15' Marquinhos
31'

31' Joao Cancelo
70'
70' Leandro Daniel Paredes
74'
74' Neymar
77'
77' Idrissa Gana Gueye
80'
80' Danilo Pereira za Angel Di Maria
83'
83' Ander Herrera za Leandro Daniel Paredes
61'

61' Oleksandr Zinchenko za Joao Cancelo
64'

64' Kevin De Bruyne
71'

71' Riyad Mahrez
86'

86' Kevin De Bruyne

Relacja z meczu Paris Saint-Germain - Manchester City

90  + 3'

City jedną nogą w finale Ligi Mistrzów! W pierwszej połowie zniknęły gwiazdy Manchesteru, a w drugiej schowali się kluczowi zawodnicy Paris Saint Germain. Skończyło się zwycięstwem gości 2:1.

90  + 3'

Koniec!

90  + 1'

Neymar dwa razy dośrodkował, ale ani razu dokładnie

89

Herrera wymusił rzut wolny. Może teraz coś się PSG uda?

71

GOOOOOOOOOL! MAHREZ Z RZUTU WOLNEGO! MUR SIĘ ROZSTĄPIŁ, WIĘC NAVAS BYŁ KOMPLETNIE ZASKOCZONY!

69

PSG broni się na własnej połowie

67

Mbappe zaczyna utykać...

64

GOOOOOOOL! Mamy remis! De Bruyne dośrodkował w pole karne! Nikt nie dotknął piłki! Navas zmylony! Błąd bramkarza PSG, bo to był lekka wrzutka

55

Ależ Mbappe zabawił się z obroną! Verratti wślizgiem próbował zakończyć akcję Francuza

20:42

Koniec pierwszej połowy! PSG prowadzi 1:0 i jest to w pełni zasłużone prowadzenie. City nie istniało. Jedyne akcje Manchesteru brały się z błędów obrony PSG. Z kolei mistrz Francji nieustanie nęka defensywę gości

45

Stoperzy City wybijają piłkę na oślep. Dawno tego nie widzieliśmy!

42

Riposta City! Foden strzela w Navasa

40

Neymar pada w polu karnym, ale sędzia nie widzi karnego!

39

Neymar znowu faulowany. Który to już raz?

37

Gdzie jest Foden? Gdzie jest De Bruyne? Gwiazdy City poszukiwane!

34

PSG w natarciu! Di Maria popędził skrzydłem i dograł do Neymara, ale Brazylijczyk źle przyjął

31

Mahrez główkuje! Uderzenie kontrujące! To był dobry pomysł ale PSG się obroniło

29

Wreszcie odpowiedź City. Marna, bo marna, ale przynajmniej odpowiedź. Wrzutka w pole karne, która zakończyła się piąstkowaniem Navasa