Raków Częstochowa
21'
21' Filip Piszczek
36'
36' Pelle van Amersfoort
46'
46' Marcos Alvarez za Thiago
59'
59' Florian Loshaj
63'
63' Tomas Vestenicky za Milan Dimun
66'
66' Sergiu Hanca
74'
74' Rivaldinho za Filip Piszczek
90'
90' Ivan Fiolic
11'

11' Tomas Petrasek
15'

15' David Tijanic
57'

57' Patryk Kun
59'

59' Ivi Lopez za Marcin Cebula
80'

80' Piotr Malinowski za David Tijanic
80'

80' Sebastian Musiolik za Vladislavs Gutkovskis
90'

90' Giannis Papanikolaou za Petr Schwarz
90'

90' Andrzej Niewulis za Patryk Kun

Relacja z meczu Cracovia - Raków Częstochowa

90'  + 8'

KONIEC MECZU. Dodajmy, że bardzo ciekawego meczu, i to do ostatnich sekund, kiedy gospodarze zdobyli wyrównującą bramkę. Cracovia - Raków 2:2. Dziękujemy, że byliście z nami. Dobrej soboty!

90'  + 7'

Bramka zaliczona! Fiolić pokonał Szumskiego - 2:2!

90'  + 6'

Goooooooooo.... Fiolić! A nie, jednak chyba nie - chorągiewka w górze, spalony? Poczekajmy, mamy VAR!

90'  + 4'

I jeszcze jedna: Papanikolaou za Schwarza.

90'  + 4'

Jeszcze zmiana w Rakowie: Niewulis za Kuna.

90'  + 3'

Vestenicky przyblokowany na skrzydle, rzut rożny dla Cracovii.

90'

Pięć minut doliczone do drugiej połowy.

89'

Przerwa w grze - na murawie leży Piątkowski.

87'

Loshaj z dystansu - jeszcze raz. Tym razem celnie, ale broni Szumski.

85'

Loshaj z rzutu wolnego - bezpośrednio, ale też wysoko nad bramką. Nadal 2:1 dla Rakowa.

82'

Przerwa w grze - na boisku leży Schwarz.

80'

Podwójna zmiana w Rakowie: Musialik i Malinowski za Gutkovskisa i Tijanicia.

79'

Poprzeczka! Raków ma szczęście, a strzelał Alvarez.

78'

Vestenicky raz w pole karne - wybija Piątkowski. Vestenicky drugi raz w pole karne - wybija Petrasek i rzut rożny dla Cracovii.

75'

Zmiana w Cracovii: schodzi Piszczek, wchodzi Rivaldinho.

72'

Rzut wolny dla Rakowa. Faulowany Tjanić, a faulował Loshaj.

68'

Tudor sprzed pola karnego - wysoko, nad bramką

67'

Hanca - żółta kartka, zupełnie bezsensowna, bo za odkopnięcie piłki po gwizdku.

64'

Vestenicky już z pierwszym strzałem - zablokowanym.

63'

Zmiana w Cracovii: Vestenicky za Dimuna.

61'

Hanca dobrze blokuje strzał Tjanicia - rzut rożny dla Rakowa.

60'

Zmiana w Rakowie: Lopez za Cebulę.

59'

Zaostrzyła nam się gra - Loshaj, żółta kartka za brzydki faul od tyłu w nogi Schwarza.

57'

Żółta kartka, a nawet dwie - najpierw dla Kuna za faul na Rapie, a potem dla Probierza - za protesty.

56'

Teraz Gutkovskis wpada w pole karne, ale dobrze z bramki wybiega Niemczycki, który łapie piłkę.

54'

Van Amersfoort wpada w pole karne, ale jego strzał zostaje przyblokowany przez Wilusza.

51'

Sapała z dystansu. Mocno, ale też wysoko, bardzo wysoko nad bramką.

47'

Filioć za mocno w kierunku Piszczka. Od bramki Szumski.

46'

Zaczynamy drugą połowę. W Cracovii jedna zmiana: Alvarez za Thiago.

13:52
45'  + 1'

PRZERWA. Fantastyczny mecz w Krakowie, trzy bramki, dużo akcji z obu stron. Już nie możemy się doczekać drugiej połowy.

45'

Minuta doliczona do pierwszej połowy.

44'

Szumski! Kolejna fantastyczna interwencja! I kolejny obroniony strzał Fiolicia. Nadal 2:1 dla Rakowa.

41'

Gutkovskis się przewraca, rozkłada ręce, krzyczy, ale sędzia gry nie przerywa - nie dopatrzył się faulu Rodina.

40'

Spokojniejszy fragment meczu - piłka krąży głównie w środku boiska.

37'

Van Amersfoort - żółta kartka, za faul na Schwarzu.

34'

Tjanić do Cebuli, ale piłkę łapie Niemczycki.

31'

Rzut wolny dla Rakowa w środkowej strefie boiska.

29'

Piątkowski z rzut wolnego - celnie, ale w środek, broni Niemczycki.

27'
25'

Szumski! Fantastyczna interwencja! Obronił strzał Fiolicia. Mogło być 2:2.

24'

Uderzenie Thiago sprzed pola karnego, ale piłkę pewnie złapał Szumski.

22'

Co za mecz! Cracovia łapie kontakt. Hanca dośrodkował z rzutu rożnego na głowę Piszczka, który pokonał Szumskiego. Cracovia - Raków 1:2.

21'

Goooooooooooooooooooool! Cracovia! Piszczek!

18'
16'

Co za bramka! Tjanić przyjął piłkę za polem karny, zrobił kilka kroków i przymierzył w samo okienko. Cracovia - Raków 0:2.

15'

Gooooooooooooooooooooooool! Raków! Tijanić!

13'

Schwarz dośrodkowuje. Za mocno. Od bramki wznowi Niemczycki.

12'

Dośrodkowanie Tijanicia w pole karne, gdzie od początku meczu kręcił się Petrasek (w rzeczywistości środkowy obrońca), który głową - a jakże! - pokonuje Niemczyckiego. Cracovia - Raków 0:1.

11'

Goooooooooooooooooool! Raków! Petrasek!

9'

Rzut wolny dla Cracovia. Faulowany Piszczek, a faulował Tudor.

7'

Piątkowski decyduje się na strzał z rzutu wolnego - piłka przelatuje nad poprzeczką.

6'

A tym razem rzut wolny jest. Dla Rakowa, za faul na Petrasku, przed polem karnym Cracovii. Okazja do strzału.

5'

Piłkarze Cracovii domagają się odgwizdania faulu na Piszczku, ale sędzia Lasyk jest innego zdania - gramy dalej.

3'

Na razie piłka więcej fruwa w powietrzu, niż jest na murawie.

1'

Zaczynamy. Od środka Raków!

12:52
12:51
12:46

Z jednej strony Cracovia, która wygrała tylko jedno spotkanie, a potem trzy zremisowała. Z drugiej Raków, który przegrał na początku, ale potem miał serię trzech zwycięstw z rzędu. Czas na pierwszy sobotni mecz ekstraklasy. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji. Początek spotkania Cracovia - Raków już o 15.