55' Lars Stindl
58'
58' Marcus Thuram
71'
71' Patrick Herrmann za Marcus Thuram
79'
79' Ramy Bensebaini
79'
79' Breel Embolo za Alassane Plea
79'
79' Hannes Wolf za Lars Stindl
85'
85' Florian Neuhaus
70'

70' Eden Hazard za Vinicius Junior
71'

71' Luka Modric za Toni Kroos
84'

84' Rodrygo za Marco Asensio
87'

87' Karim Benzema
89'

89' Casemiro
90'

90' Casemiro

Relacja z meczu Borussia M'gladbach - Real Madryt

90'  + 4'

Koniec meczu! Real uratował punkt w starciu z Borussią Moenchengladbach, doprowadzając do remisu w samej końcówce (2:2). Poniżej wyniki pozostałych równolegle rozgrywanych meczów: Atalanta - Ajax Amsterdam 2:2 Atletico Madryt - Salzburg 3:2 FC Porto - Olympiakos 2:0 Liverpool - FC Midtjylland 2:0 Olympique Marsylia - Manchester City 0:3

90'  + 3'

Ta akcja jest niemal kalką poprzedniej bramkowej Realu. Dogranie na dalszy słupek, tam zgranie przed bramkę (tym razem w wykonaniu Ramosa) i strzał Casemiro.

90'  + 3'

GOOOOOOOOL! Real doprowadza do remisu w 93. minucie!

90'

Cztery minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

89'

Atletico Madryt - Salzburg 3:2 Zamieszanie przed bramką, piłka trafia do Joao Felixa, który mocnym strzałem przy słupku strzela gola na wagę (być może) trzech punktów.

88'

Valverde dośrodkował miękko na dalszy słupek. Casemiro z trudem sięgnął tej piłki i zgrał ją przed bramkę, gdzie przewrotką popisał się Benzema.

87'

GOOOOL! Bramka kontaktowa Realu!

86'

Bez wiary gra Real Madryt. Wolno, przewidywalnie.

84'

FC Porto - Olympiakos 2:0 Sergio Oliveira na 2:0 i chyba jest po meczu.

81'

Olympique Marsylia - Manchester City 0:3 Szybki atak City zakończony golem Sterlinga. Na kolanach Marsylia.

78'

Podwójna zmiana w Borussii: Ebolo i Wolf na boisku, opuścili je za to Plea i Stindl.

76'

Olympique Marsylia - Manchester City 0:2 Gundogan na 2:0. Pełna kontrola Manchesteru.

73'

Sprytne podanie między nogami rywala od Benzemy do Hazarda. Belg z bliska strzela w boczną siatkę. Świetna okazja zmarnowana przez madrytczyków.

71'

Zmiana też w Borussii: Thuram za Herrmanna.

70'

Podwójna zmiana w Realu: Hazard za Viniciusa i Modrić za Kroosa.

67'

Rozpaczliwie uderzenie z dystansu Asensio, które bez problemów broni Sommer. Źle to wygląda dla Królewskich.

65'

Atalanta - Ajax Amsterdam 2:2 Błyskawiczna kontra Atalanty! Pasalić wypatrzył wychodzącego na wolną pozycję Zapatę, a Kolumbijczyk wziął już potem sprawy w swoje ręce. Sytuacja sam na sam, potężne uderzenie i mamy remis.

63'

Liverpool - FC Midtjylland 1:0 Długo męczył się Liverpool, ale w końcu udało się trafić do siatki. Koronkowa akcja zakończona strzałem z najbliższej odległości Diogo Joty.

61'

Plea i mogło być 3:0 dla Borussii! Ratuje Real kapitalną obroną Courtois.

59'

Thuram, dwa strzały w dzisiejszym meczu, dwa gole! Z najbliższej odległości dobił strzał jednego z kolegów. Początkowo wydawało się, że napastnik Borussii był na spalonym, ale okazało się, że linię złamał Mendy, więc bramka jak najbardziej zdobyta prawidłowo. Dramat Realu Madryt! 0 punktów po dwóch meczach i w perspektywie starcie z Interem w kolejnym meczu, to scenariusz bardzo prawdopodobny.

58'

GOOOOOOL! 2:0 dla Borussii!

56'

Atalanta - Ajax Amsterdam 1:2 Włosi wracają do gry. Zapata strzela swojego drugiego gola w tej edycji LM.

54'

Atletico Madryt - Salzburg 2:2 I ponownie remis w stolicy Hiszpanii. Szybka odpowiedź Atleti, a konkretnie Joao Felixa.

52'

Fantastycznie, przebojowo, wpadł w pole karne Valverde, zbiegając ze skrzydła. Reprezentant Urugwaju wycofał piłkę na dziesiąty metr, gdzie fatalnie skiksował Vinicius.

49'

Atletico Madryt - Salzburg 1:2 Strzałem wślizgiem zamknął atak Salzburga na dalszym słupku Berisha. Niespodzianka w Madrycie, Atletico przegrywa.

