• Marcus Ingvartsen (86')
Bayern Monachium
Union Berlin
46'
46' Leroy Sane za Kingsley Coman
58'
58' David Alaba za Eric Choupo-Moting
66'
66' Christopher Scott za Tiago Dantas
66'
66' Benjamin Pavard za Jerome Boateng
68'
68' Jamal Musiala
74'
74' Tanguy Nianzou za Jamal Musiala
76'
76' Bouna Sarr
83'
83' Tanguy Nianzou
67'

67' Julian Ryerson za Christopher Lenz
67'

67' Marcus Ingvartsen za Marius Buelter
72'

72' Joel Pohjanpalo za Petar Musa
72'

72' Cedric Teuchert za Max Kruse
80'

80' Christian Gentner za Keita Endo
86'

86' Marcus Ingvartsen

Relacja z meczu Bayern Monachium - Union Berlin

90  + 3'

Dziękujemy za relację!

90  + 3'

Koniec meczu! Bayern niespodziewanie zremisował na własnym stadionie z Unionem 1:1.

90  + 3'

Alaba mógł zmienić wynik w ostatniej akcji! Uderzył sprzed pola karnego, ale piłka o centymetry minęła poprzeczkę bramki Unionu.

90

Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

86

Szybkie wznowienie gry z autu, Andrich zagrał przed pole bramkowe do Ingvartsena, który z najbliższej odległości pokonał Neuera.

86

Union niespodziewanie wyrównuje! Ależ zaspali obrońcy Bayernu!

85

Gentner był w świetnej okazji na wyrównanie, ale z kilku metrów uderzył ponad bramką Neuera.

83

Żółta kartka dla Kouassiego za bardzo ostry faul.

81

Kolejna próba prostopadłego zagrania w kierunku Teucherta, ale zagrana zbyt późno i napastnik Unionu musiał odpuścić, bo był na spalonym.

78

Bardzo ważna interwencja Pavarda, który wyprzedził Teucherta, wychodzącego na sytuację sam na sam z Neuerem.

75

Żółta kartka dla Sarra po faulu na własnej połowie.

71

Union szuka swoich okazji na odrobienie strat, jednak obrońcy Bayernu powstrzymują ich kolejne ataki.

68

Wielki chaos zapanował w polu karnym Unionu po dośrodkowaniu z prawego skrzydła, Mueller zgrał piłkę do Musiali, ta odbiła się od jednego z obrońców, zanim dotarła do adresata. Musiala minął dwóch rywali i z kilku metrów pokonał Luthego.

68

Wielkie zamieszanie i gol dla Bayernu! Wreszcie dopięli swego!

65

Sane doszedł do pozycji strzeleckiej, ale uderzył ponad bramką Unionu.

63

Union nie przestaje atakować, ale obrońcy Bayernu skutecznie powstrzymują kolejne szanse na stworzenie zagrożenia pod własną bramką.

60

Kimmich szukał podania w kierunku Muellera, ale trafił w nogi obrońcy.

57

W odpowiedzi bardzo groźna akcja Unionu. Dobre dośrodkowanie - piłka spadła idealnie na nogę Kruse, ale piłkarz gości uderzył obok bramki Neuera.

56

Bayern nie przestaje atakować. Tym razem strzelał Sane, ale piłka minęła bramkę Unionu.

55

Kolejny rzut rożny dla Bayernu. Kimmich uderzył jednak ponad bramką.

53

Rzut rożny dla Bayernu, piłka wybita z pola karnego, spadła pod nogi Sane, który oddał silny strzał na bramkę, ale Luthe skutecznie broni.

50

Bayern próbuje kolejnych ataków, ale jest skutecznie powstrzymany w środkowej części boiska.

47

Wrzutka w pole karne Bayernu, ale Neuer wyszedł z bramki i przejął piłkę.

46

Wracamy do gry!

45  + 1'

Obydwa zespoły ponownie już na murawie.

