Piłka spadła pod nogi Gumnego, który płaskim strzałem pokonał estońskiego bramkarza.

47'

Gumny i 4:0!

46'

Faulowany był na własnej połowie Puchacz.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

45'

Koniec pierwszej połowy! Polacy od początku spotkania dominują, dlatego prowadzą do przerwy aż 3:0.

43'

Estończycy ruszyli z jedną z nielicznych akcji, jednak nie są w stanie stworzyć zagrożenia pod bramką Majeckiego.

40'

Kolejna dobra akcja Polaków, ale Estończycy ratują się wybiciem piłki na rzut rożny.

37'

Zagranie do Klimali w pole karne, ale polski napastnik uderzył ponad bramką.

37'

Płacheta uderza sprzed pola karnego, ale tuż nad poprzeczką.

36'

Rzut wolny dla Estończyków, Polacy wybijają piłkę na rzut rożny.

34'

Kamiński, który debiutuje w kadrze U-21, ruszył z piłką lewym skrzydłem, minął dwóch rywali, po czym uderzył przy samym słupku, nie dając szans bramkarzowi rywali.

34'

Co za akcja Kamińskiego! 3:0 dla Polaków!

31'

Polacy wywalczyli kolejny rzut rożny.

29'

Estończycy, nawet jeśli znajduje się przy piłce, nie jest w stanie wyjść z własnej połowy.

26'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego na połowie Estonii, jednak Nomm pewnie łapie piłkę.

25'

Klimala znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, jednak nie zdołał go minąć.

23'

Jeszcze jedna dobra akcja Polaków, ale zakończona niecelnym dośrodkowaniem. Płacheta jednak zamykał akcję i wywalczył rzut rożny.

21'

Jeszcze jedna akcja Polaków prawym skrzydłem. Kamiński próbował dograć piłkę do Klimali, ale Estończycy zdołali ją wybić, zanim dotarła do polskiego napastnika.

19'

Płacheta uderzył z rzutu wolnego, ale tuż nad poprzeczką.

18'

Klimala faulowany tuż przed polem karnym Estończyków. To będzie dobra okazja na uderzenie z rzutu wolnego.

15'

Klimala otrzymał piłkę przed polem karnym, minął rywala, znalazł się w sytuacji sam na sam i celnym strzałem pokonał bramkarza rywali.

15'

Klimala i Polacy prowadzą już 2:0!

14'

Dobra piłka na lewe skrzydło, zagranie do Kamińskiego w pole karne, który oddał niecelny strzał.

11'

Dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale Piątkowski uderzył obok słupka.

10'

Dobra akcja Polaków na prawym skrzydle, Płacheta oddał strzał, ale estoński bramkarz odbił piłkę na rzut rożny.

7'

Polacy utrzymują się przy piłce na połowie rywala.

4'

Bogusz dobiegł do piłki zagranej za plecy obrońców i bez trudu przelobował bramkarza, który wyszedł z bramki.

4'

POLACY BŁYSKAWICZNIE OBEJMUJĄ PROWADZENIE!

2'

Pierwsza akcja Polaków przerwana przez estońskich obrońców we własnym polu karnym.

1'

Gramy!

15:59

Czas na hymny!

15:58

W reprezentacji Polski zabraknie dziś m.in. Kamila Grabary, który doznał urazu głowy.

15:57

Piłkarze obydwu zespołów wychodzą już na murawę.

15:51

Tak wyglądali reprezentanci Polski na rozgrzewce:

15:46

Skład reprezentacji Polski na mecz z Estonią:

15:43

Jeśli Polacy wygrają swój dzisiejszy mecz, będą tracić punkt do liderującej w grupie 5 Rosji, z którą zmierzą się we wtorek, w walce o pozycję lidera.

15:43

Dzień dobry! Zapraszamy na relację z meczu reprezentacji Polski U-21, która zmierzy się w meczu eliminacji do mistrzostw Europy z Estonią.