47'

Groźnie w szesnastce Borussii po rzucie rożnym. Przebitka głową, do piłki dobiega Asensio i wolejem wpuszcza w kozioł piłkę, która trafia w poprzeczkę!

46'

Wracamy do gry!

45'

Koniec pierwszej połowy w Moenchengladbach (oraz pozostałych pięciu równoległe rozgrywanych meczach). Real przegrywa do przerwy z Borussią 0:1 po golu Thurama. Królewscy grają przeciętnie, choć to samo można powiedzieć o ich rywalach. Poniżej wyniki pozostałych spotkań: Atalanta - Ajax Amsterdam 0:2 Atletico Madryt - Salzburg 1:1 FC Porto - Olympiakos 1:0 Liverpool - FC Midtjylland 0:0 Olympique Marsylia - Manchester City 0:1

44'

Real bije głową w mur. Nie funkcjonuje kompletnie lewe skrzydło Królewskich, gdzie masę złych decyzji podejmuje Vinicius Junior.

42'

Fatalne dośrodkowanie Vazqueza z prawego skrzydła i Borussia zacznie od bramki.

39'

Atletico Madryt - Salzburg 1:1 Jest odpowiedź Austriaków! Szoboszlai znowu zachwyca! Tydzień temu zdobył przepiękną bramkę w meczu z Lokomotiwem, a teraz popisał się równie urokliwym uderzeniem zewnętrzną częścią stopy.

37'

Atalanta - Ajax Amsterdam 0:2 Ajax prowadzi już 2:0. Błąd bramkarza Atalanty, który "wypluł" przed siebie piłkę, co skrzętnie wykorzystał 19-letni Lassina Traore.

34'

Varane wybił piłkę wprost pod nogi Plei, ale na tym błędy Francuza się nie skończyły. Atakujący Borussii założył Varane'owi "siatkę', podając do wbiegającego w pole karne Thurama, który mocnym strzałem pod poprzeczkę pokonał Courtois.

33'

GOOOOOOL! Real przegrywa z Borussią 0:1!

30'

Atalanta - Ajax Amsterdam 0:1 Rzut karny dla Ajaksu zamienia na gola Tadić. Lekko, technicznie, w sam środek bramki.

27'

Atletico Madryt - Salzburg 1:0 Silny strzał Llorente z dystansu daje prowadzenie Atletico!

24'

Dużo walki i przerw w grze. Real stara się przyspieszyć, ale bardzo głęboko i bezpardonowo broni zespół z Niemiec.

21'

Kontratak Borussii zatrzymany przez przytomną interwencję Varane'a i Casemiro.

20'

Olympique Marsylia - Manchester City 0:1 Ferran Torres! Głupia strata Francuzów pod własną bramką, de Bruyne podaje do Torresa przed bramkę i Hiszpan dopełnia formalności.

17'

Ładna akcja Królewskich z prawej strony. Płaskie dogranie na piąty metr do Viniciusa, który został zablokowany.

14'

Podanie w kole karne do Benzemy, ten przyjmuje i, niewiele się zastanawiając, z półobrotu uderza. Bardzo niecelnie.

11'

Niby dużo biegania po obu stronach, aczkolwiek sytuacji póki co jak na lekarstwo.

8'

FC Porto - Olympiakos 1:0 [b]Fatalny błąd w wyprowadzeniu piłki Olympiakosu, co bezlitośnie wykorzystali gospodarze. Fabio Vieira i Porto prowadzi 1:0. [/b]

5'

Przyspieszył Real, kilka ładnych zagrań na jeden kontakt. Zabrakło jedynie wykończenia Benzemy, którego zablokował jeden z obrońców Borussii.

3'

Spokojny początek meczu, w którym Real buduje atak pozycyjny.

1'

Gramy!

20:01

Obie drużyny już na boisku. Można zaczynać.

19:59

Przypomnijmy, że Real rozpoczął tegoroczną edycję Ligi Mistrzów od sensacyjnej porażki na swoim stadionie z Szachtarem Donieck. Ukraińcy, których kadra została dosłownie zdziesiątkowana przez zakażenia koronawirusem, zagrali w rezerwowym składzie, dając szansę wielu młodym graczom, i mimo to wygrali 3:2 (już do przerwy prowadzili 3:0). Borussia natomiast urwała punkty Interowi (remis 2:2).

19:56

Składy na mecz Borussii z Realem: BORUSSIA: Sommer - Lainer, Ginter, Elvedi, Bensebaini - Kramer, Neuhaus, Hofmannn, Stindl, Thuram - Plea. REAL: Courtois - VAzquez, Ramos, Varane, Mendy - Valverde, Casemiro, Kroos - Vinicius, Benzema, Asensio.

19:54

O godz. 21 rozpocznie się sześć meczów 2. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Zapraszamy na relację z tych spotkań, w której największą uwagę poświęcimy starciu Borussii Moenchengladbach. Poniżej lista wszystkich spotkań: Atalanta - Ajax Amsterdam Atletico Madryt - Salzburg FC Porto - Olympiakos Liverpool - FC Midtjylland Olympique Marsylia - Manchester City