• Jarosław Niezgoda (33') , Walerian Gwilia (47')
Cracovia
Legia Warszawa
31'
31' David Jablonsky za Niko Datkovic
32'
32' David Jablonsky
46'
46' Sylwester Lusiusz za Michal Rakoczy
66'
66' Mateusz Wdowiak
71'
71' Filip Piszczek za Milan Dimun
25'

25' Domagoj Antolić za Cafu
33'

33' Jarosław Niezgoda
47'

47' Walerian Gwilia
71'

71' Jose Kante za Jarosław Niezgoda
79'

79' Igor Lewczuk za Luquinhas

Relacja z meczu Cracovia - Legia Warszawa

90'  + 4'

Koniec meczu. Legia pokonała Cracovię 2:1.

90'

Cztery minuty doliczone.

86'

Bolesne zderzenie Dytiatiewa z Wieteską.

83'

Siedem minut do końca meczu.

79'

Lewczuk w miejsce Luquinhasa.

75'

Strzela Wdowiak, broni Majecki. Jest walka!

71'

I Piszczek w miejsce Dimuna.

71'

Jose Kante w miejsce Niezgody.

67'

Świetna akcja Cracovii! Dwa podania na jeden kontakt, Wdowiak sam na sam z Majeckim i będą tu jeszcze emocje!

66'

MATEUSZ WDOWIAK! 1:2!

64'
60'

Cracovia kompletnie rozbita drugą bramką dla Legii. Zespół Probierza nie może podjąć walki z wicemistrzami Polski.

53'
48'

Rapa fatalnie wyprowadził piłkę, strzelając wprost w Luquinhasa. Gwilia wychodzi sam na sam i Legia prowadzi już 2:0!

47'

Walerian Gwilia! 2:0 dla Legii!

46'

Sylwester Lusiusz w miejsce Rakoczego.

46'

Początek drugiej połowy.

45'  + 6'

Koniec pierwszej połowy. Legia prowadzi 1:0 po golu Niezgody z rzutu karnego.

45'  + 5'

Dytiatiew minimalnie obok bramki Legii!

45'  + 4'

Wreszcie jakaś ładna akcja Cracovii. Strzał Rapy jednak w ostatniej chwili zablokowany przez Jędrzejczyka.

45'  + 1'

Sześć minut doliczonych do pierwszej połowy.

43'
36'
33'

NIEZGODA! PEWNY STRZAŁ I LEGIA PROWADZI W KRAKOWIE!

32'

Kartka dla Jablonsky'ego za faul na Niezgodzie. Napastnik Legii dopadał do piłki po odbitym przez bramkarza strzale Antolicia. Niezgoda do piłki jednak nie doszedł, bo został sfaulowany przez Czecha.

32'

Rzut karny dla Legii!

25'

I jest zmiana. Cafu zszedł z boiska, w jego miejsce Domagoj Antolić.

23'

Kontuzja Cafu. Uraz mięśniowy legionisty, potrzebna będzie zmiana.

20'
15'

Dużo, bardzo dużo kopaniny z obu stron. Żadnych okazji bramkowych. Straszna nuda w polskim "hicie"...

10'

Trzeba przyznać, że pierwsze minuty nie wbijają nas w fotel. Nudy i wzajemne badanie w Krakowie.

5'

Dużo walki w środku pola. Na razie bez okazji z obu stron.

1'

Początek meczu.

15:23

Przed tym meczem Cracovia jest 4. z 16 punktami na koncie. Jeśli zespół Probierza wygra, to awansuje na 1. miejsce. Legia jest zaś 6. z 14 punktami i może awansować na podium. Jeśli oczywiście wygra.

15:22

Skład Legii: Majecki - Vesović, Wieteska, Jędrzejczyk, Karbownik - Martins, Cafu - Nagy, Gwilia, Luquinhas - Niezgoda

15:21

Skład Cracovii: Pesković - Rapa, Dytiatjew, Datković, Siplak - Gol - Dimun, Wdowiak, Rakoczy, Hanca - Lopes

15:20

Zespół Michała Probierza jest po trzech zwycięstwach z rzędu. Legioniści będą szukali przełamania po remisie w Białymstoku i porażce z Wisłą Płock w środę.