• Kamil Glik (45') , Kamil Grosicki (67')
Bośnia i Hercegowina
Polska
24'
24' Haris Hajradinović
46'
46' Edin Visća za Amer Gojak
60'
60' Edin Dzeko za Muhamed Besić
82'
82' Deni Milosević za Eldar Civic
87'
87' Amir Hadziahmetović
23'

23' Jan Bednarek
45'

45' Kamil Glik
67'

67' Kamil Grosicki
68'

68' Mateusz Klich za Grzegorz Krychowiak
80'

80' Sebastian Szymański za Kamil Grosicki
82'

82' Arkadiusz Milik
85'

85' Karol Linetty za Piotr Zieliński

Relacja z meczu Bośnia i Hercegowina - Polska

90'  + 3'

Wymęczyliśmy zwycięstwo w Zenicy. Pokonaliśmy Bośnię i Hercegowinę 2:1.

90'  + 3'

KONIEC MECZU!

90'  + 3'

Niecelny strzał Milika z rzutu wolnego.

90'

Trzy minuty doliczone.

85'

Linetty w miejsce Zielińskiego.

82'

Kartka dla Milika.

80'

Szymański w miejsce Grosickiego.

77'

Fabiański broni strzał Dżeko.

72'

Mamy mnóstwo szczęścia! Znakomita akcja Bośniaków, z prawej strony zagrał Visca, a Koljić w doskonałej sytuacji uderzył nad bramką.

70'
68'

Mateusz Klich w miejsce Grzegorza Krychowiaka.

68'

Znakomite dośrodkowanie Macieja Rybusa z lewej strony i Kamil Grosicki strzałem głową pokonuje Begovicia. Prowadzimy!

67'

KAMIL GROSICKI! PROWADZIMY 2:1!

63'
60'

Dzeko w miejsce Besicia. Bośniacy zagrają na dwóch napastników.

60'

Niecelne uderzenie Krychowiaka z dystansu.

59'

Doskonałe dośrodkowanie z lewej strony w nasze pole karne, ale na nasze szczęście piłki nie sięgnęli ani Koljić, ani Visca. Było groźnie.

57'

Niecelny strzał z dystansu Grosickiego.

56'

Doskonałe podanie Góralskiego na prawą stronę do Jóźwiaka. Zawodnik Lecha płasko w pole karne, ale Grosickiego uprzedził Begović.

52'

Długie zagranie za plecy Rybusa do Viscy. Bośniak doszedł do piłki, ale nie dośrodkował dobrze i piłka w rękach Fabiańskiego.

50'

Niezły przerzut Krychowiaka do Zielińskiego, jednak pomocnik Napoli faulował przy próbie przyjęcia piłki.

48'

Rzut wolny dla Polski. Dośrodkowanie Grosickiego pewnie wyłapał Begović.

46'

Początek drugiej połowy.

46'

Visca w miejsce Gojaka, czyli jedna zmiana w reprezentacji Bośni i Hercegowiny.

45'  + 1'

Przerwa. Remisujemy w Zenicy z Bośniakami 1:1. Początek w naszym wykonaniu był beznadziejny, ale ostatnie minuty pierwszej połowy dają nadzieję na lepsze wrażenia i wynik po przerwie. Zapracowaliśmy na wyrównanie.

45'

Dośrodkowanie Kamila Grosickiego z rzutu rożnego i Kamil Glik świetnym strzałem głową doprowadza do wyrównania! Udało się podkreślić dobrą grę w ostatnich kilku minutach. Można? Można.

45'

GOL DLA POLSKI!

44'

Wreszcie mocniej przycisnęliśmy. Strzał Milika zablokowany, piłka minimalnie minęła bramkę Begovicia.

43'

Kolejne podanie do Jóźwiaka i rajd lewą stroną. Dośrodkowanie, które Ermin Bicakcić o mało nie zamienił na gola samobójczego.

41'

Ładna akcja Polaków. Dośrodkowanie Jóźwiaka, w polu karnym znalazł się Grosicki, jednak jego uderzenie głową było za słabe i pewnie interweniował Begović.

37'

Długie podanie w stronę Hodzicia, na szczęście ciut za mocne i Fabiański zdążył uprzedzić rywala.

36'

Dobre dośrodkowanie Grosickiego, Glik uderzył głową obok bramki.

35'

Indywidualna akcja Grosickiego, w ostatniej chwili jego podanie do Milika przeciął bośniacki stoper.

33'

Przesunęliśmy się pod bramkę Bośniaków. Zawsze coś. Szkoda, że bez efektów w postaci strzału.

30'

Pół godziny za nami. Wciąż męczy nas piłka. Nie umiemy rozegrać akcji przeciwko rezerwowej kadrze Bośni i Hercegowiny.

26'

Akcja Polaków, próba prostopadłego podania do Rybusa, który był jednak na spalonym.

25'

Rzut karny bardzo wątpliwy, ale fakty są takie, że przegrywamy 0:1, grając naprawdę słabo.

24'

Haris Hajradinović trafia! Przegrywamy 0:1...

22'

RZUT KARNY DLA BOŚNIAKÓW. BEDNAREK FAULOWAŁ KOLJICIA.

21'

Słabiutki, niecelny strzał Jóźwiaka.

19'

Źle wyglądający upadek w polu karnym rywali zanotował Zieliński. Nasz zawodnik poślizgnął się, ale na szczęście wydaje się, że wszystko będzie w porządku.

16'

Chaos w naszym polu karnym. Hodzić szukał możliwości oddania strzału, piłkę wybił Rybus.

14'

Zieliński z rzutu wolnego... Niecelnie. Strata. Kolejna.

12'

Pierwszy dobry wypad reprezentacji Polski zakończony beznadziejnym dośrodkowaniem Rybusa. Ale szukajmy pozytywów. Akcja Polaków na plus.

11'

Fajerwerków na razie można szukać tylko poza stadionem ;)

10'

10 minut za nami. Na razie, tak samo jak w Holandii, mamy problemy z wymienieniem kilku podań. Na razie nie wygląda to dobrze.

6'

Próba prostopadłego zagrania między naszych stoperów, ale wybiegający na pozycję Koljić był na spalonym.

4'

Po kolejnym dośrodkowaniu bez zagrożenia w naszym polu karnym.

3'

Bośniacy dośrodkowali w nasze pola karne z rzutu wolnego, piłkę nieporadnie, na rzut rożny wybił Góralski.

1'

Długie podanie w stronę Kamila Jóźwiaka, jednak za mocne i piłka w rękach Begovicia.

1'

Gramy!

18:40

Czas na hymny obu państw.

18:17

- Chcemy zagrać wyżej, zaatakować i stwarzać sytuacje - powiedział przed meczem Jerzy Brzęczek w rozmowie z TVP.

18:16

Jerzy Brzęczek przyznał, że rozmawiał z trenerem Herthy Berlin, jednak Krzysztof Piątek wciąż jest z naszą reprezentacją i przeciwko Bośniakom może wejść z ławki rezerwowych.

18:15

Składy. W naszej reprezentacji pięć zmian, jeszcze więcej roszad u naszych rywali. Ich największe gwiazdy na ławce rezerwowych.

18:14

Dobry wieczór, państwu! Zapraszamy na relację na żywo z meczu drugiej kolejki Ligi Narodów, w którym Polacy zagrają na wyjeździe z Bośnią i Hercegowiną. Początek spotkania o godz. 20:45.