28' Jakub Arak
35'

35' Igor Sapała
46'
46' Filip Piszczek za Sergiu Hanca
46'
46' Filip Piszczek
68'
68' Florian Loshaj za Thiago
78'
78' Rivaldinho za Milan Dimun
78'
78' Marcos Alvarez za Damir Sadiković
79'
79' Marcos Alvarez
84'
84' Filip Piszczek
85'
85' Florian Loshaj
87'
87' Matej Rodin
51'

51' Fran Tudor
64'

64' Vladislavs Gutkovskis za Jakub Arak
64'

64' Ivi Lopez za Mateusz Wdowiak
75'

75' Daniel Szelągowski za Ben Lederman
75'

75' Marko Poletanović za Ivi Lopez
86'

86' Andrzej Niewulis
89'

89' Vladislavs Gutkovskis

Relacja z meczu Cracovia - Raków Częstochowa

90  + 5'

KONIEC MECZU! RAKÓW CZĘSTOCHOWA WYGRYWA 2:1 Z CRACOVIĄ I PO RAZ DRUGI W HISTORII AWANSUJE DO FINAŁU PUCHARU POLSKI!

90  + 3'

Słupek po strzale Lopeza! Mogło być 3:1 dla Rakowa!

90  + 1'

Pięć minut doliczone do drugiej połowy.

90

Świetne dogranie Kuna, a Gutkovskisowi wystarczyło tylko dostawić nogę. Raków znowu na prowadzeniu, 2:1!

89

Goooooooooooooooooooooooooooooool! Raków! Gutkovskis!

87

Alvarez z rzutu wolnego dośrodkował na głowę Rodina, który pokonał Holca. 1:1!

87

Goooooooooooooooooooooooooooool! Cracovia! Rodin!

86

Żółta kartka dla Niewulisa za faul na Alvarezie.

84

Czerwona kartka dla Piszczka za faul na Arseniciu!

83

Zakotłowało się między ławkami rezerwowych obu drużyn po tym, jak Piszczek za linią boczną faulował Arsenicia.

79

Żółta kartka dla Alvareza za faul na Szelągowskim.

78

Probierz też reaguje zmianami: schodzą Sadiković i Dimun, wchodzą Alvarez i Rivaldinho.

75

Kolejne zmiany w Rakowie: schodzą Cebula i Lederman, wchodzą Szelągowski i Poletanović.

72

Dobre podanie Tudora, ale Gutkovskis traci piłkę.

69

Rzut wolny dla Cracovii, ale daleko od bramki, tuż przy linii bocznej. Po faulu Niewulisa na van Amersfoorcie.

67

Zmiana w Cracovii: Loshaj za Thiago.

64

Zmiany w Rakowie: schodzą Wdowiak i Arak, wchodzą Lopez i Gutkovskis.

61

Cracovia częściej przy piłce, ale na razie wiele z tego nie wynika. Raków nadal prowadzi 1:0 i choć głęboko, to jednak broni się umiejętnie.

57

Wdowiak z dystansu. Po raz kolejny niecelnie.

54

Słabe dośrodkowanie Rapy. Piłka zatrzymuje się na pierwszym piłkarzu Rakowa.

51

A jednak nie zagrał. Sędzia Raczkowski uznał, że nie ma rzutu karnego.

50

Piłkarze Rakowa domagają się rzutu karnego, ale sędzia Raczkowski pokazuje na razie na rzut rożny. Piszemy na razie, bo mam VAR, który sprawdza, czy Dimun zagrał piłkę ręką, a chyba zagrał.

47

I Piszczek od razu po wejściu zostaje upominany - żółta kartka.

46

Zaczynamy drugą połowę. Od zmiany w Cracovii: Piszczek za Hankę.

45  + 1'

PRZERWA. A do przerwy Raków prowadzi 1:0 z Cracovią po golu Jakuba Araka.

45

Minuta doliczona do pierwszej połowy.

45

Żółta kartka dla Hanki za faul na Tudorze.

43

Strzał Wdowiaka - w trybuny.

42

Kompletnie nieudane dośrodkowanie Lusiusza. Od bramki grę wznowi Holec.

38

Wdowiak do Araka, ale ten szybko traci piłkę. Rozgrywa ją Cracovia.

36

I kolejna żółta kartka. Tym razem dla Rodina za faul na Araku.

34

Żółta kartka dla Sapały za faul na Thiago.

31

Dośrodkowanie van Amerfoorta. Nie kończy się ono jednak strzałem, a wybiciem piłki z własnego pola karnego przez Piątkowskiego.

28

Dośrodkowanie Piątkowskiego z prawej strony na głowę Araka, który efektownym szczupakiem pokonuje Niemczyckiego. Cracovia - Raków 0:1.

27

Gooooooooooooooooooooooooooooooooooool! Raków! Arak!

26

I znowu faul. Znowu Cracovii - Hanca najpierw stracił piłkę, a po chwili, kiedy próbował ją odzyskać, faulował w polu karnym Rakowa Piątkowskiego.

23

Kolejny rzut wolny dla Rakowa. Tym razem faulowany Niewulis, a faulował van Amersfoort.

21

20 minut za nami. Nie jest to na razie mecz, który dobrze się ogląda. Sędzia co chwilę przerywa grę i odgwizduje przewinienia, zwłaszcza agresywnie nastawionych piłkarzy Cracovii.

18

Van Amersfoort zagrywa piłkę ręką w polu karnym Rakowa - gra przerwana.

17

Rzut wolny dla Cracovii po faulu na Thiago. A faulował Wdowiak.

14

Przerwa w grze: na boisku leży Tudor po starciu z Rochą.

12

Rzut wolny dla Rakowa po kolejnym faulu na Piątkowskim.

11

Rzut rożny bez historii - Cracovia znowu przy piłce.

10

I w końcu Raków pod polem karnym Cracovii - goście mają rzut rożny.

8

Thiago sprzed pola karnego. Mocny strzał, ale też wyraźnie niecelny - wysoko nad poprzeczką.

6

I znowu Rocha. Tym razem składał się do strzału przewrotką. Problem w tym, że piłka do niego nie dotarła.

5

Rocha próbował przedrzeć się lewą stroną. Z akcentem na próbował, bo choć się przedarł, to przy okazji faulował Piątkowskiego - rzut wolny dla Rakowa.

3

Niewulis udanie w polu karnym powstrzymał van Amersfoorta.

1

Zaczynamy!

16:28
16:27
16:15

Michał Probierz walczy o posadę. Zresztą o posadę, z której jeszcze pod koniec stycznia sam chciał zrezygnować. Teraz nie będzie musiał, bo według naszych informacji, jeśli odpadnie w półfinale Pucharu Polski, właściciel klubu Janusz Filipiak sam podziękuje mu za dalszą współpracę. Początek meczu 1/2 Pucharu Polski Cracovia - Raków o 17.30. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo.