Werder Brema
15'
15' Benjamin Pavard
19'
19' Leon Goretzka za Lucas Hernandez
62'
62' Kingsley Coman
63'
63' Serge Gnabry za Kingsley Coman
63'
63' Leroy Sane za Douglas Costa
63'
63' Eric Choupo-Moting za Jamal Musiala
32'

32' Leonardo Bittencourt
43'

43' Ludwig Augustinsson
45'

45' Maximilian Eggestein
66'

66' Felix Agu za Leonardo Bittencourt
72'

72' Jean-Manuel Mbom za Kevin Moehwald
90'

90' Tahith Chong za Milot Rashica
90'

90' Jiri Pavlenka

Relacja z meczu Bayern Monachium - Werder Brema

90'  + 2'

Dziękujemy za udział w relacji.

90'  + 2'

Werder w sobotnim meczu przerwał serię 22 przegranych spotkań z Bayernem z rzędu. Ostatni raz piłkarze z Bremy zdołali zatrzymać monachijczyków w sezonie 2010/11.

90'  + 2'

KONIEC. Bayern Monachium w meczu 8. kolejki Bundesligi niespodziewanie zremisował na własnym boisku z Werderem Brema (1:1).

90'  + 2'

Sędzia dolicza trzy minuty do podstawowego czasu gry. Bayern cały czas atakuje, Werder cały czas stara się kontrować.

87'

Kolejna okazja Sargenta! Co tu się dzieje?! Werder miał kolejna okazję na zdobycie zwycięskiej bramki, ale Neuer kolejny raz wykazał się niezwykłymi umiejętnościami i refleksem.

83'

Ależ blisko sensacji było przed kilkoma sekundami! Werder zdołał wyprowadzić kontratak, po którym Sargent oddał uderzenie na bramkę Neuera. Goretzka zdołał jednak wybić piłkę na rzut rożny.

75'

Bayern praktycznie nie schodzi z połowy gości. Z ogromnej przewagi gospodarzy na razie nie wynika jednak wiele.

75'

Kwadrans do końca spotkania. Bayern naciska coraz mocniej, ale goście dobrze się bronią.

64'

Potrójna zmiana w Bayernie Monachium. Na boisku pojawiają się Gnabry, Sane i Chopo-Moting. Gospodarze przechodzą na grę dwoma napastnikami.

62'

MAMY WYRÓWNANIE! Kapitalnym dośrodkowaniem w pole karne popisał się Goretzka. W przeciwieństwie do poprzednich, to okazało się celne, dzięki czemu strzał głową oddał Coman, pokonując bramkarza gości.

52'

Ależ blisko był teraz Douglas Costa! Skrzydłowy Bayernu oddał mocny strzał, który odbił się jeszcze od jednego z obrońców Werderu nadając piłce nietypowej rotacji. Gości przed utratą bramki uchroniła jednak poprzeczka.

50'

Kolejne dośrodkowanie Bayernu. Gospodarze nie mają chyba innego pomysłu na pokonanie obrony Werderu.

47'

Tragiczne zachowanie Rashicy w polu karnym Bayernu. Zawodnik Werderu mógł strzelać, mógł podawać, ale zamiast tego po prostu biegł sprawiając wrażenie kogoś, kto nie wie co ma zrobić. Skończyło się na tym, że obrońca gospodarzy z łatwością zatrzymał rywala.

46'

Zaczynamy drugą połowę.

45'

PRZERWA. Pierwsza połowa kończy się sensacyjnym prowadzeniem Werderu Brema. Gospodarze atakowali częściej, ale goście robili to skuteczniej. Drugie 45 minut zapowiada się bardzo ciekawie.

45'

GOOOOOL! Sensacja w Monachium! Werder obejmuje prowadzenie! Sargent dograł piłkę z prawego skrzydła, a Eggestein urwał się obrońcom i posłał precyzyjne uderzenie przy słupku, nie dając szans Neuerowi.

44'

Miał okazję do uderzenia Musiala, ale został zablokowany przez obrońców Werderu.

40'

Ładnie zgrał teraz Lewandowski do Comana, ale skrzydłowy Bayernu znowu strzelił niecelnie. Piłka po jego uderzeniu przeleciała wysoko nad bramką Werderu.

34'

Dynamiczna akcja Bayernu zakończona kolejnym dośrodkowaniem. Obrońcy Werderu tym razem także sobie z nim jednak poradzili.

30'

Kilka minut przestoju w grze. Wydaje się, że Werder przetrwał to, co najgorsze. Gospodarze na razie spokojnie czekają na kolejne okazje.

24'

Ależ kapitalną okazję zmarnował teraz Bittencourt - po dośrodkowaniu Rashicy pomocnik Werderu oddał strzał z woleja, ale posłał piłkę w boczną siatkę.

17'

Bardzo zła wiadomość dla Bayernu. Kontuzji nabawił się Hernandez. Uraz okazał się na tyle poważny, że obrońca gospodarzy jest zmuszony zejść z boiska.

16'

CO TERAZ SIĘ DZIAŁO POD BRAMKĄ BAYERNU?! Piłkarze Werderu oddali dwa strzały, po których wydawało się, że muszą paść gole. Za każdym razem kapitalnymi interwencjami wykazywał się jednak Manuel Neuer.

13'

Trwa oblężenie bramki gości. Teraz strzału zza pola karnego próbował Coman, ale piłka po jego uderzeniu minimalnie minęła słupek.

9'

Pomysłem Bayernu na złamanie defensywy Werderu są na razie dośrodkowania. Obrońćy i bramkarz gości sobie z nimi jednak radzą.

5'

Kolejne groźne dośrodkowanie Costy, ale piłkę na rzut rożny wybił Friedl, obrońca Werderu, który jest wychowankiem Bayernu.

3'

Lewandowski w dzisiejszym meczu ma dziś szansę na niezwykłe osiągnięcie - jeśli strzeli hat-tricka, złamie kolejną barierę goli strzelonych w Bundeslidze - wówczas będzie miał ich już 250.

3'

Pierwsza groźna akcja Bayernu. Mueller dograł na skrzydło do Costy, a ten mocno dośrodkował w pole karne, szukając Lewandowskiego. Piłka poszybowała jednak wysoko nad głową polskiego napastnika.

1'

GRAMY!

14:29

Obydwa zespoły wychodzą już na murawę.

14:26

W tabeli Bundesligi prowadzi Bayern Monachium, który o 2 punkty wyprzedza RB Lipsk. Werder jest na 9. miejscu, do lidera traci 8 "oczek".