45  + 1'

Koniec pierwszej połowy! Bayern remisuje bezbramkowo z Unionem Berlin. Obydwa zespoły miały swoje okazje, ale żadna ze stron nie potrafiła pokonać bramkarza rywali.

45

Jedna minuta doliczona do pierwszej połowy.

43

Bayern utrzymuje się przy piłce, konstruując atak pozycyjny.

41

Indywidualna akcja Muellera, ale jego strzał został zablokowany przez obrońców.

40

Bayern wychodził z akcją, ale Coman zdaniem sędziego uderzył w twarz Trimmela.

39

Świetna prostopadła piłka w pole karne Unionu, ale Musiala nie sięgnął jej.

38

Szybka akcja Bayernu, Mueller zagrał płasko wzdłuż linii bramkowej, ale Luthe pewnie przejął piłkę.

37

Kolejna akcja Unionu, dośrodkowanie z prawego skrzydła, ale piłka ostatecznie trafia w ręce Neuera.

34

Tymczasem Coman powrócił na boisko, choć zawodnicy rezerwowi Bayernu udali się już na rozgrzewkę.

33

Kolejna akcja Bayernu, ale widać, że zabrakło zgrania. Musiala nie odczytał zamiarów partnera i od bramki zacznie Luthe.

31

Przerwa w grze. Coman zgłosił uraz i usiadł na murawie. Opuszcza ją w asyście sztabu medycznego. Konieczna będzie zmiana.

29

Bayern utrzymuje się przy piłce, ale brakuje konkretnego ataku na bramkę rywala.

26

Seria dośrodkowań w pole karne Unionu, ale wszystkie trafiają na głowy obrońców gości.

23

To była znakomita okazja Unionu! Akcja lewym skrzydłem, dośrodkowanie na głowę niekrytego Bultera, który uderzył prosto w Neuera.

21

Musiala oddał groźny strzał z linii pola karnego, ale piłka minimalnie minęła słupek bramki Unionu.

21

Kolejny faul w środku pola. Wznowi grę Bayern z rzutu wolnego.

19

Przerwa w grze, bo Martinez został trafiony w twarz. Na szczęście jest już gotowy do gry.

18

Rzut rożny dla Bayernu, ale Mueller po dośrodkowaniu z narożnika uderzył ponad bramką.

16

Bardzo dobre prostopadłe zagranie do Choupo-Motinga, ale Luthe wygarnął mu ją spod nóg. Ta trafiła następnie w piłkarza Bayernu i mogła zaskoczyć bramkarza Unionu.

14

Dośrodkowanie w pole karne Bayernu, ale obrońcy skutecznie wybijają piłkę.

12

Choupo-Moting oddał strzał na bramkę Luthego, ale jego próba została zablokowana.

10

Zamieszanie w polu karnym Bayernu, ale obrońcy zdołali wybić piłkę.

8

Akcja Bayernu, ale Musiala stracił piłkę w polu karnym Unionu.

7

Bayern utrzymuje się przy piłce, ale nie jest w stanie przedostać się z nią pod pole karne rywala.

5

Niepewna interwencja Muellera i Union wywalczył rzut rożny.

3

Krótka przerwa w grze. Jeden z asystentów miał problem z chorągiewką, którą trzeba było wymienić na nową.

2

Pierwsza akcja Bayernu, Musiala znalazł się z piłką w polu karnym, oddał strzał z ostrego kąta, ale niecelny. Luthe nie musiał nawet interweniować.

1

Gramy! Rozpoczął Union.

14:27

Obydwa zespoły wychodzą już na murawę.

14:22

Bayern jest w znakomitej sytuacji w ligowej tabeli. Mistrzowie Niemiec mają siedem punktów przewagi nad 2. RB Lipsk. Do końca sezonu pozostało tylko 7 kolejek, więc szansę na obronę tytułu są ogromne. Union jest aktualnie na 7. miejscu, tracąc tylko 4 punkty do Bayeru Leverkusen, zajmującego ostatnie miejsce dające w europejskich pucharach.