Gent Gent
Dynamo Kijów
Gent
10'
10' Witalij Bujalski
35'
35' Carlos De Pena
50'
50' Gerson Rodrigues
59'
59' Viktor Tsigankov za Gerson Rodrigues
60'
60' Benjamin Verbic za Carlos De Pena
77'
77' Ołeksandr Andriewskij za Mykola Shaparenko
29'

29' Alessio Castro-Montes
42'

42' Igor Plastun
49'

49' Nurio
54'

54' Sulayman Marreh za Elisha Owusu
65'

65' Jordan Rolly Botaka za Alessio Castro-Montes
74'

74' Matisse Samoise za Laurent Depoitre

Relacja z meczu Dynamo Kijów - Gent

20:56

Dziękujemy za relację!

90'

Komplet wyników wtorkowych meczów: Dynamo Kijów - Gent 3:0 (w dwumeczu 5:1) Ferencvaros - Molde 0:0 (3:3) Omonia Nikozja - Olympiakos 0:0 (0:2)

90'

Koniec meczu! Dynamo Kijów wygrywa 3:0 i wchodzi do Ligi Mistrzów!

75'

Piłka w siatce Dynamo, ale Marciniak odgwizduje spalonego. I słusznie.

70'

W pozostałych spotkaniach nadal nie padły bramki. Takie wyniki premiują Ferencvaros i Olympiakos.

64'

Kolejna okazja Gentu. Bushchan świetnie broni strzał Dorscha.

56'

Świetna okazja Dynama, jednak De Pena trafia z najbliższej odległości prosto w Roefa.

52'

Gent jeszcze próbuje, ale Dorsch uderzył prosto w Bushchana.

49'

Tym razem Rodrigues pewnie uderzył z 11. metra w środek bramki. Roef nie wyczuł intencji strzelca i był bez szans.

49'

3:0 DLA DYNAMA!

49'

Fortuna fauluje rywala w polu karnym i zostaje ukarany żółtą kartką.

49'

JUŻ PO RAZ TRZECI MARCINIAK DYKTUJE RZUT KARNY DLA DYNAMA!

46'

Wracamy do gry!

45'  + 2'

Koniec pierwszej połowy! Dynamo prowadzi do przerwy 2:0 z Gent. W pozostałych spotkaniach nie padła ani jedna bramka.

45'

Bardzo dobra okazja Niangbo, ale kapitalnie broni Bushchan.

42'

Kolejna żółta kartka. Tym razem ukarany został Plastun.

38'

NIE MA RZUTU KARNEGO! VAR przeanalizował całą sytuację i uznał, że Supriaga był na spalonym!

38'

VAR analizuje jeszcze całą sytaucję. Jeśli utrzyma decyzję z boiska, Dynamo dostanie drugi rzut karny w ciągu zaledwie trzech minut.

37'

Ngadeu-Ngadjui fauluje rywala w narożniku pola karnego i Szymon Marciniak nie miał wyjścia - musiał wskazać na 11. metr.

37'

KOLEJNY RZUT KARNY DLA DYNAMA!

35'

De Pena pewnie wykorzystał jedenastkę, choć Roef wyczuł kierunek, w który uderzył Urugwajczyk.

35'

I JEST 2:0 DLA DYNAMA!

34'

RZUT KARNY DLA DYNAMA! Plastun zagrał piłkę ręką we własnym polu karnym.

28'

Dynamo wyszło z kontrą, ale Montes fauluje rywala w dogodnej sytuacji. Szymon Marciniak ukarał go za to żółtą kartką.

25'

Sporo walki w środku pola, ale żadna z drużyn nie stworzyła groźnej sytuacji pod bramką rywala.

21'

Gent zmarnował doskonałą okazję do wyrównania! Depoitre dostał kapitalne podanie, jednak uderzył prosto w Bushchana.

19'

Pierwsza dobra okazja Gentu. Rzut wolny, dośrodkowanie w pole karne, piłka wybita przez obrońców spadła na nogi Plastuna. Ukrainiec uderzył jednak prosto w ręce Bushchana.

16'

To mogło być już 2:0! Shaparenko oddał strzał sprzed pola karnego, ale piłka uderzyła jedynie w słupek bramki Roefa.

14'

Shaparenko oddał strzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany.

13'

W pozostałych spotkaniach na razie bezbramkowe remisy.

9'

Kapitalna akcja Dynama, Supriaga zagrał do Bujalskiego, który strzałem piętką pokonał bramkarza Gentu.

9'

I JEST PIERWSZA BRAMKA! DYNAMO NA PROWADZENIU!

6'

Dynamo kontroluje sytuację na boisku, utrzymując się przy piłce.

4'

De Pena oddał silny strzał z rzutu wolnego, ale ponad bramką Roefa.

3'

Dynamo od początku atakuje, chcąc możliwie jak najszybciej wyjść na prowadzenie.

1'

Gramy!

18:40

Na boisku zobaczymy dziś jednego Polaka. W wyjściowym składzie Dynama Kijów znalazł się Tomasz Kędziora.

18:37

Wszystkie spotkania rozpoczną się o 21:00.

18:34

We wtorkowych meczach zagrają ze sobą: Dynamo Kijów - Gent (pierwszy mecz 2:1) Ferencvaros - Molde (3:3) Omonia Nikozja - Olympiakos (0:2)

18:32

Dobry wieczór! Zapraszamy na multirelację z rewanżowych spotkań IV rundy eliminacji Ligi Mistrzów.