12' Karim Benzema
36'

36' Vinicius Junior
49'
49' Gabriel Fernandez
74'
74' David Costas
75'
75' Pione Sisto za Stanislav Lobotka
83'
83' Pape Cheikh za Fran Beltran
86'
86' Pape Cheikh
88'
88' Iker Losada za Gabriel Fernandez
90'
90' Iker Losada
56'

56' Luka Modric
61'

61' Toni Kroos
64'

64' Alvaro Odriozola
69'

69' Lucas Vazquez za Vinicius Junior
75'

75' Isco za Gareth Bale
80'

80' Lucas Vazquez
81'

81' Luka Jovic za Karim Benzema

Relacja z meczu Celta Vigo - Real Madryt

90  + 2'

Koniec meczu!

89

Ależ wejście smoka! Losada strzela gola! Ramos zachował się zbyt biernie w tej sytuacji

89

Schodzi Gabriel Fernandez, wchodzi Iker Losada.

87

Isco strzela w mur! Ale zdołał dobić, tyle tylko, że Blanco jedną ręką wybija piłkę

80

GOOOOOOOOOOOOL! Cudowna asysta Benzemy! Francuz ruletą minął rywala, a potem wystawił piłkę Vazquezowi, który mierzonym strzałem pokonał bramkarza!

64

Vinicius kompletnie osamotniony w ataku. A szkoda, bo zapowiadało się na groźną akcję

60

Kroos! Co za strzał! Piękna bramka Niemca!

58

Ależ nam się meczycho zrobiło!

56

Ależ kapitalna interwencja bramkarza Realu!

54

Arbiter przeanalizował jeszcze raz tę sytuację i pokazał czerwoną kartkę Modriciowi!

54

Denis Suarez znowu faulowany. Aspas podbiega do sędziego i pokazuje, że już czwarty raz został sfaulowany. Tym razem przez Modricia

16:51

Real prowadzi, ale Celta nie wygląda na przestraszoną drużynę. W drugiej połowie może się jeszcze wiele zdarzyć!

45  + 2'

Koniec pierwszej połowy

45

A jednak nie! Nie ma gola! Jeden z piłkarzy Celty był na minimalnym spalonym

44

Fatalny błąd Odriozoli! Mendez wykorzystał sytuację i mamy remis!

42

Bale mało dziś biega, ale jak już biega, to sprintem. Niesamowita szybkość Walijczyka. Właśnie minął rywala i oddał groźny strzał, aczkolwiek niecelny

32

Piękny strzał Modricia! I świetna interwencja bramkarza. Będzie rzut rożny dla Realu

28

Aspas! Jak on tego nie trafił! Hiszpan powinien wyrównać, ale nie trafił w piłkę, choć do bramki miał trzy-cztery metry

28

Fenomenalny sprint Bale`a! Był za plecami rywala, ale wygrał wyścig o piłkę. I to wygrał go o kilka metrów. Całkiem nieźle, jak na kogoś, kto nie przepracował całego okresu przygotowawczego

25

Denis Suarez niecelnym podaniem zepsuł ładną akcję gospodarzy

22

Celta wciąż napiera. Gabriel Fernandez znalazł się w dogodnej sytuacji, ale powtórki wyraźnie pokazują, że był na spalonym. Courtuis rozpocznie grę od bramki

19

Fantastyczna ruleta Beltrana. Pomocnik Celty jednym zagraniem zmylił dwóch piłkarzy Realu

16

Niedokładna wrzutka Bale`a

14

Benzema szarżował na lewym skrzydle, ale Fran Beltran.odebrał mu piłkę

12

Benzema! GOOOOOOOOOL! Real obejmuje prowadzenie! Bale zagrał wzdłuż pola karnego, a Francuz z bliskiej odległości pokonuje bramkarza

10

Celta stara się grać wysokim pressingiem. Zobaczymy, ile czasu będzie starczyło im sił na taki ofensywny styl

3

Lobotka zagrał świetną prostopadłą piłkę. Sędzia jednak przerywa akcję. Powód? Faul Sergio Ramosa

1

GRAMY!

15:58

O 17:00 pierwszy gwizdek sędziego

15:56
15:56

Poprzednie starcie obu drużyn miało miejsce 16 marca w Madrycie. Gospodarze triumfowali wtedy 2:0, a na listę strzelców wpisali się: Isco i Gareth Bale. Czy Bale znów dziś będzie gwiazdą?

15:56

Poza wspominanym Hazardem, w letnim oknie transferowym kadrę "Los Blancos" wzmocnili jeszcze: Luka Jović (przeszedł na Santiago Bernabeu z Eintrachtu Frankfurt za 60 mln euro), Eder Militao (FC Porto, 50 mln euro), Ferland Mendy (Olympique Lyon, 48 mln euro) i Rodrygo (Santos FC, 45 mln euro). Z kolei Celta pozyskała w ostatnich tygodniach: Denisa Suareza (FC Barcelona, 12,9 mln euro), Joseph Aidoo (KRC Genk, 8 mln euro), Pape Cheikh (OL, wypożyczenie), Santi Mina (Valencia CF, bez odstępnego), Jorge Saenz (Valencia CF, wypożyczenie).

15:55

W sobotę do gry wejdzie drugi z hiszpańskich gigantów - Real Madryt. Klub ze stolicy chce jak najszybciej zapomnieć o poprzednim sezonie i wpadkach, jakie przytrafiały się mu się zarówno na krajowym podwórku, jak i w europejskich pucharach. Ostatecznie klub ze stolicy uplasował się w maju na 3. miejscu w tabeli, za Barceloną i Atletico. Rywalem zespołu Zinedine'a Zidane'a będzie dziś Celta Vigo, która przed kilkoma miesiącami otarła się o spadek do Segunda Division (17. pozycja w rozgrywkach 18/19). W spotkaniu z "Celestes" na pewno nie wystąpi Eden Hazard. Belg, którego sprowadzono z Chelsea za 100 milionów euro, podczas jednego z treningów nabawił się kontuzji uda.

15:55

W piątek, w spotkaniu inaugurujący nowy sezon La Liga, FC Barcelona przegrała z Athletikiem Bilbao 0:1. Dziś do ligowej rywalizacji przystąpi drugi kandydat do tytułu mistrzowskiego - Real Madryt, który zmierzy się na wyjeździe z Celtą Vigo.